پرداخت امن توسط کارت های عضو شتاب
بازگشت وجه تا 7 روز
تضمین کیفیت و پایین ترین قیمت
پشتیبانی 24 ساعته، 7 روز هفته
اطلاعات محصول
مولف ✍️
آقای سید محمد باقر غیالی امجه
نوع فایل 📝
PDF
حجم فایل 💾
3 مگابایت
تاریخ انتشار 📅
۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱
دسته بندی 🗂️
تعداد بازدیدها 👁️
605 بازدید
۸,۹۰۰ تومان

حل المسائل کتاب مکانیک و شکل دهی فلزات

حل المسائل کتاب شکل دادن فلزات مکانیک و متالوژی یک حل المسائل فارسی به صورت دست نویس نوشته شده توسط آقای سید محمد باقر غیالی امجه می باشد. ایشان حل المسائل کتاب شکل دادن فلزات مکانیک و متالوژی با هدف راهنمایی دانشجویان برای حل مسائل کتاب هاسفورد در زمینه ی شکل دهی فلزات نگاشته است.

در واقع ایشان در حل المسائل کتاب شکل دادن فلزات مکانیک و متالوژی که گردآوری و تهیه نموده اند پاسخ های مربط به تمامی مسائل و تمارین موجود در کتاب شکل دادن فلزات: مکانیک و متالوژی را به صورت کامل و جامع تشریح نموده اند. از همین رو دانشجویان بسیاری خواهان دسترسی به منبعی همچون حل المسائل کتاب شکل دادن فلزات مکانیک و متالوژی هستند.

کتاب شکل دادن فلزات: مکانیک و متالوژی تألیف ویلیام هاسفورد و رابرت کدل است و محمد رضا افضلی آن را به زبان فارسی برگردانده است.

مؤسسه انتشارات علمی دانشگاه صنعتی شریف نیز این کتاب را چاپ و روانه ی بازار کتاب نموده است.

حل المسائل کتاب شکل دادن فلزات مکانیک و متالوژی

دانلود کتاب حل المسائل شکل دهی فلزات هاسفورد

از سایر کتاب هایی که ویلیام هاسفورد در حوزه ی تخصصی خود نگاشته اند می توان به کتاب های خواص مکانیکی مواد و متالوژی فیزیکی اشاره نمود.

کتاب شکل دادن فلزات: مکانیک و متالوژی یک کتاب درسی و دانشگاهی در دسته بندی کتاب های مهندسی مکانیک و مهندسی مواد قرار دارد که معمولاً توسط اساتید درس شکل دادن فلزات و آنالیز شکل دهی فلزات به عنوان یک کتاب مرجع به دانشجویان برای مطالعه و امتحان معرفی می شود. هر چند که این کتاب غنی در بین دانشجویان و محققین بسیار معرف و محبوب می باشد. حل المسائل کتاب شکل دادن فلزات مکانیک و متالوژی به عنوان پاسخنامه ی این کتاب برای پاسخ به مسائل آن نگاشته شده است.

از آن جایی که درون این کتاب مسائل بسیار زیادی وجود دارد که دانشجویان ملزم هستند تا به آن ها اشراف داشته باشند از همین رو آقای سید محمد باقر غیالی امجه حل المسائل کتاب شکل دادن فلزات مکانیک و متالوژی را به منظور کمک به این دانشجویان نگاشته است.

دانلود حل المسائل کتاب شکل دادن فلزات مکانیک و متالوژی

حل المسائل کتاب شکل دادن فلزات مکانیک و متالوژی برای دروسی همچون شکل دادن مواد، اصول شکل دهی مواد و آنالیز شکل دهی مواد بسیار کاربردی خواهد بود. این دروس از دروس مهم و تأثیر گذار در رشته های مهندسی مکانیک و مهندسی مواد هستند که به ارزش سه واحد نظری برای تدریس در 48 ساعت نظری از یک نیم سال تحصیلی به دانشجویان مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکتری این رشته ها ارائه می شود.

درس های شکل دادن فلزات و آنالیز شکل دهی مواد برای گرایش های طراحی کاربردی و ساخت و تولید تعریف شده است که از دروس الزامی شاخه ی تخصصی شکل دهی و از دروس انتخابی شاخه های تخصصی الکترومکانیک، ماشین کاری، روش های اتصال دهی مهندسی سطح و سیستم های تولید صنعتی می باشد. از همین رو استفاده از حل المسائل کتاب شکل دادن فلزات مکانیک و متالوژی به دانشجویان این گرایش و تخصص ها توصیه می کنیم.

