2

دانلود سوالات تستی اصول حسابداری

(دیدگاه کاربر 1)
شناسه محصول: 236 دسته: تاریخ انتشار: 21 اردیبهشت 1401تعداد فروش: 2تعداد بازدید: 282
قیمت محصول

5,000 تومان

جزئیات بیشتر

زبان

فارسی

قوانین استفاده

خرید محصول توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود محصول در اختیار شما قرار خواهد گرفت و هر گونه فروش در سایت های دیگر قابل پیگیری خواهد بود.

  • دسترسی به فایل محصول به صورت مادام‌العمر
  • ۶ ماه پشتیبانی کاملا رایگان و تضمین شده
  • پرداخت از طریق کلیه کارت های بانکی عضو شتاب
توضیحات مختصر محصول
دانلود سوالات تستی اصول حسابداری

دانلود پی دی اف سوالات تستی اصول حسابداری

سوالات تستی اصول حسابداری متشکل از ده سوال تستی مربوط به درس اصول حسابداری به همراه پاسخ آن ها می باشد.

درس اصول حسابداری برای دانشجویان مقطع کارشناسی رشته حسابداری تحت عناوین اصول حسابداری ۱، اصول حسابداری ۲ و اصول حسابداری ۳ در دانشکده ی حسابداری و مدیریت ارائه می شود.

درس اصول حسابداری از دروس اصلی، مهم و بسیار تأثیرگذار رشته ی حسابداری می باشد و از همین رو در سه نیم سال تحصیلی جداگانه و در هر نیم سال به ارزش چهار واحد نظری تعریف شده است.

سوالات تستی اصول حسابداری

دانلود فایل نمونه سوالات تستی اصول حسابداری

درس اصول حسابداری از دروس تخصصی و اجباری رشته ی حسابداری می باشد که در همان نیم سال های اولیه باید توسط دانشجویان پاس شود.

زیرا این درس یک درس پایه ای و مبانی می باشد که درک عمیق و مفهومی آن برای یادگرفتن سایر دروس در ترم های آتی ضروری و لازم است.

حسابداری صنعتی ۱، حسابرسی ۱، حسابداری مالیاتی، مدیریت مالی ۱ و اصول بانکداری اسلامی از جمله ی این دروس هستند که فهم آن ها توسط دانشجویان نیازمند این است که درس اصول حسابداری را از قبل گذرانده باشند.

به همین دلیل هم هست که درس اصول حسابداری به عنوان پیشنیاز این دروس تعیین شده است.

دانلود رایگان نمونه سوالات تستی اصول حسابداری

از همین رو پیشنهاد می کنیم تا با مطالعه ی سوالات تستی اصول حسابداری خود را آماده ی کسب یک نمره ی خوب از این درس بکنید.

اما خود درس اصول حسابداری با توجه به پایه ای بودن هیچ پیشنیازی برای آن تعریف نشده است.

البته تسلط بر مفاهیم اصول حسابدرای تلاش بسیاری را می طلبد و نباید انتظار داشت که تنها با خواندن سوالات تستی اصول حسابداری به مفهوم واقعی بر اصول حسابداری تسلط یافت. بلکه پاره ای از مفاهیم اصول حسابداری تنها در روندی از تلاش و کوشش مستمر درک می گردند و سوالات تستی اصول حسابداری می تواند در این مسیر کمک کننده باشد.

به جرأت می توان گفت سوالات تستی اصول حسابداری دارای سوالات بسیار مهم همراه کلیدی ترین نکات هستند.

دانلود pdf سوالات تستی اصول حسابداری

از همین رو به شما توصیه می کنیم تا اگر دانشجوی حسابداری هستید از سوالات تستی اصول حسابداری نهایت استفاده را ببرید.

کلیات اصول حسابداری شامل تعریف حسابداری، آشنایی با مفاهیم اولیه حسابداری، استفاده کنندگان از اطالعات مالی و انواع واحدهای اقتصادی هستند که از طریق از سوالات تستی اصول حسابداری می توان مفهوم آن ها را بهتر درک کرد.

آشنایی با ترازنامه و تجزیه و تحلیل رویدادهای مالی و تأثیر آنها بر اجزای معادله حسابداری، آشنایی با صورت سود و زیان و ارتباط آن با ترازنامه، آشنایی با مفهوم حساب و قواعد بدهکار و بستانکار کردن حسابها از ملزوماتی هستند که دانشجویان باید بر آن ها اشراف داشته باشند و نمونه سوالات اصول حسابداری در این مسیر کمک کننده خواهد بود.

خرید نمونه سوالات تستی اصول حسابداری

ثبت رویدادهای مالی موسسات خدماتی، لزوم استفاده از کاربرگ و چگونگی تنظیم آن، تهیه صورت های مالی و بستن حسابهای موقت و دائم و اشتباهات دفترداری و نحوه تصحیح آنها نیز از سرفصل های درس اصول حسابدرای هستند که از طریق سوالات تستی اصول حسابداری دانشجویان می توانند مهارتشان را در آن ها افزایش دهند.

از طریق مطالعه ی نمونه سوالات اصول حسابداری با سوالات امتحانی درس اصول حسابداری آشنا شده و با پاسخ به آن ها خودتان را به چالش می کشید.

سوالات تستی اصول حسابداری از جمله تعداد زیادی مجموعه نمونه سوالاتی است که سایت کافه جزوه به منظور کمک به دانشجویانی که به سوالات امتحانی دسترسی ندارند عرضه می کند.

فایل پی دی اف ده صفحه ای مربوط به سوالات تستی اصول حسابداری را می توانید از این صفحه با کلیک بر روی خرید محصول دانلود نمایید.

نمایش بیشتر
دیدگاه های کاربران
دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید
تعداد دیدگاه : 1 امتیاز کلی : 5.0 توصیه خرید : 0 نفر
بر اساس 1 خرید
1
0
0
0
0
  1. محمد کریمی

    در تاریخ پاسخ

    بی نظیر

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت محصول

5,000 تومان