2

دانلود جزوه شیمی آلی ۳ مک موری

(دیدگاه کاربر 1)
شناسه محصول: 220 دسته: تاریخ انتشار: 12 اردیبهشت 1401تعداد فروش: 3تعداد بازدید: 566
قیمت محصول

8,000 تومان

جزئیات بیشتر

زبان

فارسی

توضیحات مختصر محصول
دانلود جزوه شیمی آلی ۳ مک موری

دانلود جزوه خلاصه درس شیمی آلی

جزوه شیمی آلی ۳ مک موری یک جزوه ی ۵ صفحه ای شامل تمامی فرمول هایی است که در کتاب شیمی آلی جلد سوم اثر مک موری موجود است.

با توجه به این که کتاب شیمی آلی جلد سوم اثر مک موری، یکی از معدود کتاب های تخصصی دانشگاهی در حوزه ی شیمی آلی است، جناب آقای عیسی یاوری این کتاب را به زبان فارسی برگردانده است تا به این صورت سهولت استفاده از این کتاب را برای دانشجویان و اساتید رشته ی  شیمی فراهم کرده باشد.

این کتاب درسی و دانشگاهی رشته ی شیمی در حوزه ی شیمی آلی اثر مک موری به عنوان منبع جزوه شیمی آلی ۳ مک موری در سه جلد نگاشته شده است که انتشارات نورپردازان آن را چاپ و روانه ی بازار نموده است.

جزوه شیمی آلی 3 مک موری

خلاصه کتاب شیمی آلی جلد سوم مک موری

مک موری جلد سوم کتاب شیمی آلی خود را در ادامه ی دو جلد قبلی شامل نه سرفصل از سرفص بیست و دوم تا سرفصل سی ام به شرح و ترتیب زیر به رشته ی تحریر درآورده است.

فصل بیست و دوم: واکنش های جانشینی القای گروه کربونیل

فصل بیست و سوم: واکنش های تراکمی کربونیل

فصل بیست و چهارم: آمین ها

فصل بیست و پنجم: مولکول های زیستی (آمینواسید ها و پیتید ها و پروتئین ها)

فصل بیست و ششم: مولکول های زیستی (هتروسیکل ها و نوکلئیک اسید ها)

فصل بیست و هفتم: مولکول های زیستی (لیپید ها)

فصل بیست و هشتم: اوربیتال ها و شیمی آلی: (واکنش های پرپسیکلی)

جزوه شیمی آلی ۳ مک موری

فصل بیست و نهم: شیمی آلی مسیر های متابولیکی

فصل سی ام : پلیمرهای سنتزی

درس شیمی آلی به عنوان درس هدف در جزوه شیمی آلی ۳ مک موری به مطالعه ی شیمی اتم کربن می پردازد. از همین رو این درس کلیدی ترین و مهم ترین درس برای دانشجویان کارشناسی ارشد رشته ی مهندسی شیمی گرایش شیمی آلی است.

هر چند که با توجه به تعداد کم صفحات جزوه شیمی آلی ۳ مک موری ممکن است فکر کنید مطالب این جزوه به شکل گذرا نوشته شده است در حالی که تعداد زیادی فرمول همانطور که در تصاویر نمونه مشاهده می کنید به صورت فشرده در هر صفحه از جزوه شیمی آلی ۳ مک موری نوشده شده اند.

قطعاً دانشجویان کارشناسی ارشد گرایش شیمی آلی از رشته ی مهندسی شیمی جهت مرور این درس و آمادگی برای امتحان به جزوه شیمی آلی ۳ مک موری نیاز پیدا خواهند کرد. زیرا جزوه شیمی آلی ۳ مک موری یکی از با ارزش ترین و محبوب ترین جزوه ها بین دانشجویان این رشته خواهد بود.

دانلود رایگان جزوه شیمی آلی ۳ مک موری

با توجه به اهمیت این درس، دانشجویان کارشناسی ارشد رشته ی مهندسی شیمی گرایش شیمی آلی این خلاصه جزوه شیمی آلی ۳ مک موری را از کتاب شیمی آلی جلد سوم نوشته ی مک موری تهیه نموده اند.

تا بدین طریق سایر دانشجویان و اساتید رشته شیمی بتوانند با مطالعه ی جزوه شیمی آلی ۳ مک موری از مطالب آن سود ببرند.

با توجه به ارزشمندی که جزوه شیمی آلی ۳ مک موری برای دانشجویان مهندسی شیمی دارد، سایت کافه جزوه، جزوه شیمی آلی ۳ مک موری را به صورت فایل پی دی اف ۸ صفحه ای تهیه و برای دانلود بر روی این صفحه قرار داده است.

با اطمینان از صفحه بندی درست، وضوح و شفافیت جزوه شیمی آلی ۳ مک موری می توانید نسبت به دانلود آن با کلیک بر روی خرید محصول اقدام کنید.

نمایش بیشتر
قوانین استفاده

خرید محصول توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود محصول در اختیار شما قرار خواهد گرفت و هر گونه فروش در سایت های دیگر قابل پیگیری خواهد بود.

  • دسترسی به فایل محصول به صورت مادام‌العمر
  • ۶ ماه پشتیبانی کاملا رایگان و تضمین شده
  • پرداخت از طریق کلیه کارت های بانکی عضو شتاب
دیدگاه های کاربران
دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید
تعداد دیدگاه : 1 امتیاز کلی : 5.0 توصیه خرید : 0 نفر
بر اساس 1 خرید
1
0
0
0
0
  1. در تاریخ پاسخ

    جزوش بی نظیر بود

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت محصول

8,000 تومان