پرداخت امن توسط کارت های عضو شتاب
بازگشت وجه تا 7 روز
تضمین کیفیت و پایین ترین قیمت
پشتیبانی 24 ساعته، 7 روز هفته
اطلاعات محصول
مولف ✍️
بروس آلبرتس
نوع فایل 📝
RAR
حجم فایل 💾
153 مگابایت
تاریخ انتشار 📅
۱۲ تیر ۱۴۰۱
تعداد بازدیدها 👁️
411 بازدید
۸,۹۰۰ تومان

دانلود رایگان کتاب مبانی زیست شناسی سلولی آلبرتس

کتاب مبانی زیست شناسی سلولی آلبرتس یکی از منابع معتبر و جامع در حوزه زیست شناسی می باشد، که نحوه نگارش آن واضح بوده علاوه بر آن به دلیل خلاصه و جامع بودن مطالب چارچوب مناسبی را برای آموزش و یادگیری علاقه مندان به این رشته فراهم می کند. به دلیل افزایش روز افزون علم زیست شناسی مولکولی سلول باید از منبعی که اطلاعات ارزشمند و جامعی را در اختیار شما قرار می دهد استفاده کنید.

دانلود PDF کتاب زیست شناسی سلولی آلبرتس

در کتاب زیست شناسی سلولی آلبرتس برای اینکه علاقه مندان را به خواندن این کتاب ترغیب کند علاوه بر به علم زیست شناسی مولکولی سلول به نحوه دستیابی به این علم و حتی نکاتی را که هنوز کشف نشده است نیز بیان می کند. این کتاب دارای تعداد زیادی تصاویر رنگی، تعداد بی شماری عکس و جدول های مختلف می باشد.

بهترین کتاب مبانی زیست شناسی سلولی آلبرتس

مبانی زیست شناسی سلولی آلبرتس برای تمامی دانشجویانی که در رشته پزشکی، بیولوژی، بیوتکنولوژی و همچنین کسانی که خواهان مطالعه عمیق در زمینه زیست شناسی مولکولی سلول هستند مناسب می باشد. تمامی مباحثی که از نظر علمی و تخصصی مهم هستند در این کتاب جمع آوری شده است که عبارت اند از: غشا ها، بیوانرژتیک و ساختار اسید نوکلوئیک ها، که تمامی این موارد با زبانی ساده و گیرا بیان شده است.

دانلود و خرید کتاب زیست شناسی سلولی آلبرت

اگرچه فصل های موجود در مبانی زیست شناسی سلولی آلبرتس را می توان مستقل در نظر گرفت اما در یک توالی مطالب به صورت منظم و منطقی در 5 بخش گرد آوری شده است که شامل تعدادی سر فصل می شود. سه فصل ابتدایی این کتاب درباره ی اصول اولیه و بیوشیمی اساسی می باشد، که حتی می تواند مقدمه ای مناسب برای کسانی که بیوشیمی را مطالعه نکرده اند باشد.

بخش دوم آن در رابطه با ذخیره سازی، بیان و انتقال اطلاعات ژنتیکی می باشد، بخش سوم هم با عنوان تجزیه و بررسی ریاضی عملکرد سلول معرفی شده است. بخش چهارم مربوط به بخش های داخلی سلول می باشد و به توضیح مطالب مرتبط با آن می پردازد و بخش آخر هم نحوه عملکرد سلول ها در سیستم های چند سلولی را بیان می کند.

سرفصل های کتاب زیست شناسی سلولی آلبرتس

این کتاب در مجموع شامل چندین سر فصل می باشد که در انتهای هر فصل وجود خلاصه و نمونه سوال به درک بهتر مطلب کمک می نماید.

فصل 1: سلول ها: واحد های اساسی حیات

فصل 2: ترکیبات شیمیایی سلول ها

فصل 3: انرژی،کاتالیز و بیوسنتز سلول ها

فصل 4: ساختار و عملکرد پروتئین

فصل 5: دی ان ای و کوروموزوم ها

فصل 6: همانند سازی و ترمیم DNA

فصل 7: سلول ها چگونه ژنوم خود را می خوانند.

فصل 8: کنترل بیان ژن

فصل 9: ژن ها و ژنوم ها چگونه تکامل می‌یابند.

فصل 10: تجزیه و تحلیل ساختار عملکرد ژن ها

فصل 11: ساختار غشاء

فصل 12: انتقال در عرض قشاهای سلول

فصل 13: سلول ها چگونه انرژی را از غذاها به‌دست می‌آورند.

فصل 14: تولید انرژی در میتوکندری‌ها و کلروپلاست‌ها

فصل 15: اجزای داخل سلول و انتقال پروتئین

فصل 16: پیام رسانی سلولی

فصل 17: اسکلت سلولی

فصل 18: چرخه تقسیم سلولی

فصل 19:تولیدمثل جنسی و ژنتیک

فصل 20:اجتماعات سلولی: بافت‌ها، سلول بنیادی و سرطان

دانلود رایگان کتاب مبانی زیست شناسی سلولی آلبرتس

کتاب البرت یکی از کتاب های رفرنس رای زیست شناسی سلولی و مولکولی محسوب می شود. که اساتید مختلف در دانشگاه های سراسر کشور برای مطالعه ی درس زیست شناسی سلولی و مولکولی از این کتاب جامع بهره مند می شوند. تمامی سر فصل های ارائه شده برای درس زیست شناسی سلولی و مولکولی به صورت کامل در این کتاب بیان شده است و زبان بیان مطالب مختلف در این کتاب بسیار روان و ساده می باشد به گونه ای که در فهم مطالب موجود در کتاب زیست شناسی مولکولی سلول البرت مشکلی نخواهید داشت.

پس تهیه این کتاب رفرنس را در اولویت های خود قرار دهید و هر چه زود تر فایل پی دی اف یا نسخه ی چاپی این کتاب را تهیه نمایید. این که کدام نسخه را تهیه نمایید فقط به میزان هزینه ای بستگی خواهد داشت که می خواهید برای خرید مبانی زیست شناسی سلولی آلبرتس بپردارید.هزینه ی در نطر گرفته شده برای نسخه PDF این کتاب بسیار کم می باشد به گونه ای که به راحتی از پس خرید فاید پی دی اف این کتاب مرتبط با رشته زیست شناسی سلولی و مولکولی بر خواهید امد.

خرید و دانلود فایل پی دی اف کتاب زیست شناسی مولکولی سلول البرت

اگر برای درس زیست شناسی سلولی و مولکولی نمی دانید که کدام کتاب مناسب تر است پس بهترین انتخاب برای شما دانلود و تهیه کتاب زیست شناسی مولکولی و سلول البرت می باشد. از هر نطر که بخواهیم این کتاب را مورد بررسی قرار دهیم بسیار جماع و کامل می باشد و از ارزش مطالعاتی بسیار بالایی برخوردار خواهد بود پس بهترین کار این است که به سایت کافه جزوه مراجعه نمایید و فایل PDF این کتاب را تهیه و مطالعه نمایید.

ادامه مطلب

بله
بله
نظرات
 1. سمیرا

  لطفا ترجمه فارسی این کتاب را هم قرار بدید

  • کافه جزوهمدیر سایت

   چشم. در اولین فرصت قرار خواهد گرفت

 2. بهروز امیدی

  ( خریدار محصول )

  در کل خوبه باتشکر از این سایت

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *