1

دانلود کتاب حسابداری پیشرفته 1 همتی

(دیدگاه 3 کاربر)
شناسه محصول: 350دسته: , تاریخ انتشار: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲تعداد فروش: 2تعداد بازدید: 455
قیمت محصول

۱۲,۰۰۰ تومان

جزئیات بیشتر

زبان ❤️

فارسی

نوع فایل 📒

PDF

مولف ✍️

حسن همتی

راهنمای خرید محصول

 • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
 • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
 • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه هرزنامه یا spam ایمیل شما ارسال شده باشد.
 • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

 • دسترسی به فایل محصول به صورت مادام‌العمر
 • ۶ ماه پشتیبانی کاملا رایگان و تضمین شده
 • پرداخت از طریق کلیه کارت های بانکی عضو شتاب
توضیحات مختصر محصول
دانلود کتاب حسابداری پیشرفته 1 همتی

Pdf حسابداری پیشرفته 1

کتاب حسابداری پیشرفته 1 دکتر حسن همتی، یک کتاب در حوزه حسابداری است که به بررسی مفاهیم پیشرفته حسابداری می‌پردازد. این کتاب برای دانشجویان رشته حسابداری و کسانی که در این حوزه فعالیت می‌کنند، مناسب است.

کتاب حسابداری پیشرفته 1 همتی
کتاب حسابداری پیشرفته 1 همتی

در ادامه، به معرفی بخش‌های مختلف کتاب حسابداری پیشرفته 1 پرداخته خواهد شد:

 • بخش اول: این بخش شامل مباحثی درباره تفاوت‌های بین حسابداری مالی و حسابداری مدیریتی، ارزیابی عملکرد و مفاهیم اصلی حسابداری مدیریتی است.
 • بخش دوم: در این بخش، مباحثی درباره مفاهیم حسابداری مالیاتی و حسابداری مشارکتی بررسی می‌شود.
 • بخش سوم: در این بخش به بررسی مفاهیم حسابداری هزینه و هزینه‌های تغییری، بودجه‌ریزی و مفاهیم اصلی آن پرداخته می‌شود.
 • بخش چهارم: در این بخش، مباحثی درباره مفاهیم حسابداری صورت‌های مالی، حسابداری ابزارهای مالی و حسابداری سازمانی بررسی می‌شود.
 • بخش پنجم: در این بخش، مباحثی درباره حسابداری دولتی، حسابداری بین‌المللی و حسابداری زیست‌محیطی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

در کل، حسابداری پیشرفته 1، به عنوان یک کتاب مرجع در حوزه حسابداری، به بررسی مفاهیم پیشرفته و کاربردی در این حوزه می‌پردازد و می‌تواند به دانشجویان و متخصصان حسابداری در توسعه دانش و مهارت‌هایشان کمک کند.

متن کتاب حسابداری پیشرفته 1 دکتر حسن همتی

در بخش اول کتاب حسابداری پیشرفته 1 دکتر حسن همتی، به مبحث ارزیابی عملکرد پرداخته می‌شود. ارزیابی عملکرد، به مفهوم بررسی و تحلیل عملکرد شرکت در سال‌های گذشته و تعیین میزان موفقیت شرکت در رسیدن به اهداف مشخص می‌پردازد. در این بخش از کتاب، مباحثی درباره نحوه تعیین شاخص‌های عملکرد مالی و غیرمالی، روش‌های ارزیابی عملکرد شرکت، اهمیت ارزیابی عملکرد در ارتباط با تصمیم‌گیری‌های مدیریتی و نحوه استفاده از ارزیابی عملکرد در برنامه‌ریزی استراتژیک بررسی می‌شود.

در بخش دوم کتاب حسابداری پیشرفته 1، به بررسی مباحث حسابداری مالیاتی و حسابداری مشارکتی پرداخته می‌شود. حسابداری مالیاتی، به مفهوم ارائه اطلاعات مربوط به مالیات و ارائه توصیه‌های مربوط به بهینه‌سازی سیستم مالیاتی شرکت می‌پردازد. همچنین، حسابداری مشارکتی، به مفهوم شناسایی و ارزیابی مشارکت‌های شرکت در پروژه‌های مشترک و تصمیم‌گیری درباره نحوه گزارش‌دهی مالیاتی به پیمانکاران و مشارکت‌کنندگان در پروژه‌های مشترک می‌پردازد.

در کل، حسابداری پیشرفته 1، به بررسی مباحث پیشرفته و کاربردی حسابداری می‌پردازد که می‌تواند به دانشجویان و متخصصان حسابداری در توسعه دانش و مهارت‌هایشان کمک کند.

دانلود کتاب pdf حسابداری پیشرفته 1 دکتر حسن همتی

کتاب حسابداری پیشرفته 1 همتی، یکی از دروس پایه و حیاتی برای دانشجویان رشته حسابداری و حسابداران حرفه‌ای است. این درس، به بررسی مباحث پیشرفته و کاربردی حسابداری می‌پردازد که برای ارتقای دانش و مهارت حسابداران حرفه‌ای بسیار مهم است. برخی از مباحثی که در این درس مورد بررسی قرار می‌گیرند عبارتند از:

 • ارزیابی عملکرد: در این بخش، مباحثی درباره نحوه تعیین شاخص‌های عملکرد مالی و غیرمالی، روش‌های ارزیابی عملکرد شرکت، اهمیت ارزیابی عملکرد در ارتباط با تصمیم‌گیری‌های مدیریتی و نحوه استفاده از ارزیابی عملکرد در برنامه‌ریزی استراتژیک بررسی می‌شود.
 • حسابداری مالیاتی: در این بخش، مباحثی درباره مبانی حسابداری مالیاتی، شناسایی درآمدها و هزینه‌های مشمول مالیات، محاسبه مالیات‌ها، اصلاح مالیاتی، نحوه گزارش‌دهی مالیاتی و رفع اختلافات مالیاتی بررسی می‌شود.
 • حسابداری مشارکتی: در این بخش، مباحثی درباره شناسایی و ارزیابی مشارکت‌های شرکت در پروژه‌های مشترک، تصمیم‌گیری درباره نحوه گزارش‌دهی مالیاتی به پیمانکاران و مشارکت‌کنندگان در پروژه‌های مشترک، تاثیر مشارکت‌های شرکت در پروژه‌های مشترک بر مالیات‌ها و سودآوری شرکت بررسی می‌شود.

