2

دانلود جزوه فارماکولوژی

(دیدگاه کاربر 1)
شناسه محصول: 265 دسته: تاریخ انتشار: 11 خرداد 1401تعداد فروش: 2تعداد بازدید: 391
قیمت محصول

5,000 تومان

جزئیات بیشتر

زبان

فارسی

قوانین استفاده

خرید محصول توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود محصول در اختیار شما قرار خواهد گرفت و هر گونه فروش در سایت های دیگر قابل پیگیری خواهد بود.

  • دسترسی به فایل محصول به صورت مادام‌العمر
  • ۶ ماه پشتیبانی کاملا رایگان و تضمین شده
  • پرداخت از طریق کلیه کارت های بانکی عضو شتاب
توضیحات مختصر محصول
دانلود جزوه فارماکولوژی

جزوه فارماکولوژی شهید بهشتی

جزوه فارماکولوژی مجموعه ای از جزوات تک تک جلسه های برگزار شده ی کلاس درس فارماکولوژی در یک نیم سال تحصیلی مربوط به سال ۱۳۹۰ است.

مجموعه جزوه فارماکولوژی شامل ده عدد جزوه می باشد که هر کدام از آن ها را گروهی از دانشجویان رشته ی داروشناسی حاضر در کلاس درس فارماکولوژی از یکی از جلسات در طول نیم سال تحصیلی مربوطه تهیه نموده اند.

جزوه فارماکولوژی

جزوه داروشناسی pdf رایگان

مجموعه جزوه فارماکولوژی از کلاس درس فارماکولوژی در دانشگاه شهید بهشتی، تدریس شده توسط خانم دکتر خجسته جوهرچی گردآوری و تهیه شده است.

خانم دکتر خجسته جوهرچی از اساتید مطرح و سرشناس رشته ی فارماکولوژی، استادیار و از اعضای هیئت علمی داروشناسی (فارماکولوژی) گروه داروشناسی دانشکده ی پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی هستند.

جزوه فارماکولوژی pdf

دانشجویان رشته ی فارماکولوژی یا داروشناسی دانشگاه شهید بهشتی که در نیم سال دوم سال تحصیلی ۱۳۹۱-۱۳۹۰ درحال گذراندن درس فارماکولوژی با خانم دکتر خجسته جوهرچی بوده اند، به گروه های سه نفره تقسیم شده اند تا هر یک از گروه ها از یکی از ده جلسه ای که برای این درس در طول یک نیم سال تحصیلی برگذار می شود جزوه تهیه نمایند.

دانلود جزوه داروشناسی

عناوینی که در زیر نام برده شده اند موضوعات نه جلسه ی مربوط به کلاس درس فارماکولوژی است که خانم دکتر خجسته جوهرچی برای دانشجویان خود تدریس نموده اند.

جلسه اول: Premediction

جلسه دوم: اترو اسکلروز

جلسه سوم: اندروژن

جزوه فارما دانشگاه شهید بهشتی

جلسه چهارم: ایمونوفارماکو

جلسه پنجم: آنتی بیوتیک

جلسه ششم: بی حس کننده موضعی

جلسه هفتم: CNS 1

جلسه هشتم: CNS 2

جزوه فارماکولوژی ۱ و ۲ دانشگاه شهید بهشتی تهران

جلسه نهم: داروهای گیاهی

جلسه دهم: ضد انعقاد

جزوات مربوط به تک تک این جلسه ها که به صورت جداگانه در قالب فایل پی دی اف و به صورت تایپ شده توسط دانشجویان دانشگاه نگاشته شده است همه در مجموعه جزوه فارماکولوژی گنجانده شده اند.

جزوه فارماکولوژی ۱

با توجه به اینکه محتوای مجموعه جزوه فارماکولوژی از کلاس درس یکی از بهترین اساتید داروشناسی کشور و در یکی از بهترین دانشگاه های کشور نکته برداری شده است، قطعاً برای دانشجویان رشته ی داروشناسی یا فارماکولوژی تمامی دانشگاه های کشور مفید و مؤثر خواهد بود.

درس فارماکولوژی یک درس مبنایی و پایه ای رشته ی فارماکولوژی یا داروشناسی می باشد که دانشجویان این رشته باید تسلط کافی را بر این درس از طریق مطالعه ی کتاب ها و جزوات معروف و معتبری همچون جزوه فارماکولوژی داشنگاه شهید بهشتی پیدا کنند.

 

دانلود جزوه فارماکولوژی خجسته جوهرچی دانشگاه شهید بهشتی

به جرأت می توان گفت مجموعه جزوه فارماکولوژی یکی از جامع ترین و کامل ترین جزوات موجود از درس فارماکولوژی یا داروشناسی در سطح اینترنت است که تمامی کسانی که خانم دکتر خجسته جوهرچی را می شناسند در جریان هستند که ایشان به بهترین نحو درس مربوطه را ارئه می دهند.

با توجه به اینکه دانشجویان زیادی خواستار دسترسی به جزوه فارماکولوژی تهیه شده از کلاس درس خانم دکتر خجسته جوهرچی هستند تیم کافه جزوه، این مجموعه جزوه را در قالب یک فایل فشرده آماده و برای دانلود قرار داده است.

امید است محتوای جزوه درس فارماکولوژی برای شما ارزشمند بوده و مفید و مؤثر واقع گردد.

نمایش بیشتر
دیدگاه های کاربران
دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید
تعداد دیدگاه : 1 امتیاز کلی : 5.0 توصیه خرید : 0 نفر
بر اساس 1 خرید
1
0
0
0
0
  1. در تاریخ پاسخ

    در یک کلمه بی نظیر

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت محصول

5,000 تومان