مفاهیم تنش، تغییر شکل الاستیک و پلاستیک، تعیین خواص مکانیکی فلزات، شکست و تغییر شکل، اصول عمومی فلزکاری، خزش، آهنگری، برشکاری، سوراخکاری، خمکاری، فرم دادن یا کشیدن از جمله سرفصل هایی هستند که دانشجویان باید در درس های مربوط به شکل دهی فلزات با آن ها آشنا شوند. حل المسائل کتاب شکل دادن فلزات مکانیک و متالوژی می تواند آن ها در این مسیر یاری کند.

دانلود رایگان کتاب حل المسائل شکل دهی فلزات هاسفورد

دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری این گرایش ها با توجه به موضع تز یا رساله شان و تأیید استاد راهنما می توانند این دروس مرتبط به شکل دهی فلزات را به عنوان یکی از دروس تخصصی انتخابی خود بگذرانند.

به جرأت می توان گفت که حل المسائل کتاب شکل دادن فلزات مکانیک و متالوژی یکی از کامل ترین و جامع ترین حل المسائل های موجود در سطح اینترنت به شکل دست نویس می باشد که با بهترین کیفیت، خطی خوش، خوانا، واضح، مرتب، منظم، اشکال و نمودار های تمیز و دقیق نوشته و با کیفیت بالا اسکن شده است.

دانشجویان تمامی گرایش های مهندسی مکانیک و مهندسی مواد، داوطلبان کنکور، اساتید و محققان می توانند از محتوای حل المسائل کتاب شکل دادن فلزات مکانیک و متالوژی بهره ببرند.

در این صفحه از سایت کافه جزوه می توانید فایل پی دی اف 61 صفحه ای حل المسائل کتاب شکل دادن فلزات مکانیک و متالوژی را با کلیک بر روی خرید محصول دانلود کنید.

دانلود جزوه فلزات و متالوژی

فلزات و متالوژی از جمله دروسی می باشد که در دانشگاه های فنی مهندسی ترریس می شود. برای مطالعه ی این درس دانشج یان علاوه بر اینکه باید جزوه یا کتاب مناسبی را انتخاب نمایند. بعد از اینکه کتاب یا جزوه ی مناسبی را برای درس فلزات و متالوژی انتخاب کردید باید بدانید که برای مطالعه ی ان وقت کافی را اختصاص دهید و به مطالعه ی مباحث ذکر شده در ان بپردازید.

تمامی سر فصل های اموزشی باید توسط کتاب یا جزوه مورد نظر پوشش داده شود. این گونه ان کتاب یا جزوه درسی ارزش مطالعاتی بالایی خواهد داشت. پس در انتخاب منابع دقت داشته باشید که منبع انتخابی شما یک منبع جامع کامل و بی نظیر باشد. که شما بتوانید با مطالعه ی ان نمره ی بسیار خوبی را کسب نمایید.

زبان شرح مطالب در جزوا فلزات و متالوژی بسیار ساده و روان می باشد که تمامی دانشجویان می توانند از مطالعه ی ان بهره من می شوند. حجم این جزوه ان قدر زیاد نیست که نتوانید کلیه مباحث ذکر شدا در این جزوه را مطالعه نمایید. پس شروع کنید به مطالعه ی این جزوه ی بی نظیر و کل مباحث ان را مطالعه‌ کنید .

دانلود و خرید فایل پی دی اف جزوه فلزات و متالوژی

فایل پی دی اف جزوه فلزات و متالوژی در سایت کافه جزوه اراّه شده است تا دانشجویان رشته های مرتبط بتوانند فایل پی دی اعف ایت جزوا را مطالعه نمایند. فایل پی دی اف اکثر جزوات و کتاب های درسی و دانشگاهی را می توانید در سایت کافه جزول پیدا کنید.

یکی از همین جزوات بسیار کار امد جزوه فلزات و متالوژی می باشد کا دانشجویان با مراجعه نمودن به سایت کافه جزوه می توانند فایل پی دی اف ان را دانلود نمایند و مطالعه دقیق کنند.

ادامه مطلب

این کتاب شامل حل المسائل فصول مختلف کتاب مرجع "شکل دادن فلزات" اثر رابرت کدل و ویلیام هاسفورد می باشد.
سطح دشواری سوالات در این کتاب متفاوت است و از سوالات ساده تا دشوار را شامل می شود. این تنوع در سطح دشواری، به شما کمک می کند تا سطح آمادگی خود را در مباحث مختلف شکل دهی فلزات ارزیابی کنید.
نظرات
 1. علی رضایی

  درود بر دست اندرکاران کافه جزوه

 2. جواد

  عالی بود
  لطفا سایر کتب و جزوات رشته مکانیک را هم قرار بدید

 3. علی محمد ترابی

  ( خریدار محصول )

  بی نظیر اما گران

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *