دانلود کتاب شیمی عمومی سیلبربرگ

(دیدگاه کاربر 1)
شناسه محصول: 111 دسته: , , برچسب: تاریخ انتشار: 4 شهریور 1400تعداد فروش: 23تعداد بازدید: 1074
قیمت محصول

5,000 تومان

جزئیات بیشتر

رمز فایل

cafejozve.ir

مولف

سیلبربرگ

زبان

انگلیسی

قوانین استفاده

خرید محصول توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود محصول در اختیار شما قرار خواهد گرفت و هر گونه فروش در سایت های دیگر قابل پیگیری خواهد بود.

  • دسترسی به فایل محصول به صورت مادام‌العمر
  • ۶ ماه پشتیبانی کاملا رایگان و تضمین شده
  • پرداخت از طریق کلیه کارت های بانکی عضو شتاب
توضیحات مختصر محصول
دانلود کتاب شیمی عمومی سیلبربرگ

دانلود کتاب سیلبربرگ pdf

کتاب شیمی عمومی سیلبربرگ همان موضوعات معتبر و متن اصلی را به دانشجویان ارائه می دهد. کتاب اصول شیمی عمومی امکان پوشش مختصر محتوا را با حداقل تأکید بر وسایل کمک آموزشی فراهم می کند. این رویکرد ساده تر برای یادگیری برای مربیان و دانش آموزان با کارآیی و ارزش آفرین امروزی بدون قربانی کردن عمق، وضوح و دقت جذابیت دارد.

کتاب شیمی عمومی سیلبربرگ

کتاب شیمی عمومی سیلبربرگ pdf زبان انگلیسی

کتاب سیلبربرگ در زمینه شیمی عمومی، همان پوشش موضعی اصلی متن اصلی را در اختیار دانش آموزان قرار می دهد. متن اصلی به ما اجازه می دهد تا مطالب را با حداقل تأکید بر ابزارهای یادگیری آموزشی خلاصه کنیم. این رویکرد ساده تر برای یادگیری، معلمان و دانش آموزان را با بهره وری و ارزش امروز بدون از دست دادن عمق، وضوح و دقت جذب می کند.

فهرست کتاب شیمی عمومی سیلبربرگ ویرایش ۷

کلید های مطالعه شیمی

اجزا ماده

استیو کیومتری فرمول ها ومعادله ها

سه دسته عمده واکنش های شیمیایی

گازها و نظریه جنبشی – مولکولی

شیمی گرمایی: جریان انرژی وتغییر شیمیایی

نظریه کوانتوم وساختار

آرایش الکترونی وتناوب

مدل های پیوند شیمیایی

شکل مولکول

نظریه های پیوند کوالانسی

نیرو های بین مولکولی مایعات، جامدات وتبدیل های فاز

ویژگی های کتاب شیمی عمومی سیلبربرگ

  1. تجسم مدل های شیمیایی در بیشتر موضوعات با استفاده از مدلهای شیمیایی، مفاهیم ابتدا در سطح کلان سپس او را از نظر مولکولی مورد بررسی قرار داد.
  2. استدلال در مورد مشکلات ، نحوه برخورد با مشکلات وقفه یک روش چهار مرحله ای است که توسط معلمان تأیید شده است.
  3. ایده هایی را در دنیای واقعی به کار ببرید، دانشجویان امروزی که به یکی از زمینه های متعدد شیمی تبدیل شده اند.
  4. آنها به خوبی با مضامین کتاب مطابقت دارند و با سناریوی واقعی روبرو می شوند که در اکثر مشکلات و مشکلاتی که در انتهای کتاب ظاهر می شود حل می شود.

دانلود کتاب شیمی عمومی سیلبربرگ جلد ۱ و ۲

کتاب به گونه ای تنظیم شده است که امکان تنظیم مجدد سرفصل ها وجود دارد. به عنوان مثال تعادل واکنشهای اکسایش و کاهش (از روش نیمه واکنشی در الکتروشیمی) در فصل ۲۱ آمده است اما در صورت تمایل می تواند به راحتی در کنار سایر جنبه های واکنشهای اکسایش (فصل ۴) زودتر معرفی شود.

همچنین می توان برخی از کلاس ها را به ترتیب متفاوت تدریس کرد. به عنوان مثال ، گازها (فصل ۵) را می توان در همان فصل کتاب آموزش داد تا بدانیم چگونه مدل سازی ریاضی رفتار بدن ، یا بدون از دست دادن انسجام ، قبل از مایعات و جامدات (فصل ۱۲) برای نشان دادن اثر عمل می کند.

نیروهای بین مولکولی را بر روی سه حالت ماده نشان می دهد. در حقیقت اکثر معلمان کلاس ها را بر اساس سوابق دانش آموز جابجا می کنند. به عنوان مثال او شیمی توصیفی (فصل ۱۴) و شیمی آلی (فصل ۱۵) را در رایج ترین مکان، در پایان درس معرفی می کند.

دانلود pdf شیمی عمومی سیلبربرگ

در ویرایش ۷ کتاب شیمی عمومی سیلبربرگ مسائل جدیدی در مورد نیازهای آموزشی و برنامه های کاربردی واقعی با چندین نسخه تجدید نظر شده و ۱۲۵ نسخه کاملاً جدید به نسخه ها در پایان هر فصل اضافه شده است. از این تعداد، ۸۵ مورد مربوط به مشکلات منظره مولکولی است که با توجه به ۵۰ مشکل در چاپ اول، تمرین بسیار خوبی در استفاده از روش تجسم در حل مسائل شیمیایی ارائه می شود. به روز شده مسائل جدید نزدیک به واقعیت بخش های بیولوژیکی، زیست محیطی، ارگانیک، مهندسی و صنعتی را پوشش می دهد.

نمایش بیشتر
دیدگاه های کاربران
دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید
تعداد دیدگاه : 1 امتیاز کلی : 5.0 توصیه خرید : 0 نفر
بر اساس 1 خرید
1
0
0
0
0
  1. در تاریخ پاسخ

    تشکر بابت فری گذاشتن این کتاب

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت محصول

5,000 تومان