2

دانلود نمونه سوالات تستی فارسی عمومی

(دیدگاه کاربر 1)
شناسه محصول: 277 دسته: تاریخ انتشار: 19 خرداد 1401تعداد فروش: 10تعداد بازدید: 552
قیمت محصول

8,000 تومان

جزئیات بیشتر

زبان

فارسی

توضیحات مختصر محصول
دانلود نمونه سوالات تستی فارسی عمومی

نمونه سوالات فارسی عمومی پیام نور با جواب

نمونه سوالات تستی فارسی عمومی مجموعه ای متشکل از هشت آزمون نهایی طراحی شده برای درس فارسی عمومی است.

آزمون های موجود در مجموعه نمونه سوالات تستی فارسی عمومی مربوط به سال های تحصیلی ۱۳۹۱، ۱۳۹۲، ۱۳۹۳، ۱۳۹۴ و ۱۳۹۵ می باشند که توسط اساتید دانشگاه های پیام نور برای دانشجویان این دانشگاه ها تدوین شده اند.

نمونه سوالات تستی فارسی عمومی

دانلود نمونه سوال درس فارسی پیام نور

هر کدام از این هشت آزمون موجود در مجموعه نمونه سوالات تستی فارسی عمومی در یک فایل پی دی اف جداگانه عرضه شده اند که ۴۰ سوال تستی چهار گزینه ای در هر کدام از آن ها وجود دارد.

برخی از این هشت آزمون مربوط به مجموعه نمونه سوالات تستی فارسی عمومی دارای پاسخ های تستی هستند که به صورت کلیدی درون جدول و در یک فایل پی دی اف جداگانه عرضه شده اند.

دانلود نمونه سوال درس فارسی عمومی علوم انسانی پیام نور

برخی دیگر از آزمون ها نیز دارای پاسخنامه ی تشریحی هستند. به این صورت که علاوه بر بیان گزینه ی صحیح، علت صحیح بودن آن گزینه و غلط بودن سایر گزینه ها نیز به صورت تشریحی مورد تحلیل و بررسی قرار گرفته و نکات مهم مربوط به آن سوال نیز در مجموعه نمونه سوالات تستی فارسی عمومی بیان شده اند.

در مجموعه نمونه سوالات تستی فارسی عمومی دو پوشه وجود دارد. دو عدد از فایل های پی دی اف مربوط به آزمون های تستی چهار گزینه ای به همراه فایل پی دی اف مربوط به پاسخنامه ی آن ها که به صورت تستی هستند در یکی از این پوشه ها قرار دارند.

نمونه سوالات فارسی عمومی پیام نور همراه با پاسخنامه

فایل های پی دی اف مربوط به شش آزمون دیگر از مجموعه نمونه سوالات تستی فارسی عمومی نیز به همراه فایل پی دی اف پاسخنامه ی آن ها که به صورت تشریحی است در پوشه ی دوم قرار دارند.

هدف از گردآوری آزمون های موجود در مجموعه نمونه سوالات تستی فارسی عمومی، عرضه ی آن ها به دانشجویانی است که امتحان نهایی درس فارسی عمومی آن ها به صورت تستی برگزار می شود و این دانشجویان به هیچ منبعی از نمونه سوالات تستی برای مطالعه دسترسی ندارند.

نمونه سوالات فارسی عمومی دانشگاه های پیام نور

هر چند که مطالعه ی مجموعه نمونه سوالات تستی فارسی عمومی فارغ از کمکی که به دانشجویان در کسب نمره ی عالی از درس فارسی عمومی می کند منجر به درک عمیق مباحث و آشنایی با نکات کلیدی این درس نیز می شود.

با توجه به اینکه آزمون های موجود در مجموعه نمونه سوالات تستی فارسی توسط اساتید دانشگاه های پیام نور طراحی شده است اکثر مخاطبان آن را نیز دانشجویان دانشگاه های پیام نور تشکیل می دهند.

نمونه سوالات تستی فارسی عمومی پیام نور

سایت کافه جزوه در زمینه ی گردآوری و عرضه ی نسخه ی الکترونیکی جزوات و کتاب های درسی و دانشگاهی به فعایت مشغول است.

مجموعه نمونه سوالات تستی فارسی عمومی نیز توسط تیم کافه جزوه به صورت یک فایل فشرده تهیه و بر روی این صفحه از سایت کافه جزوه برای استفاده ی شما مخاطبین عزیز عرضه شده است.

امیدواریم مجموعه نمونه سوالات تستی فارسی عمومی مورد توجه شما دانشجوی عزیز قرار گرفته و مفید و مؤثر واقع گردد.

نمایش بیشتر
قوانین استفاده

خرید محصول توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود محصول در اختیار شما قرار خواهد گرفت و هر گونه فروش در سایت های دیگر قابل پیگیری خواهد بود.

  • دسترسی به فایل محصول به صورت مادام‌العمر
  • ۶ ماه پشتیبانی کاملا رایگان و تضمین شده
  • پرداخت از طریق کلیه کارت های بانکی عضو شتاب
دیدگاه های کاربران
دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید
تعداد دیدگاه : 1 امتیاز کلی : 5.0 توصیه خرید : 0 نفر
بر اساس 1 خرید
1
0
0
0
0
  1. در تاریخ پاسخ

    عجب سوالاتی

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت محصول

8,000 تومان