حسابداری پیشرفته 1 نویسنده دکتر حسن همتی

کتاب حسابداری پیشرفته 1 همتی، برای دانشجویان رشته حسابداری در مقطع کارشناسی و افرادی که در زمینه حسابداری حرفه‌ای فعالیت می‌کنند، مناسب و مفید است. همچنین، برای افرادی که به دنبال ارتقای دانش و مهارت خود در زمینه حسابداری هستند و درصدد بهبود عملکرد و کسب و کارهای خود هستند، این درس بسیار مفید واقع می‌شود.

اگر شما یک دانشجوی حسابداری هستید و قصد دارید دانش خود را در زمینه حسابداری پیشرفته و بهبود فرایندهای حسابداری کسب و کارها گسترش دهید، حسابداری پیشرفته 1 برای شما بسیار مفید خواهد بود.

قیمت کتاب حسابداری پیشرفته 1 حسن همتی

کتاب حسابداری پیشرفته 1، نوشته حسن همتی، دارای ویژگی‌های متعددی است که به آن یک منبع مفید و جامع در زمینه حسابداری پیشرفته تبدیل کرده است. برخی از ویژگی‌های این کتاب عبارتند از:

 • پوشش کامل: این کتاب تمامی مباحث مربوط به حسابداری پیشرفته را پوشش می‌دهد. از جمله مباحثی مانند تحلیل سودآوری، تجزیه و تحلیل تغییرات سود، حسابرسی، مدیریت هزینه و …
 • استفاده از زبان ساده: نویسنده به گونه‌ای به مطالب پرداخته است که مفاهیم پیشرفته حسابداری را با استفاده از زبان ساده و قابل فهم برای خواننده توضیح داده است.
 • تمرینات فراوان: کتاب حاوی تمرینات بسیاری در زمینه مباحث حسابداری پیشرفته است که به خواننده کمک می‌کند تا مفاهیم یادگرفته شده را در عمل به کار بندازد.
 • استفاده از مثال‌های واقعی: نویسنده در کتاب از مثال‌های واقعی در مورد کسب و کارهای مختلف استفاده کرده است تا خواننده را با مسائل و چالش‌های حسابداری پیشرفته در عمل آشنا کند.
 • به‌روزرسانی با آخرین اصول حسابداری: در این کتاب، آخرین اصول و تکنیک‌های حسابداری پیشرفته در نظر گرفته شده است.
 • تنوع مباحث: کتاب حاوی مباحث متنوعی است که شامل تحلیل مالی، حسابرسی، مدیریت هزینه و برنامه‌ریزی مالی است.

دانلود کتاب حسابداری پیشرفته 1 دکتر حسن همتی

در سایت کافه جزوه فایل پی دی اف و زیپ این کتاب قرار داده شده است که شما می توانید به راحتی با مراجعه به سایت کافه جزوه که مرجع دانلود جزوه ها و کتاب ها می باشد این کتاب حسابداری پیشرفته 1 دکتر حسن همتی را از این سایت خریداری نموده و به مطالعه ی کامل ان مباحث بپردازید.

هزینه در نظر گرفته شده برای خرید این کتاب به صورت فایل زیپ بسیار ناچیز می باشد و شما با پرداخت هزینه ای بسیار کم می توانید این کتاب حسابداری پیشرفته 1 دکتر حسن همتی را خریداری نمایید و به مطالعه ی کلیه سر فصل های موجود آن بپردازید.

پیشنهاد ما به شما پس از مطالعه این کتاب، مطالعه کتاب حسابداری پیشرفته 2 حسن همتی است که می توانید آن را از سایت کافه جزوه دانلود نمایید.

سوالات متداول

۱.آیا این کتاب شامل تمرینات عملی است؟

 بله، این کتاب شامل تمرینات عملی و مثال‌های واقعی در زمینه حسابداری پیشرفته است.

۲.آیا این کتاب شامل مباحثی مانند مدیریت هزینه و برنامه‌ریزی مالی است؟ 

بله، این کتاب شامل مباحث متنوعی است که شامل تحلیل مالی، حسابرسی، مدیریت هزینه و برنامه‌ریزی مالی است.

نمایش بیشتر
دیدگاه های کاربران
دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید
تعداد دیدگاه : 3امتیاز کلی : 5.0توصیه خرید : 0 نفر
بر اساس 3 خرید
3
0
0
0
0
 1. علی جوادی

  در تاریخ پاسخ

  بی نظیره این کتاب
  ممنون از دکتر همتی بابت نوشتن این کتاب

 2. رسول خادمی

  در تاریخ پاسخ

  بی نظیره.تو خریدش شک نکنید

 3. بهرام مرادی

  در تاریخ پاسخ

  واقعا خرید این محصول رو پیشنهاد میکنم

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت محصول

۱۲,۰۰۰ تومان