2

دانلود جزوه طیف سنجی مولکولی

(دیدگاه کاربر 1)
شناسه محصول: 312 دسته: تاریخ انتشار: 23 تیر 1401تعداد بازدید: 307
قیمت محصول

5,000 تومان

جزئیات بیشتر

زبان

فارسی

قوانین استفاده

خرید محصول توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود محصول در اختیار شما قرار خواهد گرفت و هر گونه فروش در سایت های دیگر قابل پیگیری خواهد بود.

  • دسترسی به فایل محصول به صورت مادام‌العمر
  • ۶ ماه پشتیبانی کاملا رایگان و تضمین شده
  • پرداخت از طریق کلیه کارت های بانکی عضو شتاب
توضیحات مختصر محصول
دانلود جزوه طیف سنجی مولکولی

دانلود رایگان جزوه طیف سنجی مولکولی

جزوه طیف سنجی مولکولی شامل مبانی مبانی نحوه ی مختلف طیف سنجی می باشد که نکات انالیزی هر روش را به شکل بسیار ساده و آسان توضیح می دهد تا دانشجویان به خوبی مسائل را درک کنند و در فهم مطالب دچار گیجی و سردرگمی نشوند. بنابراین مطالعه جزوه طیف سنجی مولکولی به شدت به دانشجویان توصیه می شود. با مطالعه این جزوه دیگر نیازی نیست برای کتاب های رفرنس اصلی که مطالب را به سختی و دشواری بیان کرده است وقت صرف کنید و در اخر هم نتوانید نتیجه دلخواه و نمره ی خوبی از این درس را کسب نمایید.

جزوه طیف سنجی مولکولی

دانلود حل المسائل مبانی طیف سنجی مولکولی pdf

جزوه طیف سنجی مولکولی علاوه بر این که منبعب جامع و کامل برای دانشجویان محسوب می شود، اساتید هم می توانند در رشته شیمی از این جزوه بهره مند شود و در کلاس درس به تدریس آن بپردازند یا به عنوان مروری از آن استفاده کنند که در روز قبل از تدریس به مطالعه آن می پردازند. همانطور که طف سنجی مولکولی یکی از دروس بسیار مهم در رشته ی شیمی تلقی می شود. پس دانشجویان برای یادگیری مطالب از نکات طلایی که در جزوه طیف سنجی مولکولی ذکر شده است غافل نشوید و حتما به مطالعه آن بپردازید تا بتوانید نتیجه مطلوبی را از این واحد مهم کسب نمایید.

جزوه خلاصه کتاب طیف سنجی مولکولی دانشگاه پیام نور

همانطور که در جزوه طیف سنجی مولکولی بیان شده است طیف سنجی علمی است در خصوص مواردی از قبیل جذب، گسیل و پراکندگی در تابش های الکترومغناطیسی اتم و مولکول. که راجع این موارد به طور کامل بحث و بررسی شده است. طیف سنجی مولکولی توانسته در توسعه مکانیک کوانتوم موثر واقع شود. همچنین این مسئله خود نیز در درک خواص مولکولی و انجام آزمایش های مختلف طبف سنجی بسیار موثر می باشد. بنابراین پله اول در مکانیک کوانتوم و خواص مولکولی طیف سنج می باشد.

خرید و دانلود جزوه طیف سنجی مولکولی به زبان فارسی

مباحث مطرح شده در جزوه طیف سنجی مولکولی شامل چند بخش است. که در بخش اول مفاهیم اولیه ذکر شده از قبیل حالت اسپین هسته، گشتاور مغناطیسی هسته، جذب انرژی، مکانیسم جذب، تغییر مکان شیمیایی و اثر مانع، طیف سنجی مغناطیسی هسته ای، معادل بودن شیمیایی،  انتگرال گیری، محیط شیمیایی و تغییر مکان شیمیایی، اثر مانع دیامغناطیس محلی، انزیوتراپی مغناطیس، منشا شکاف اسپین، گروه اتیل، مثلث پاسکال، ثابت کوپلاژ را در برمی گیرد.

در بخش دوم طیف های کربن را بررسی می کند که شامل هسته کربن، تغییرات مکان شیمیایی کربن، ترکیبات اروماتیک، کوپلاژ ناهم هسته کربن و غیره می باشد. بخش سوم این جزوه به بررسی های پیشرفته تر می پردازد و همین طور مباحث ادامه پیدا می کند تا اخرین مورد که طیف سنج جرمی می باشد.

فهرست مطالب جزوه طیف سنجی مولکولی دانشجویان ایران

جزوه طیف سنجی مولکولی در ۳۰۵ صفحه تهیه و تنظیم شده است که دانشجویان و اساتید رشته شیمی می توانند از آن بهره مند شوند.

-طیف سنج رزونانس مغناطیسی هسته ای

-حالت اسپین هسته

-گشتاور مغناطیسی

-جذب انرژی

-مکانیسم جذب

-دانسیته ی جمعیت های حالت اسپین

و غیره را شامل می شود که به طور کامل در جزوه توضیح داده شده است.

نمایش بیشتر
دیدگاه های کاربران
دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید
تعداد دیدگاه : 1 امتیاز کلی : 5.0 توصیه خرید : 0 نفر
بر اساس 1 خرید
1
0
0
0
0
  1. در تاریخ پاسخ

    دست سازندگان سایت واقعا درد نکنه

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت محصول

5,000 تومان