2

دانلود جزوه داوری بین المللی

(دیدگاه کاربر 1)
شناسه محصول: 260 دسته: تاریخ انتشار: 8 خرداد 1401تعداد فروش: 3تعداد بازدید: 397
قیمت محصول

5,000 تومان

جزئیات بیشتر

زبان

فارسی

قوانین استفاده

خرید محصول توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود محصول در اختیار شما قرار خواهد گرفت و هر گونه فروش در سایت های دیگر قابل پیگیری خواهد بود.

  • دسترسی به فایل محصول به صورت مادام‌العمر
  • ۶ ماه پشتیبانی کاملا رایگان و تضمین شده
  • پرداخت از طریق کلیه کارت های بانکی عضو شتاب
توضیحات مختصر محصول
دانلود جزوه داوری بین المللی

جزوه داوری تجاری بین المللی pdf

جزوه داوری بین المللی در واقع خلاصه شده ی شش کتاب معروف و معتبر در حوزه ی داوری تجاری بین المللی است که به صورت یک جزوه ی جامع، کامل و خلاصه وار شامل نکات کلیدی و مهم این کتاب ها گردآوری و تهیه شده است.

مخاطبین جزوه داوری بین المللی تمامی دانشجویان کارشناسی ارشد رشته ی حقوق به خصوص دانشجویان گرایش حقوق خصوصی بوده است.جزوه داوری بین المللی

دانلود جزوه خلاصه داوری بین المللی

همانطور که در ابتدای جزوه داوری بین المللی نیز به آن اشاره شده است این جزوه در واقع خلاصه ای از شش کتاب مطرح در حوزه داوری بین المللی است که در زیر از آن ها نام برده می شود.

کتاب حقوق بین الملل عمومی جلد دوم، حل اختلافات بین المللی دکتر سید باقر میرعباسی نشر دادگستری

کتاب حقوق بین الملل، منابع فوق قرار دادی، انگیزه های داوری جلد دوم دکتر سید عبدالمجید سائم مقام فراهانی چاپ بهارستان

جزوه داوری بین المللی

کتاب حل و فصل مسالمت آمیز اختلافات بین المللی، دکتر محمد علی صلح جو نشر میزان بهار ۱۳۸۷

کتاب حقوق بین الملل عمومی دکتر محمدرضا رضائییان بیگدلی فصل یازدهم حل و فصل اختلافات بین المللی

کتاب حقوق بین المللی عمومی دکتر محمد کاظم عمادزاده «در حل و فصل اختلافات و مناقسات بین المللی از طریق داوری» انتشارات اتا

داوری بین المللی pdf

کتاب حقوق بین الملل و داوری های بین المللی، سید حسین صفایی، تهران، نشر میزان

داوری بین المللی یا International Arbitration در اصل یکی از دروس مبنایی رشته ی حقوق می باشد که یک درس اصلی و تخصصی است که دانشجویان این رشته ملزم به گذراندن آن هستند.

جزوه داوری بین المللی به دانشجویان حقوق کمک می کند تا با تسلط و اشراف کامل بر سرفصل های این درس در امتحان نهایی آن حظور پیدا کنند.

دانلود رایگان جزوه داوری بین المللی

دلیل آن هم به این موضوع بر می گردد که جزوه داوری بین المللی خلاصه ای از نکات کلیدی شش کتاب مطرح در این حوزه است که باعث می شود در کمترین زمان نگاه جامعی به تمامی این کتاب ها داشته باشید.

از همین رو مطالعه ی جزوه داوری بین المللی را به تمامی دانشجویانی که در حال گذراندن درس داوری بین المللی هستند و تمامی علاقه مندان پیشنهاد می کنیم.

در صفحات ابتدایی جزوه داوری بین المللی هدف از ارائه ی این درس به دانشجویان کارشناسی ارشد حقوق در دو واحد نظری، بررسی و تبیین حقوق و مسائل داوری بین المللی بیان شده است.

دانلود جزوه داوری بین المللی رشته حقوق

جزوه داوری بین المللی هم در تحقق این هدف و هم در تسلط و اشراف بر سرفصل های تعیین شده برای درس داوری بین المللی بسیار کمک کننده خواهد بود.

آیین انواع داوری، قانون حاکم بر داوری، ادله اثبات دعوی، شیوه خاص دفاع در داوری، مشاوره و انشای رأی، اجرای آرای داوری بدون مراجعه به دادگاه، اجرای قضایی آرای داوری، اجرای آرای داوری در محدوده قراردادهای بین المللی، داوری و اجرای آرای داوری الکترونیک.

دانلود جزوه داوری بین المللی pdf

عناوینی که در خطوط بالا از آن ها نام برده شده است از جمله ی این سرفصل ها می باشند که اساتید ملزم هستند در طول تدریس درس داوری بین المللی به دانشجویان منتقل کنند. جزوه داوری بین المللی در این مسیر یاری دهنده ی اساتید و منبع بسیار خوبی برای مطالعه ی دانشجویان خواهد بود.

جزوه داوری بین المللی همانند شمار زیادی جزوه و کتاب دیگر توسط تیم کافه جزوه برای سهولت دسترسی شما دانشجویان و علاقه مندان عزیز بر روی سایت کافه جزوه قرار داده شده است.

برای دسترسی به لینک دانلود جزوه داوری بین المللی کافی است همین حالا بر روی خرید محصول کلیک کنید.

نمایش بیشتر
دیدگاه های کاربران
دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید
تعداد دیدگاه : 1 امتیاز کلی : 5.0 توصیه خرید : 0 نفر
بر اساس 1 خرید
1
0
0
0
0
  1. در تاریخ پاسخ

    واقعا جزوه کاملی بود
    تشکر فراوان

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت محصول

5,000 تومان