پرداخت امن توسط کارت های عضو شتاب
بازگشت وجه تا 7 روز
تضمین کیفیت و پایین ترین قیمت
پشتیبانی 24 ساعته، 7 روز هفته
اطلاعات محصول
مولف ✍️
کافه جزوه
نوع فایل 📝
PDF
حجم فایل 💾
1 مگابایت
تاریخ انتشار 📅
۲۱ تیر ۱۴۰۱
دسته بندی 🗂️
تعداد بازدیدها 👁️
314 بازدید
۸,۹۰۰ تومان

دانلود رایگان جزوه آنزیم های میکروبی

جزوه آنزیم های میکروبی برای دانشجویان رشته میکروبیولوژی بسیار مناسب است و مفاهیم جامع و کاملی از دسته های مختلف آنزیم های میکروبی در اختیار آن ها قرار می دهد. بنابراین مطالعه کامل این جزوه آموزشی ارزشمند به تمامی دانشجویان رشته های مرتبط پیشنهاد می شود. زبان ساده و روان در جزوه آنزیم های میکروبی این اثر را برای تمامی افراد قابل درک می کند و به سادگی می توان با مطالعه آن به اهداف آموزشی رشته میکروبیولوژی در زمینه آنزیم های میکروبی دست یافت و پیشرفت کرد.

جزوه آنزیم های میکروبی

خرید و دانلود پی دی اف جزوه آنزیم های میکروبی

در جزوه آنزیم های میکروبی مقدماتی بر مکانسیم عملکرد ضد باکتریایی و اثراتی که آنزیم ها بر ضد باکتری دارند، ارائه شده است. در مدت ها پیش به طور مثال در ده سال گذشته در زمان فراوری و تهیه انواع غذا ها آنزیم هایی به آن ها افزوده می شد که به عنوان عامل نگه دارنده و ضد میکروب محسوب می شد. از نمونه های مهم افزودن آنزیم به فراورده های غذایی می توان افزودنی رنت در تهیه پنیر، آمیلاز در تهیه انواع نان و پکتیناز در تولید آب میوه را نام برد. هدف از افزودن آنزیم ها به مواد غذایی ایجاد تغییر و تحول در تکنولوژی است.

جزوه آنزیم های میکروبی، درس میکروبیولوژی

همانطور که در جزوه آنزیم های میکروبی ذکر شده است برای اینکه دلمه بستن شیر را سرعت ببخشند از این انواع آنزیم ها در انجام فراوری های مختلف استفاده می کنند. امروزه نیز آنزیم هایی تحت عنوان اگزوژن به غذا ها و نوشیدنی ها اضافه می شود که کاربرد هر یک از آنزیم های میکروبی در این جزوه مفصل و کامل بیان شده است. اما با وجود تمامی پیشرفت های موجود ازتمامی آنزیم ها به عنوان نگه دارنده استفاده نمی شود و فقط یک دسته از آن ها نگه دارنده حساب می شوند که در این جزوه طبقه بندی هر یک از آنزیم ها شرح داده شده است.

بهترین جزوه آنزیم های میکروبی

مطالعه جزوه آنزیم های میکروبی بسیار ضروری تلقی می شود زیرا با ارتقاء علم و دانش کاربرد آنزیم ها در زمینه های مختلف به شدت افزایش یافته است و با دستیابی به انواعی از آنزیم ها، جنبه های جدیدی از صنعت نمایان شده است. بنابراین مطالعه در زمینه آنزیم های میکروبی بیش از پیش حائز اهمیت می باشد. فراگیران نیز همواره باید دانش خود را با توجه به پیشرفت تکنولوژی به روز نگه دارند.

محتوای آموزشی جزوه آنزیم های میکروبی

در جزوه آنزیم های میکروبی مباحثی از جمله، طبقه بندی آنزیم ها بر حسب نوع واکنش که عبارت است از اکسیدوردوکتاز، ترانسفراز ها، هیدرولاز ها، لیاز ها، ایزومراز ها و لیگاز ها بررسی می شود. در این جزوه آموزشی آنزیم های تجاری، آنزیم های میکروبی در بیولوژی مولکولی، آنزیم های میکروبی در تشخیص و درمان، آنزیم های میکروبی در مواد شوینده، آنزیم های میکروبی در فراوری نشاسته و کربوهیدرات های وابسته، آنزیم های میکروبی در تولید پنیر، آنزیم های میکروبی درتولید آب میوه، آنزیم های میکروبی در صنایع نساجی، آنزیم های میکروبی در صنایع چرم، آنزیم های میکروبی در تولید کاغذ و آنزیم های میکروبی در سنتز مواد آلی توضیح داده می شود.

 دانلود رایگان جزوه انزیم های میکروبی

انزیم های میکروبی یکی از دروس تخصصی می باشد که در دانشگاه های سراسر کشور تدریس می شود. برای این درس انزیم های میکروبی نیز جزوه ها و کتاب های مختلفی وجود دارد که تمامی این جزوه ها و کتاب ها از ارزش مطالعاتی بسیار بالایی برخوردار هستند. جزوه انزیم های میکروبی نیز یکی از بهترین چروه های موجود برای درس انزیم های میکروبی می باشد که بلید این جزوه را از سایت کافهرجزوه به صورت فایل پی دی اف دانلود نموده و به مطالعه کلیه مباحث مطالب و مفاهیم ذکر شده در ان بپردارید.

تمامی نکات مهم به صورت طبقه بندی شده در جزوه انزیم های میکروبی به صورت کامل ذکر شده است و دانشجویان می توانند از مطالعه این نکات و مطتلب بهره مند شوند. تمامی نکات ذکر شده در این کتاب به صورت ساده و روان می باشد که شما به راحتی می توانید مطالب را یاد بگیرید زیرا با زبانی ساده به شرح مطالب موجود پرداخته شده است. اکر می خواهید که یک منبع کامل در دسترس شما قرار بگیرید جهت مطالعه ی درس انزیم های میکروبی می توانید از فرمت فایل پی دی اف استفاده نمایید. امروزا به صرفه ترین کار برای دانشجویان گرامی مطالعه ی فایل های پی دی اف می بلشد.

خرید و دانلود فایل پی دی اف جزوه انزیم های میکروبی

جزوه ی انزیم های میکروبی که به صورت فایل پی دی اف در سایت کافهرجروه بار گذاری شده است جز یکی ا بهترین جزوات موجود برای این درس می باشد که دانشجویان اغلب برای دروس مختلف خود به دنبال این جزوه های جانع و کامل هستیم. هزینه در نظر گرفته شده برای خری فایل پی دی اف این کتاب یا جزوه انزیم های میکروبی هزینه بسیار کمی می باشد که برای دانشجوبان به صرفه است.

 

 

ادامه مطلب

کدام جزوه برای مطالعه آنزیم های میکروبی در سطح مقدماتی مناسب‌تر است؟
تاریخ انتشار جزوه را بررسی کنید تا مطمئن شوید که اطلاعات آن به روز است.
نظرات
  1. ramin

    عجب جزوه بی نظیری

  2. مرتضی وکیلی

    فوق العاده

  3. مجید نوروزی

    در کل خوبه باتشکر از این سایت

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *