پرداخت امن توسط کارت های عضو شتاب
بازگشت وجه تا 7 روز
تضمین کیفیت و پایین ترین قیمت
پشتیبانی 24 ساعته، 7 روز هفته
اطلاعات محصول
مولف ✍️
یوسف کریمی
نوع فایل 📝
PDF
حجم فایل 💾
4 مگابایت
تاریخ انتشار 📅
۲۸ فروردین ۱۴۰۱
تعداد بازدیدها 👁️
486 بازدید
۸,۹۰۰ تومان

دانلود رایگان کتاب روانشناسی شخصیت دکتر یوسف کریمی pdf

کتاب روانشناسی شخصیت اثر دکتر یوسف کریمی، استاد دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم تحقیقات تهران است که سال ها به مشاوره ی تحصیلی، شغلی و فردی مشغول بوده اند. کتاب روانشناسی شخصیت توسط انتشارات پیام نور چاپ و روانه ی بازار شده است.

کتاب های انتشارات پیام نور به گونه ای سازمان دهی و طراحی شده اند که پژوهشگران و داشنجویان، هنگام استفاده از آن ها نیازی به حظور استاد و راهنما نداشته باشند. از همین رو نه تنها دانشجویان بلکه علاقه مندان و عموم مردم نیز می توانند از مطالعه ی کتاب روانشناسی شخصیت سود ببرند.

کتاب روانشناسی شخصیت یک کتاب درسی و دانشگاهی است که برای تدریس درس روانشناسی شخصیت به ارزش دو واحد برای دانشجویان رشته ی علوم تربیتی پیام نور تألیف شده است.

کتاب روانشناسی شخصیت

کتاب روانشناسی شخصیت اثر یوسف کریمی

از همین رو با توجه به گسترده بودن کتاب های موجود در زمینه ی روانشناسی شخصیت، گلچینی از محتوای آن ها در این کتاب گنجانده شده است.

از سایر کتاب هایی که دکتر یوسف کریمی در زمینه ی تخصصی خودشان نگاشته اند به موارد زیر می توان اشاره کرد. علاقه مندان به مباحث روانشناسی می توانند از محتوای کتاب های زیر نیز استفاده کنند.

روانشناسی اجتماعی

روانشناسی تربیتی

روانشناسی اجتماعی تعلیم و تربیت

روانشناسی اجتماعی آموزش و پرورش

دانلود فایل کتاب روانشناسی شخصیت اثر یوسف کریمی

تاریخچه و مکاتب روانشناسی (رشته ی روانشناسی)

تغییر دادن رفتارهای کودکان و نوجوانان

اختلالات یادگیری

فرهنگ توصیفی روانشناسی

زمینه ی روانشناسی هالیگارد

واژه نامه ی روانشناسی و زمینه های وابسته: فارسی-انگلیسی

نگرش و تغییر نگرش

نظریه های یادگیری

روانشناسی = روش علمی در شناخت ماهیت

دانلود کتاب روانشناسی شخصیت PDF

عاقلان در جان دیوانگان: بحث و جدل بر سر تشخیص های روانپزشکی

دکتر یوسف کریمی در کتاب روانشناسی شخصیت خود شامل دو بخش متشکل از ده سر فصل به شرح و ترتیب زیر، مقدمات شکل گیری و رشد شخصیت و همچنین نظریه های مختلف حول روانشناسی شخصیت را ارائه نموده است.

بخش اول: تعریف، عوامل ایجاد کننده، و رشد شخصیت

فصل اول: مقدمات و تعاریف

فصل دوم: عوامل به وجود آورنده ی شخصیت

فصل سوم: رشد شخصیت

بخش دوم: نظریه های شخصیت

قیمت کتاب روانشناسی شخصیت یوسف کریمی

فصل چهارم: نظریه های روانکاوی

فصل پنجم: نظریه های شناختی

فصل ششم: نظریه های تیپ شناختی شخصیت

فصل هفتم: نظریه های تحلیل عاملی

فصل هشتم: نظریه های بشر دوستانه

فصل نهم: اختلالات شخصیت

فصل دهم: سنجش شخصیت

هر کدام از سرفصل های کتاب روانشناسی شخصیت که در بالا از آن ها نام بردیم در تعداد زیادی زیر فصل به جنبه های مختلف شخصیت انسان پرداخته اند.

