دانلود کتاب ریاضی عمومی ۲ شهشهانی

(دیدگاه کاربر 1)
شناسه محصول: 116 دسته: , , , برچسب: تاریخ انتشار: 8 شهریور 1400تعداد فروش: 17تعداد بازدید: 998
قیمت محصول

5,000 تومان

جزئیات بیشتر

رمز فایل

cafejozve.ir

مولف

دکتر شهشهانی

زبان

فارسی

قوانین استفاده

خرید محصول توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود محصول در اختیار شما قرار خواهد گرفت و هر گونه فروش در سایت های دیگر قابل پیگیری خواهد بود.

  • دسترسی به فایل محصول به صورت مادام‌العمر
  • ۶ ماه پشتیبانی کاملا رایگان و تضمین شده
  • پرداخت از طریق کلیه کارت های بانکی عضو شتاب
توضیحات مختصر محصول
دانلود کتاب ریاضی عمومی ۲ شهشهانی

دانلود pdf کتاب ریاضی عمومی ۲ دکتر شهشهانی

کتاب ریاضی عمومی ۲ شهشهانی یکی از کتاب های دوره های کارشناسی مورد نیاز در مقطع کارشناسی است که باید پس از ریاضیات عمومی گذرانده شود. ریاضی عمومی ۲ برای همه دانشجویان مهندسی اعم از برق، عمران، کامپیوتر، معماری و علوم پایه مختلف ضروری است و پیش نیاز بسیاری از دوره های تخصصی در هر دو تخصص فوق الذکر می باشد.

کتاب ریاضی عمومی 2 شهشهانی

ریاضیات عمومی ۲ استاد شهشهانی

از بین همه علوم، ریاضیات از گذشته تا به امروز مهم و موثر بوده است که این امر آن را از سایر علوم متمایز می کند. از سال ۱۸۰۰ قبل از میلاد، زمانی که بابلی ها خواص انتزاعی اعداد را مطالعه کردند، ریاضیات به همراه جنبه های نظری شناختی به ابزاری تبدیل شد که در زندگی روزمره مورد استفاده قرار می گرفت. در همین حال کتاب ریاضی عمومی ۲ شهشهانی نقش مهمی در دانش ریاضی ایفا می کند.

در کتاب ریاضی عمومی ۲ شهشهانی، ابتدا موضوع جبر خطی و سپس موضوع هندسه تحلیلی آموزش داده می شود. هندسه را می توان علم مطالعه خواص اشکال تعریف کرد. چندین راه برای حل مشکلات مهندسی وجود دارد. از جمله هندسه اصلی موضوع که بر اساس منطق است یا هندسه دیفرانسیل که بر اساس حساب است. یکی از اهداف کتاب ریاضی عمومی ۲ شهشهانی استفاده از جبر خطی برای حل مسائل هندسی است که به آن هندسه تحلیلی می گویند.

دانلود کتاب حساب دیفرانسیل و انتگرال سیاوش شهشهانی

پس از آموزش کامل در هندسه تحلیلی، تحلیل بردار و تجزیه و تحلیل چند متغیره انجام می شود. در درس ریاضی عمومی ۲ یاد می گیریم که کار با پایه های متعامد معمولاً آسان است و در برخی از مسائل مانند عادی سازی منحنی ها یا روش های درجه دوم لازم است به صورت متعامد از پایگاه داده شده استفاده شود.

در نتیجه متعامد بودن و مختصات قطبی در این درس تعیین می شود. سپس توابع چند متغیره برای حد، مشتق و انتگرال بررسی می شوند. در نهایت انتگرال منحنی ها و کاربردهای آنها، ادغام روش های استوکس و گاوس و قضایای آنها ارائه شده است.

کتاب ریاضی ۲ استاد شهشهانی

ما می دانیم که یکی از مشکلات درس ریاضی، حجم زیاد کتاب ها و منابع موجود در بازار است. همچنین معلمان این دوره در دانشگاه ها به دلیل محدودیت زمانی، گاهی فقط به آموزش و بیان مباحث این دوره می پردازند و از آنجا که فرصتی برای حل و توضیح مشکلات عملی وجود ندارد ، از درک عمیق این درس که دروس مهم هستند و پیش نیاز دوره های تخصصی در ترم های آینده باز است.

هدف از این دوره معرفی مفاهیم و حل مسائل عملی در کتاب ریاضی عمومی ۲ شهشهانی با اجتناب از بیان مطالب اضافی برای مدیریت زمان دانش آموزان است.

دانلود رایگان کتاب ریاضیات ۲ دکتر شهشهانی

کتاب ریاضی عمومی ۲ شهشهانی یکی از دروس غیرقابل انکار در بیشتر رشته های دانشگاهی، شامل کلیه مهندسی و علوم پایه است.

یکی از بزرگترین نقاط ضعف دانش آموزان در درس ریاضی، عدم تمایل به یادگیری آن و نبود مبنای علمی قوی در یادگیری است. درس ریاضی ۲ برای دانش آموزانی مناسب است که به جای مطالعه سطحی برخی منابع می خواهند مطالب کلی شده ریاضی عمومی ۲ را در زمان کمتری عمیق تر و عمیق تر بیاموزند تا بتوانند در امتحانات ترم آخر به سوالات پاسخ دهند.

محتویات کتاب ریاضی عمومی ۲ شهشهانی

شما با مفاهیم معرفی جبر و فواصل جبری، ضرب داخلی و هندسه اقلیدسی، روش های نمایش تابع، مشتقات مرتبه بالاتر، روش های نمایش توابع، انتگرال و متغیرها، زمینه های بردار و قضایای بردار آشنا خواهید بود.

عناوین دوره ها به طور منظم و در زمان خاصی سازماندهی می شوند و می توانید برای مطالعه و مرور آنها به دقت برنامه ریزی کنید.

بهترین کتاب ریاضی عمومی ۲

ریاضیات عمومی ۲ بر اساس محتوای کتابهای معتبر ریاضی ۲ و جزوات آموزشی مطابق موضوعات مورد تأیید وزارت علوم تدریس می شود که در آنها معلم ریاضیات عمومی را به صورت مسئله محور مطالعه می کند. ریاضی عمومی ۲ نه تنها برای درک مفاهیم مربوط به درس ریاضی ۲ استفاده می شود بلکه می تواند به روش های مختلفی برای آموزش حسابداری، تجزیه و تحلیل و هندسه تحلیلی استفاده شود.

نمایش بیشتر
دیدگاه های کاربران
دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید
تعداد دیدگاه : 1 امتیاز کلی : 5.0 توصیه خرید : 0 نفر
بر اساس 1 خرید
1
0
0
0
0
  1. در تاریخ پاسخ

    بسیار عالی بود
    تشکر فراوان

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت محصول

5,000 تومان