2

دانلود جزوه ارتعاشات غیر خطی

(دیدگاه کاربر 1)
شناسه محصول: 207 دسته: تاریخ انتشار: 6 اردیبهشت 1401تعداد فروش: 11تعداد بازدید: 335
قیمت محصول

5,000 تومان

جزئیات بیشتر

قوانین استفاده

خرید محصول توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود محصول در اختیار شما قرار خواهد گرفت و هر گونه فروش در سایت های دیگر قابل پیگیری خواهد بود.

  • دسترسی به فایل محصول به صورت مادام‌العمر
  • ۶ ماه پشتیبانی کاملا رایگان و تضمین شده
  • پرداخت از طریق کلیه کارت های بانکی عضو شتاب
توضیحات مختصر محصول
دانلود جزوه ارتعاشات غیر خطی

جزوه ارتعاشات غیر خطی دانشگاه شریف

جزوه ارتعاشات غیر خطی یک جزوه ی دست نویس از درس ارتعاشات غیرخطی یا مکانیکی تدریس شده توسط دکتر مرادی است.

جزوه ارتعاشات غیر خطی در نیم سال اول پاییز سال ۹۸ در دانشگاه صنعتی شریف و توسط دانشجویان رشته ی مکانیک این دانشگاه نوشته شده است.

درس ارتعاشات غیر خطی یا مکانیکی به عنوان یکی از دروس اصلی و پایه ی رشته ی مهندسی مکانیک است که در مقطع کارشناسی این رشته تدریس می شود.

این درس به عنوان پایه ای برای سایر دروس رشته ی مهندسی مکانیک می باشد و درک آن توسط دانشجویان برای اساتید بسیار مهم است.

در حالی که محتوای درس ارتعاشات غیر خطی حجم زیادی داشته و بسیار فرار و پیچیده می باشد از همین رو درک روابط و دیافراگرام های آن برای دانشجویان اندکی دشوار است.

 جزوه ارتعاشات غیر خطی

جزوه ارتعاشات غیر خطی دکتر مرادی

به دلیل اهمیتی که درس ارتعاشات غیر خطی برای دانشجویان تمامی گرایش های رشته ی مهندسی مکانیکی دارد این درس به عنوان یکی از دروس کنکور کارشناسی ارشد این رشته تعریف شده است.

هدف درس ارتعاشات خطی سیستم های ارتعاشی غیر خطی و آشنا ساختن دانشجویان با تمامی مفاهیم، قواعد و نکات، ارتعاشات آزاد و اجباری سیستم های مختلف از جمله سیستم های دمپر مکانیک، سیستم های یک، دو و چند درجه آزادی می باشد.

در واقع جزوه ارتعاشات غیر خطی دکتر مرادی تمامی مباحث مرتبط با درس ارتعاشات غیر خطی یا مکانیکی را که دانشجویان رشته ی مکانیک به آن ها نیز دارند را به صورت خلاصه وار و نکته وار به همراه تمامی مسائل، تمرین ها و پاسخ های آن ها در ۱۱۱ صفحه ی خود جای داده است.

دانلود جزوه ارتعاشات غیر خطی

در جزوه ارتعاشات غیر خطی تمامی مثال های کاربردی که دکتر مرادی در طول تدریس درس ارتعاشات مکانیکی برای دانشجویان با زبانی ساده نگاشته شده اند.

همانطور که در تصاویر درج شده از صفحات جزوه ارتعاشات غیرخطی مشاهده می کنید تمامی نمودارها و شکل هایی که در طول تدریس درس ارتعاشات غیر خطی یا مکانیکی توسط استاد مرادی برای دانشجویان کشیده شده است در این جزوه نیز به تمیزی کشیده شده اند.

این جزوه مناسب دانشجویان به منظور آمادگی برای امتحانات است که به خطی خوش، خوانا و واضح نگاشته شده است.

دانشجویان رشته ی مهندسی مکانیک در تمامی گرایش های آن و همچنین داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد می توانند از محتوای جزوه ارتعاشات غیرخطی سود ببرند.

دانلود جزوه ارتعاشات غیر خطی دکتر مرادی دانشگاه شریف

نسخه ی الکترونیکی جزوه ارتعاشات غیر خطی دکتر مرادی در قالب فایل پی دی اف ۱۱۱ صفحه ای در سایت کافه جزوه برای استفاده ی عموم عرضه شده است.

تا از طریق نسخه ی الکترونیکی جزوه ارتعاشات غیر خطی دکتر مرادی دانشجویان از هزینه های گزاف کتاب چاپی در این روزها رها شوند.

برای دسترسی به لینک جزوه ارتعاشات غیر خطی دکتر مرادی تنها کافی است بر روی خرید محصول کلیک کرده تا با پرداخت مبلغ ناچیزی لینک دانلود فایل ببرای شما فعال شود.

امید است که محصول جزوه ارتعاشات غیر خطی دکتر مرادی بتواند سهم کوچکی در برآوردن گوشه ای از نیازهای علمی دانشجویان و علاقه مندان داشته باشد.

نمایش بیشتر
دیدگاه های کاربران
دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید
تعداد دیدگاه : 1 امتیاز کلی : 5.0 توصیه خرید : 0 نفر
بر اساس 1 خرید
1
0
0
0
0
  1. در تاریخ پاسخ

    خیلی خوب بود

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت محصول

5,000 تومان