2

دانلود نمونه سوالات مبانی فیزیولوژی گیاهی

(دیدگاه کاربر 1)
شناسه محصول: 278 دسته: تاریخ انتشار: 22 خرداد 1401تعداد فروش: 13تعداد بازدید: 541
قیمت محصول

8,000 تومان

جزئیات بیشتر

زبان

فارسی

توضیحات مختصر محصول
دانلود نمونه سوالات مبانی فیزیولوژی گیاهی

نمونه سوالات مبانی فیزیولوژی گیاهی

نمونه سوالات مبانی فیزیولوژی گیاهی مجموعه ای شامل برگه های اسکن شده از دو امتحان نهایی تستی طراحی شده برای برگزاری در آزمون نهایی درس مبانی فیزیولوژی گیاهی است.

پاسخنامه ی کلیدی مربوط به هر کدام از این دو آزمون تستی موجود در مجموعه نمونه سوالات مبانی فیزیولوژی گیاهی در یک جدول پس از هر آزمون قرار دارد.

نمونه سوالات مبانی فیزیولوژی گیاهی

دانلود نمونه سوال و پاسخنامه درس مبانی فیزیولوژی گیاهی پیام نور

در هر کدام از امتحان های نهایی موجود در مجموعه نمونه سوالات مبانی فیزیولوژی گیاهی، سی عدد سوال تستی چهار گزینه ای وجود دارد.

با توجه به اینکه سوالات مجموعه نمونه سوالات مبانی فیزیولوژی گیاهی تماماً به صورت تستی و چهار گزینه ای هستند زمان شصت دقیقه به عنوان زمان پاسخ دهی به تست های این آزمون ها تعیین شده است.

تست فیزیولوژی گیاهی

برگزاری دو آزمون مربوط به مجموعه نمونه سوالات مبانی فیزیولوژی گیاهی در نیم سال اول سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۳۹۸ و نیم سال دوم سال تحصیلی ۱۳۹۸-۱۳۹۷ انجام شده است.

تاریخ دقیق برگزاری این دو آزمون به روز نهم دی ماه سال ۱۳۹۸ و روز بیست و ششم خرداد ماه سال ۱۳۹۸ بر می گردد.

دانلود نمونه سوالات تستی مبانی فیزیولوژی گیاهی زیست شناسی پیام نور

مجموعه نمونه سوالات مبانی فیزیولوژی گیاهی به منظور استفاده ی دانشجویان رشته ی زیست شناسی با هدف آشناسازی آن ها با سوالات تستی درس مبانی فیزیولوژی گیاهی و آمادگی آن ها برای امتحان این درس گردآوری و عرضه شده است.

تست های چهارگزینه ای موجود در مجموعه نمونه سوالات مبانی فیزیولوژی گیاهی توسط اساتید دانشگاه های پیام نور طراحی شده است.

سوالات درس مبانی فیزیولوژی گیاهی پیام نور

از طریق مطالعه ی تست های موجود در فایل مجموعه نمونه سوالات مبانی فیزیولوژی گیاهی دانشجویان رشته ی زیست شناسی از دانشگاه های پیام نور و سایر دانشگاه های سراسر کشور به درک عمیقی از نکات کلیدی درس مبانی فیزیولوژی گیاهی می رسند.

از جمله ی این سرفصل ها که مطالعه ی نمونه سوالات مبانی فیزیولوژی گیاهی به فهم بهتر آن ها کمک می کند می توان به موارد زیر اشاره کرد.

نمونه سوال رشته زیست شناسی پیام نور

تغذیه، تغذیه معدنی گیاهان، خواص آب، رابطه ی خاک و گیاه، آب در خاک، تعرق، خواصیت موئینگی آوندهای چوب، انتخاب در جذب مواد، انتقال مواد در گیاهان، نقش کوفاکتوری عناصر معدنی، کشیده شدن آب از بالا، تعریق، فتوسنتر و رشد و نمو.

اهمیت مطالعه ی مجموعه نمونه سوالات مبانی فیزیولوژی گیاهی برای آن دسته از دانشجویانی بیشتر است که امتحان نهایی درس مبانی فیزیولوژی گیاهی آن ها به صورت تست های چهار گزینه ای طراحی شده است و یا اینکه از دانشجویان دانشگاه های پیام نور هستند.

نمونه سوالات فیزیولوژی گیاهی کارشناسی

تیم کافه جزوه نیز به منظور کمک به دانشجویان عزیز رشته ی زیست شناسی به خصوص دانشجویان دانشگاه های پیام نور نسخه ی الکترونیکی مربوط به مجموعه نمونه سوالات مبانی فیزیولوژی گیاهی را در قالب فایل پی دی اف ۱۰ صفحه ای بر روی این صفحه از سایت کافه جزوه عرضه نموده است.

امیدواریم مجموعه نمونه سوالات درس مبانی فیزیولوژی گیاهی مورد توجه شما دانشجوی عزیز قرار گرفته و مفید و مؤثر واقع گردد.

نمایش بیشتر
قوانین استفاده

خرید محصول توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود محصول در اختیار شما قرار خواهد گرفت و هر گونه فروش در سایت های دیگر قابل پیگیری خواهد بود.

  • دسترسی به فایل محصول به صورت مادام‌العمر
  • ۶ ماه پشتیبانی کاملا رایگان و تضمین شده
  • پرداخت از طریق کلیه کارت های بانکی عضو شتاب
دیدگاه های کاربران
دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید
تعداد دیدگاه : 1 امتیاز کلی : 5.0 توصیه خرید : 0 نفر
بر اساس 1 خرید
1
0
0
0
0
  1. در تاریخ پاسخ

    سوالات خوب بود

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت محصول

8,000 تومان