دانلود جزوه ریاضی عمومی ۱

(دیدگاه کاربر 1)
شناسه محصول: 120 دسته: , , , , برچسب: تاریخ انتشار: 10 شهریور 1400تعداد فروش: 4تعداد بازدید: 597
قیمت محصول

4,000 تومان

جزئیات بیشتر

رمز فایل

cafejozve.ir

زبان

فارسی

قوانین استفاده

خرید محصول توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود محصول در اختیار شما قرار خواهد گرفت و هر گونه فروش در سایت های دیگر قابل پیگیری خواهد بود.

  • دسترسی به فایل محصول به صورت مادام‌العمر
  • ۶ ماه پشتیبانی کاملا رایگان و تضمین شده
  • پرداخت از طریق کلیه کارت های بانکی عضو شتاب
توضیحات مختصر محصول
دانلود جزوه ریاضی عمومی ۱

جزوه ریاضی عمومی ۱ دانشگاه امیرکبیر

جزوه ریاضی عمومی ۱ مجموعه ای از دانش ریاضی است که هر مهندسی باید بر آن مسلط باشد. این دانش شامل موضوعاتی مانند حساب، مثلثات، هندسه تحلیلی، جبر خطی و غیره است که در دانشگاه تدریس می شود.

جزوه ریاضی عمومی 1

فهرست جزوه ریاضی عمومی ۱

اعداد حقیقی

اعداد مختلط

دنباله های عددی و سری های عددی

توابع پیوسته

حد و پیوستگی

مشتق

انتگرال

قضیه اساسی حساب دیفرانسیل و انتگرال

انتگرال توابع گویا

انتگرال های ناسره

سری ها

و …

جزوه ریاضی عمومی ۱ پیام نور pdf

بسیاری از دروس ریاضی عمومی ۱ و ۲ قبل از ورود به دانشگاه در مدارس تدریس می شود. اما به غیر از مباحثی مانند عملکرد، محدودیت و اشتقاق تا حدی، سایر موضوعات ریاضی عمومی ۱ و ۲ پس از ورود به دانشگاه پیشرفت بیشتری دارند.

البته کلاسهایی مانند “اعداد پیچیده” و “مختصات قطبی” از جمله موضوعاتی هستند که تنها پس از ورود به دانشگاه تدریس می شوند. این آشنایی قبلی دارای مزایایی است که مهمترین آنها تسریع در یادگیری است، از طرف دیگر اگر با دقت نخوانید و مسائل مختلف را مرور نکنید ممکن است تهدیدی برای داوطلب باشد.

جزوه ریاضی عمومی ۱ دانشگاه آزاد

مشاهده شده است که داوطلبان مطالب این درس را با اطمینان خاطر ناشی از دوره پیش دانشگاهی به صورت سطحی می گذرانند و اتفاقاً در امتحانات، ناتوانی آنها در پاسخ به سوالات ریاضی عمومی ۱ بیشتر از ریاضی عمومی ۲ است. البته این مشکل نیز می تواند به دلیل توانایی بالای طرح سوالات مختلف در موضوعات این درس (در مقایسه با ریاضیات عمومی ۲) باشد.

دانلود جزوه ریاضی عمومی استخدامی

برنامه درسی ریاضی باید به عنوان یک درس خوانده شود، یعنی توجه بیشتری باید به کلاس هایی با بیشترین تعداد آزمون در کنکور توجه شود. بنابراین خلاصه ای از کلاس های دارای بیشترین تعداد آزمون در کنکور برای کارشناسی ارشد در بروشور آورده شده است. لازم به ذکر است که این خلاصه گردآوری شده است تا آنجا که ممکن است همراه با تعدادی مثال مختلف پیدا شود.

گزیده ای از آنچه در جزوه ریاضی عمومی ۱ خواهید خواند:

مثلثات (نسبت های مثلثاتی، ضرب در مجموع، دامنه مثلثات، مجموعه توابع، تابع فرد و زوج، تابع یک به یک، تابع معکوس، تابع جانشین، تابع صحیح، نمودار معکوس، توابع مثلثاتی، نمایی و لگاریتمی توابع، هذلولی، فاصله از نقطه به خط، مقاطع مخروطی، تعریف حد، قضیه حد، مجموعه توابع، حد بی نهایت، روابط معادل، رشد توابع اشکال نمایی، نامتقارن، قضیه مقدار میانگین، قضیه بولزانو و نقطه ثابت قضیه)

انتگرال (قضیه میانگین مقدار در انتگرال، خواص انتقال و افزایش فشار، نظریه بنیادی حساب دیفرانسیل، روش کسرها، انتگرال در اشکال مختلف، روش های عددی برای تقریب انتگرال های قطعی، انتگرال نوع اول و دوم، نظریه محدودیت آزمون مقایسه، همگرایی مشروط و مطلق، توابع گاما و بتا)

جبر و هندسه تحلیلی (ضرب لاگرانژی بیرونی، ضرب عددی سه گانه، ضرب سه گانه، واحد لاگرانژی، معادله خطی در فضا، معادله خطی در فضا، طول مفصل عمودی دو خط مخالف، زاویه بین دو خط متقاطع، معادله صفحه در فضا)

ماتریس و سیستم خطی (ماتریس مورب، اثر ماتریس، ماتریس دلتا کرونکر، روش حل دستگاه ناهمگن، ویژگی های معین، زاویه صفحه خط، اصل کسینوس مساحت، بحث پاسخ دو معادله ناشناخته، ماتریس معکوس، رتبه ماتریس، مقادیر ویژه و بردارهای ویژه، محاسبه مقادیر و بردارهای ویژه، قضیه کلی همیلتون، ماتریس های مثبت و منفی مشابه، تبدیل معادله بخش مخروطی به استاندارد)

نمایش بیشتر
دیدگاه های کاربران
دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید
تعداد دیدگاه : 1 امتیاز کلی : 5.0 توصیه خرید : 0 نفر
بر اساس 1 خرید
1
0
0
0
0
  1. در تاریخ پاسخ

    دست مریزاد

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت محصول

4,000 تومان