2

دانلود گزارش کار کاراموزی آزمایشگاه تشخیص طبی

(دیدگاه کاربر 1)
شناسه محصول: 304 دسته: تاریخ انتشار: 19 تیر 1401تعداد فروش: 13تعداد بازدید: 338
قیمت محصول

5,000 تومان

جزئیات بیشتر

زبان

فارسی

قوانین استفاده

خرید محصول توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود محصول در اختیار شما قرار خواهد گرفت و هر گونه فروش در سایت های دیگر قابل پیگیری خواهد بود.

  • دسترسی به فایل محصول به صورت مادام‌العمر
  • ۶ ماه پشتیبانی کاملا رایگان و تضمین شده
  • پرداخت از طریق کلیه کارت های بانکی عضو شتاب
توضیحات مختصر محصول
دانلود گزارش کار کاراموزی آزمایشگاه تشخیص طبی

دانلود رایگان گزارش کار کاراموزی آزمایشگاه تشخیص طبی

گزارش کار کاراموزی آزمایشگاه تشخیص طبی در ابتدا مقدمه ای از نحوه کار در آزمایشگاه تشخیص طبی که شامل، مصاحبه با مراجعین به آزمایشگاه، بررسی کردن برگه درخواست آزمایش، راهنمایی بیمار به منظور رعایت شرایط و دستورالعمل های نمونه گیری، ثبت کردن اطلاعات در سیستم پذیرش، در نهایت هم نمونه گیری و درج مشخصات بر روی آن می باشد. درج مشخصات هم به کد گذاری، تعیین زمان تحویل جواب آزمایش اختصاص دارد. همچنین بعد از نمونه گیری ثبت نتایج آزمایش مربوطه بر عهده پذیرش می باشد. بنابراین کیفیت و عملکرد مناسب بخش پذیرش در بهبود کارایی آزمایشگاه موثر است.

گزارش کار کاراموزی آزمایشگاه تشخیص طبی

 خرید گزارش کار کاراموزی آزمایشگاه تشخیص طبی و پاتالوژی PDF

پرسنل بخش پذیرش در یک آزمایشگاه باید توانایی خواندن نسخه های پزشکی را داشته باشند. انجام صحیح احراز هویت و اطمینان پیدا کردن از هویت بیمار از دیگر وظایف آن ها می باشد. پرسنل پذیرش باید تاریخ اعتبار بیمه و تاریخ ویزیت پزشک را چک نمایند. تمام اطلاعات ضروری که ممکن است مورد نیاز باشد را پرسل ثبت می کنند. همچنین پرسنل می توانند راهنمایی های خوبی را به بیمار جهت اخذ نمونه مناسب ارائه دهند. که در گزارش کار کاراموزی آزمایشگاه تشخیص طبی تمامی این موارد مفصل و کامل ذکر شده است و مخاطب با خواندن آن اطلاعات جامع و کاملی در این زمینه کسب می نماید.

         دانلود پی دی اف گزارش کار کاراموزی آزمایشگاه تشخیص طبی 

گزارش کار کاراموزی آزمایشگاه تشخیص طبی در قدم بعدی مراحل نمونه گیری در آزمایشگاه را شرح می دهد. که به طور مختصر شامل بررسی یک سری از شرایط قبل از نمونه گیری، چگونگی و نحوه ثبت اطلاعات، وسایل و لوازم ضروری و مورد نیاز و غیره می باشد. برای مطالعه تمامی این موارد به صورت کامل پی دی اف گزارش کار کاراموزی آزمایشگاه تشخیص طبی را تهیه نمایید. گزارش کار آزمایشگاه تشخیص طبی همچنین در قسمت نمونه گیری نکات مربوط به نیدلینگ و خون گیری، نحوه بستن تورنیکه یا گارو و ظروف مختلفی که برای جمع آوری نمونه موجود است را نیز ذکر می کند.

بهترین گزارش کار کاراموزی آزمایشگاه تشخیص طبی

بخش سوم گزارش کار کاراموزی آزمایشگاه تشخیص طبی به آنالیز ادراری اختصاص دارد، که در این بخش خصوصیات فیزیکی و شیمیایی ادرار، ظاهر ادرار، رنگ و بو، وجود خون در ادرار، وزن مخصوص، دفع بیلی روبین، عدم وجود باکتری در ادرار، وجود کریستال ها، وجود گلبول های قرمز و سفید، اپیتلیال ها، بررسی می شود. بخش چهارم این گزارش کار به میکروب ها اختصاص دارد، بخش پنجم سرلوژی نام دارد، ششمین بخش گزارش کار هماتولوژی است. بخش هفتم بانک خون و انگل، بخش هشتم به هورمون شناسی اختصاص دارد و بخش آخر به شرح مفاهیم بیوشیمی می پردازد.

فهرست مطالب گزارش کار کاراموزی آزمایشگاه تشخیص طبی

دانشجویان رشته های زیست شناسی سلولی و مولکولی و میکروبیولوژی می توانند این گزارش کار را مطالعه و نکات جالبی کسب نمایند. برای مطالعه کامل تمامی بخش هایی که در مطالب فوق ذکر کردیم باید گزارش کار کاراموزی آزمایشگاه تشخیص طبی را تهیه فرمایید. در ادامه فهرست مفاهیمی که در این گزارش کار آمده است را ذکر می کنیم.

بخش اول: پذیرش

بخش دوم: نمونه گیری در آزمایشگاه

بخش سوم: آنالیز ادراری

بخش چهارم: میکروب

بخش پنجم: سرولوژی

بخش ششم: هماتولوژی

بخش هفتم: بانک خون و انگل

بخش هشتم: هورمون شناسی

بخش نهم: بیوشیمی

نمایش بیشتر
دیدگاه های کاربران
دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید
تعداد دیدگاه : 1 امتیاز کلی : 5.0 توصیه خرید : 0 نفر
بر اساس 1 خرید
1
0
0
0
0
  1. در تاریخ پاسخ

    جزوه کاملی بود

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت محصول

5,000 تومان