2

دانلود جزوه شیمی آلی ۲ سولومونز

(دیدگاه کاربر 1)
شناسه محصول: 219 دسته: تاریخ انتشار: 12 اردیبهشت 1401تعداد بازدید: 602
قیمت محصول

8,000 تومان

جزئیات بیشتر

زبان

فارسی

توضیحات مختصر محصول
دانلود جزوه شیمی آلی ۲ سولومونز

دانلود رایگان جزوه شیمی آلی ۲ سولومونز

جزوه شیمی آلی ۲ سولومونز یک خلاصه ی فشرده از فرمول ها و قواعدی است که در کتاب شیمی آلی اثر سولومونز وجود دارد.

منبع اصلی درس شیمی آلی ۲ و جزوه شیمی آلی ۲ سولومونز نیز کتاب شیمی آلی اثر سولومونز است که در دو جلد به رشته ی تحریر درآمده است.

معمولاً کتاب شیمی آلی سولومونز به عنوان مهم ترین منبع تخصصی دانشگاهی درس شیمی آلی ۲ توسط اساتید به دانشجویان شیمی معرفی می شود.

زیرا کتاب شیمی آلی اثر سولومونز از معتبرترین منابع در زمینه ی شیمی آلی است که مطالعه ی آن برای دانشجویان این رشته بسیار مفید بوده است.

دانشجویان کارشناسی ارشد رشته ی مهندسی شیمی گرایش شیمی آلی حاضر در کلاس درس شیمی آلی ۲ جزوه شیمی آلی ۲ سولومونز را نگاشته اند.

جزوه شیمی آلی 2 سولومونز

جزوه شیمی آلی ۲ سولومونز

در این کلاس درس نیز همچون سایر کلاس های شیمی آلی ۲ منبع اصلی تدریس کتاب شیمی آلی سولومونز بوده است.

کتاب شیمی آلی اثر سولومونز و به تبع آن جزوه شیمی آلی ۲ سولومونز نه تنها برای دانشجویان گرایش شیمی آلی مفید است بلکه به عنوان یکی از ضروریات و واجبات رشته ی مهندسی شیمی می باشد که باید توسط تمامی دانشجویان و اساتید شیمی مورد توجه قرار گرفته و حداقل یک بار به طور کامل مطالعه شود.

با توجه به این که کتاب شیمی آلی اثر سولومونز، جامع ترین و کمیاب ترین کتاب در حوزه ی شیمی آلی است، اساتید مجید هروی و دکتر سیدحسین عبدی اسکوئی این کتاب را به زبان فارسی برگردانده اند.

دانلود خلاصه کتاب شیمی آلی ۲ سولومونز

انتشارات احرار تبریز کتاب شیمی سولومونز را چاپ و روانه ی بازار کتاب نموده است.

کتاب شیمی آلی سولومونز به عنوان منبع اصلی درس شیمی آلی ۲ علارغم علمی بودن و مباحث فرار شیمی آلی توانسته است آن ها را با بیانی ساده، شیوا و روان مطرح کند که همین موضوع موجب شده است تا این کتاب علارغم انتقال مباحث و فرمول های مهم و سنگین از سهولت درک مطالب و مفاهیم توسط دانشجویان برخوردار باشد.

از همین رو می توان گفت که جزوه شیمی آلی ۲ سولومونز نیز همانند کتاب شیمی آلی سولومونز برای دانشجویان قابل فهم خواهد بود.

زیرا در جزوه شیمی آلی ۲ سولومونز بسیاری از فرمول ها، نکات کلیدی و اشکال این کتاب به شکل خلاصه شده، مرتب و فشرده نگاشته شده اند.

دانلود پی دی اف جزوه شیمی آلی ۲ سولومونز

هر چند که با توجه به تعداد صفحات کم جزوه شیمی آلی ۲ سولومونز ممکن است فکر کنید مطالب این جزوه به شکل گذرا نوشته شده است در حالی که تعداد زیادی فرمول همانطور که در تصاویر نمونه مشاهده می کنید به صورت فشرده در هر صفحه از جزوه شیمی آلی ۲ سولومونز نوشده شده اند.

درس شیمی آلی ۲ کلیدی ترین و مهم ترین درس برای دانشجویان کارشناسی ارشد رشته ی مهندسی شیمی گرایش شیمی آلی است.

قطعاً دانشجویان کارشناسی ارشد گرایش شیمی آلی از رشته ی مهندسی شیمی جهت مرور این درس و آمادگی برای امتحان به جزوه شیمی آلی ۲ سولومونزنیاز پیدا خواهند کرد.

با توجه به ارزشمندی جزوه شیمی آلی ۲ سولومونز برای دانشجویان مهندسی شیمی، سایت کافه جزوه این این جزوه را به صورت فایل پی دی اف ۸ صفحه ای تهیه و برای دانلود بر روی این صفحه قرار داده است.

نمایش بیشتر
قوانین استفاده

خرید محصول توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود محصول در اختیار شما قرار خواهد گرفت و هر گونه فروش در سایت های دیگر قابل پیگیری خواهد بود.

  • دسترسی به فایل محصول به صورت مادام‌العمر
  • ۶ ماه پشتیبانی کاملا رایگان و تضمین شده
  • پرداخت از طریق کلیه کارت های بانکی عضو شتاب
دیدگاه های کاربران
دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید
تعداد دیدگاه : 1 امتیاز کلی : 5.0 توصیه خرید : 0 نفر
بر اساس 1 خرید
1
0
0
0
0
  1. در تاریخ پاسخ

    برای شب امتحان عالیه

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت محصول

8,000 تومان