دانلود جزوه شیمی معدنی ۱ دکتر بهرامیان

(دیدگاه کاربر 1)
شناسه محصول: 28 دسته: , , برچسب: تاریخ انتشار: 17 خرداد 1400تعداد فروش: 16تعداد بازدید: 1001
قیمت محصول

5,000 تومان

جزئیات بیشتر

رمز فایل

cafejozve.ir

زبان

فارسی

مولف

دکتر بهرامیان

قوانین استفاده

خرید محصول توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود محصول در اختیار شما قرار خواهد گرفت و هر گونه فروش در سایت های دیگر قابل پیگیری خواهد بود.

  • دسترسی به فایل محصول به صورت مادام‌العمر
  • ۶ ماه پشتیبانی کاملا رایگان و تضمین شده
  • پرداخت از طریق کلیه کارت های بانکی عضو شتاب
توضیحات مختصر محصول
دانلود جزوه شیمی معدنی ۱ دکتر بهرامیان

دانلود رایگان جزوه شیمی معدنی ۱ دکتر بهرامیان

جزوه شیمی معدنی ۱ دکتر بهرامیان و شیمی دانان غیر آلی برای تحقیق در مورد مولکول های آلی غیر معدنی ، متالوآنزیم ها و مواد معدنی و ترکیبی ، با کاربردهای تجزیه و تحلیل ، انرژی سبز و غیره ، ابزارهایی را توصیف ، ایجاد ، درک و توسعه می دهند.

جزوه شیمی معدنی 1 دکتر بهرامیان

در منابع نوری آزمایشگاه ملی شتاب دهنده SLAC ، دانشمندان استنفورد با استفاده از تابش سنکروترون برای مطالعه روابط ساختار مولکولی و الکترونیکی برای عملکرد پیشگام بودند و همچنان به بررسی قدرت لیزر الکترون آزاد برای حل ساختار و گرفتن واکنشهای شیمیایی در توقف ادامه می دهند.

مطالعات بررسی جزئیات الکترونیکی و متریک یون های فلزی در سایت های فعال آنزیم ها ، بینش مهمی در مورد کاتالیزورهای محیطی ، مانند نیتروژناز مسئول تبدیل دی نیتروژن جو به آمونیاک فراهم کرده است.

جزوه خلاصه شیمی معدنی ۱ دکتر بهرامیان

پیشگامان استنفورد در تحقیقات اشعه ایکس synchrotron از Lightsource Synchrotron Radiation Lightsource در SLAC برای بررسی محیط الکترونیکی و ساختاری متالوبیومولکول ها استفاده می کنند و نشان می دهد که چگونه ساختار مولکولی در سطوح مختلف سازمانی به عملکرد بیولوژیکی و شیمیایی مربوط می شود.

آنها با استفاده از انواع تکنیک های جذب اشعه ایکس ، انتشار ، پراش و پراکندگی ، جزئیات الکترونیکی و متالی متالوپروتئین های مهم در زیست کره زمین را توصیف می کنند ، مانند آنهایی که نیتروژن را به آمونیاک ، اکسیژن را به آب یا متان را به متانول تبدیل می کنند. تلاش های مرتبط روش هایی را با استفاده از منبع نور نسل بعدی ، لیزر الکترون آزاد ، برای تصویربرداری از مولکول های غیرکریستالی و مطالعه واکنش شیمیایی و فوتودینامیک در مقیاس های زمان بسیار سریع توسعه می دهند.

جزوه تقارن شیمی معدنی ۱

شیمیدانان استنفورد رویکردهای تجربی و نظری را برای تعریف ساختارهای الکترونیکی و هندسی سایت های فلزی انتقالی مرتبط با بیولوژیک و کاتالیزوری ترکیب کرده و در جهت درک دقیق روابط بین ساختار الکترونی ، واکنش پذیری و عملکرد کار می کنند. آنها پیشرفت قابل توجهی در درک ما از فعال سازی دیوکسیژن توسط آنزیم های حاوی مس و کاتالیزورها داشته اند – گام هایی در جهت حرکت سایت های آنزیمی ردوکس فعال بر روی لایه های جامد.

دانلود رایگان شیمی معدنی ۱

با استفاده از اصول مکانیکی ، دانشکده گروه استراتژی های جدید کاتالیزوری را برای سنتز انتخابی ماکرومولکول ها و مواد شیمیایی خوب ، از جمله پلیمرهای حلقوی مشتق شده از منابع تجدید پذیر به عنوان جایگزینی بالقوه برای پلاستیک های مبتنی بر سوخت فسیلی و کاتالیزورهای مقرون به صرفه و واکنش های شیمیایی که CO2 را بازیافت می کنند، ایجاد می کنند.

سوخت و مواد شیمیایی کالا با استفاده از منابع انرژی تجدید پذیر با دنبال کردن برنامه های کاربردی در انرژی پاک ، شیمی دانان استنفورد در حال طراحی مواد ترکیبی با قابلیت تنظیم ساختار مولکول های آلی و خصوصیات متنوع الکترونیکی و نوری مواد جامد معدنی گسترده، برای استفاده به عنوان جاذب برای جذب آلاینده های محیطی ، الکترودهای باتری های قابل شارژ و غیره هستند.

نمایش بیشتر
دیدگاه های کاربران
دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید
تعداد دیدگاه : 1 امتیاز کلی : 5.0 توصیه خرید : 0 نفر
بر اساس 1 خرید
1
0
0
0
0
  1. در تاریخ پاسخ

    بسیار عالی بود

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت محصول

5,000 تومان