2

دانلود کتاب مبانی برنامه ریزی آموزشی برنامه ریزی درسی مدارس

(دیدگاه کاربر 1)
شناسه محصول: 200 دسته: تاریخ انتشار: 31 فروردین 1401تعداد فروش: 47تعداد بازدید: 673
قیمت محصول

8,000 تومان

جزئیات بیشتر

زبان

فارسی

مولف

الف لوی

توضیحات مختصر محصول
دانلود کتاب مبانی برنامه ریزی آموزشی برنامه ریزی درسی مدارس

خرید کتاب مبانی برنامه ریزی آموزشی برنامه ریزی درسی مدارس

کتاب مبانی برنامه ریزی آموزشی برنامه ریزی درسی مدارس اثر الف لوی است که توسط فریده مشایخ به زبان فارسی برگردانده شده است.

موضوع کتاب مبانی برنامه ریزی آموزشی برنامه ریزی درسی در زمینه ی ماهیت برنامه ریزی مدارس و اجرای برنامه ریزی مدارس می باشد که در گروه کتاب های علوم تربیتی قرار می گیرد. 

کتاب مبانی برنامه ریزی آموزشی برنامه ریزی درسی مدارس توسط انتشارات سازمان پژوهش و برنامه ریزی (مدرسه) چاپ و روانه ی بازار کتاب شده است.

الف لوی آثار دیگری در زمینه ی برنامه ریزی درسی و آموزشی نیز نگاشته اند که از جمله ی آن ها به کتاب های زیر نیز می توان اشاره کرد.

برنامه ریزی درسی ملی و مدرسه ای

کتاب مبانی برنامه ریزی آموزشی برنامه ریزی درسی مدارس

برنامه ریزی درسی مدارس الف لوی

برنامه ریزی درسی ملی و مدرسه محور

کتاب مبانی برنامه ریزی آموزشی برنامه ریزی درسی مدارس که در اینجا معرفی می کنیم از غنی ترین کتاب های نگاشته شده در زمینه ی برنامه ریزی درسی و آموزشی است هرچند که برخی از قسمت های آن با فرهنگ و سنت های کشور ما سازگار نیست.

کتاب مبانی برنامه ریزی آموزشی برنامه ریزی درسی مدارس به عنوان یک کتاب درسی و دانشگاهی به دانشجویان رشته های روانشناسی و علوم تربیتی تدریس می شود.

داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد رشته های روانشناسی و علوم تربیتی نیز کتاب مبانی برنامه ریزی آموزشی برنامه ریزی درسی مدارس را به عنوان یکی از منابع کنکور به منظور آمادگی برای کنکور مطالعه می کنند.

دانلود pdf کتاب برنامه ریزی درسی مدارس فریده مشایخ

با توجه به اهمیت کتاب مبانی برنامه ریزی آموزشی برنامه ریزی درسی مدارس مطالعه ی آن را به کارشناسان آموزش و پرورش، صاحب نظران، متفکران و کارشناسان توصیه می کنیم.

زیرا نظام آموزش و پروزش کنونی کشورمان نیاز به تغییرات اساسی دارد که باید بر اساس اصول مدون برنامه ریزی و با مطالعه ی اساسی صورت پذیرد.

الف لوی کتاب مبانی برنامه ریزی آموزشی برنامه ریزی درسی مدارس خود را در سه بخش زیر به رشته ی تحریر درآورده است.

مقدمه: ماهیت برنامه ریزی درسی مدارس

بخش نخست: آماده سازی رؤوس برنامه درسی

بخش دوم: تهیه و تولید مواد آموزشی

دانلود رایگان کتاب مبانی برنامه ریزی درسی

بخش سوم: اجرای برنامه درسی جدید

پیوست

علاوه بر کارشناسان آموزش و پرورش و دانشجویان روانشناسی و علوم تربیتی که باید کتاب مبانی برنامه ریزی آموزشی برنامه ریزی درسی مدارس را مطالعه کنند، تمامی کسانی که به نحوی با دانش آموزان در ارتباط هستند همچون معلمان و مربیان یا کسانی که رسالت تغییر در آموزش و پروزش و برنامه ی آموزشی آن را در سر می پرورانند از مطالعه ی این کتاب سود خواهند برد.

محتوای غنی کتاب مبانی برنامه ریزی آموزشی برنامه ریزی درسی مدارس افق دید مخاطبان را گسترش داده و به آن ها در ارائه ی راه حل ها و طراح های بومی شده شان مطابق با فرهنگ کشورمان در زمینه ی برنامه ریزی درسی و آموزشی کمک خواهد کرد.

پی دی اف کتاب مبانی برنامه ریزی آموزشی

هر چند که امروزه با توجه به افزایش قیمت کاغذ و کتاب چاپی، افراد بیشتری به سمت استفاده از نسخه های الکترونیکی کتاب ها گرایش دارند.

از همین رو سایت کافه جزوه با هدف دسترسی راحت تر این عزیزان به کتاب برنامه ریزی درسی مدارس مبانی برنامه ریزی آموزشی ، نسخه ی الکترونیکی مربوط به این کتاب حجیم و پر محتوا را در قالب فرمت پی دی اف ۹۶ صفحه ای جهت دانلود عموم عرضه نموده است.

امیدواریم استفاده از کتاب مبانی برنامه ریزی آموزشی برنامه ریزی درسی مدارس برای کارشناسان آموزش و پرورش و شما مخاطب عزیز مفید و مثمر ثمر واقع گردد.

نمایش بیشتر
قوانین استفاده

خرید محصول توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود محصول در اختیار شما قرار خواهد گرفت و هر گونه فروش در سایت های دیگر قابل پیگیری خواهد بود.

  • دسترسی به فایل محصول به صورت مادام‌العمر
  • ۶ ماه پشتیبانی کاملا رایگان و تضمین شده
  • پرداخت از طریق کلیه کارت های بانکی عضو شتاب
دیدگاه های کاربران
دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید
تعداد دیدگاه : 1 امتیاز کلی : 5.0 توصیه خرید : 0 نفر
بر اساس 1 خرید
1
0
0
0
0
  1. در تاریخ پاسخ

    عالی

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت محصول

8,000 تومان