خرید کتاب روانشناسی شخصیت یوسف کریمی

طراحی کتاب روانشناسی شخصیت به گونه ای بوده است که در ابتدای هر فصل هدف های رفتاری که انتظار می رود دانشجویان پس از مطالعه ی فصل به آن ها دست یابند مطرح شده است. در پایان هر فصل نیز خلاصه ای جامع و کامل از محتوای آن فصل ارائه شده است. پس از آن نیز سوالاتی تحت عنوان خودآزمایی در جهت به چالش کشیدن میزان درک دانشجویان از محتوای کتاب در انتهای فصل قرار دارد.  

سایت کافه جزوه در زمینه ی آماده سازی و عرضه ی کتاب های پرمخاطب به صورت نسخه ی الکترونیکی فعالیت دارد. کتاب روانشناسی شخصیت نیز همچون سایر کتاب ها توسط تیم کافه جزوه برای سهولت دسترسی شما مخاطبان عزیر عرضه شده است. امید است که این محصول بتواند سهم کوچکی در برآوردن گوشه ای از نیازهای علمی دانشجویان و علاقه مندان به روانشناسی شخصیت داشته باشد.

دانلود رایگان کتاب روانشناسی شخصیت

یکی دیگر از واحد های درسی دانشجویان رشته های روان شناسی در مقطع کارشناسی در دانشگاه های سراسر کشور درس روان شناسی شخصیت می باشد. برای مطالعه ی درس روان شناسی شخصیت نیز دانشجویان باید کتاب مناسبی را جهت مطالعه ی این درس انتخاب نمایند. تا این گونه بتوانند نمره ی بسیار خوبی را از درس روان شناسی شخصیت کسب نمایند.

تمامی مفاهیم و نکاتی را که دانشجویان رشته ی روان شناسی در درس روان شناسی شخصیت باسد فرا بگیرزند به صورت کامل و جامع در این کتاب مربوطه شرح داده شده است. از این رو دانشجحویان گرامی رشته های روان شناسی می توانند تنها این منبع درسی را برای مطالعه ی درس روان شناسی شخصیت انتخاب و مطالعه نمایند.

برای مطالعهی  این کتاب هم می توانید نسخه ی چاپی کتاب روان شناسی شخصیت را و هم می توانید نسخهی  پی دی اف این کتاب درسی را دانلود نمایید. در مقایسه با خرید کتاب چاپی برای خرید فایل پی دی اف کتاب روان شناسی شخصیت باید هزینه ی خیلی کم تری را پرداخت نمایید. که خرید انواع کتاب های درسی به صورت فایل پی دی اف برای دانشجویان گرامی رشته های مختلف بسیار حائز اهمیت می باشد.

خرید و دانلود کتاب روانشناسی شخصیت

برای تهیه ی کتاب روانشناسی شخصیت ابتدا به سایت کافه جزوه سری بزنید و نام کتاب روان شناسی شخصیت را در قسمت جستجوی سایت کافه جزوه وارد نمایید. تا این گونه نتیجه جستجو برای شما نمایان شود.

در صورتی که فایل PDF کتاب موجود باشد برای شما نمایش داده ی شود. و شما دانشجویان گرامی رشته ی روان شناسی ابتدا می توانید مشهصات کتاب روان شناسی شخصیت را به صورت کامل مطالعه نمایید و سپس در صورت مناسب بودن خرید کنید.

ادامه مطلب

تمامی مفاهیم و نکاتی را که دانشجویان رشته ی روان شناسی در درس روان شناسی شخصیت باسد فرا بگیرزند به صورت کامل و جامع در این کتاب مربوطه شرح داده شده است.
8900 تومان
نظرات
  1. لیلا

    سایتتون بی نظیره

  2. کتاب باز

    بسیار زیبا جذاب

  3. علی اکبر اسماعیلی

    عالی این محصول

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *