پرداخت امن توسط کارت های عضو شتاب
بازگشت وجه تا 7 روز
تضمین کیفیت و پایین ترین قیمت
پشتیبانی 24 ساعته، 7 روز هفته
اطلاعات محصول
مولف ✍️
جو ناوارو
نوع فایل 📝
PDF
حجم فایل 💾
31 مگابایت
تاریخ انتشار 📅
۷ مرداد ۱۴۰۲
دسته بندی 🗂️
تعداد بازدیدها 👁️
618 بازدید
۸,۹۰۰ تومان

معرفی و دانلود کتاب زبان بدن جو ناوارو

کتاب زبان بدن جو ناوارو (The Body Language Book) ترجمه امیر انصاری یکی از کتاب‌های معروف در زمینه مطالعه زبان بدن است. این کتاب به شما کمک می‌کند تا نحوه خواندن زبان بدن افراد را بیاموزید و بتوانید با استفاده از این مهارت، در موقعیت‌های مختلفی مثل مصاحبه کاری، روابط عاطفی و روابط اجتماعی بهتر عمل کنید.

کتاب زبان بدن جو ناوارو
کتاب زبان بدن جو ناوارو

در این کتاب، نویسنده به شیوه‌های مختلفی که افراد از زبان بدن خود استفاده می‌کنند پرداخته و راهنمایی‌هایی برای یادگیری آنها ارائه می‌دهد. همچنین، نویسنده در این کتاب به بررسی مفاهیمی مانند ارتباط بین چشم و حرکات بدن، نحوه نشان دادن احساسات و اطلاعات درونی، نحوه تمرکز و توجه به فرد مقابل و … پرداخته است.

اگر شما به دنبال یادگیری مهارت‌های زبان بدن هستید، کتاب “زبان بدن” از جو ناوارو یکی از بهترین منابعی است که می‌توانید به آن مراجعه کنید.

خلاصه کتاب زبان بدن اثر جو ناوارو

“همه ما در زندگی روزمره‌مان از زبان بدن استفاده می‌کنیم، اما بسیاری از ما به طور ناخودآگاه از اینکه چگونه از زبان بدن خود استفاده می‌کنیم، آگاهی نداریم. در واقع، زبان بدن می‌تواند بیشتر از زبان کلامی ما اطلاعاتی را انتقال دهد. برای مثال، شما ممکن است با کسی صحبت کنید که با کلامش به شما نشان می‌دهد که او موافق شماست، اما از زبان بدنش می‌توانید بفهمید که در واقع او موافق نیست.”

“یادگیری زبان بدن نه تنها به شما کمک می‌کند تا اطلاعات بیشتری از دیگران بگیرید، بلکه به شما کمک می‌کند تا با اطمینان بیشتری در موقعیت‌های مختلفی مثل مصاحبه کاری، روابط عاطفی و روابط اجتماعی عمل کنید. همچنین، با یادگیری زبان بدن، می‌توانید رفتارهایی که ممکن است افراد را ناراحت یا نارضایت کننده بیاندازید، بهبود بخشید و به سوی یک ارتباط بهتر با دیگران بروید.”

کتاب زبان بدن fbi

کتاب زبان بدن جو ناوارو برای همه افرادی که به بهبود مهارت‌های ارتباطی خود علاقه‌مند هستند، مناسب و مفید است. این کتاب برای افرادی که در زمینه کاری، روابط عاطفی و روابط اجتماعی خود به بهبود مهارت‌های ارتباطی نیاز دارند، بسیار مفید است.

همچنین، این کتاب برای افرادی که به دنبال یادگیری مهارت‌های جدید هستند و به دنبال ارتقای دانش و مهارت خود در زمینه رفتار و ارتباط با دیگران می‌باشد، مفید است.

در کل، کتاب زبان بدن جو ناوارو به هر کسی که به بهبود مهارت‌های ارتباطی خود علاقه‌مند است، مواردی را که نیاز دارد برای بهبود مهارت‌های ارتباطی خود در زندگی روزمره به او آموزش می‌دهد.

دانلود کتاب زبان بدن

کتاب زبان بدن جو ناوارو ویژگی‌های زیر را داراست:

 1. آموزش مفاهیم پایه: کتاب “زبان بدن” با آموزش مفاهیم پایه زبان بدن، از جمله نحوه استفاده از حرکات بدن، چشم، صدا و لحن صحبت، درک پیام‌های ناگفته و بررسی حالت‌های مختلف جسمانی، به خوانندگان کمک می‌کند تا بهترین روش برای استفاده از زبان بدن در ارتباط با دیگران را برای خود پیدا کنند.
 2. مطالعات موردی: این کتاب با ارائه مطالعات موردی و واقعی از موفقیت‌ها و شکست‌های افراد در استفاده از زبان بدن، به خوانندگان کمک می‌کند تا درک بهتری از اینکه چگونه زبان بدن می‌تواند در ارتباط با دیگران موثر باشد، پیدا کنند.
 3. آموزش روش‌های تمرین: این کتاب با ارائه روش‌های تمرینی برای بهبود مهارت‌های زبان بدن، به خوانندگان کمک می‌کند تا بهترین روش برای تقویت مهارت‌های خود در این زمینه را پیدا کنند.
 4. سبک نوشتاری قابل فهم: نوشتار این کتاب بسیار قابل فهم و روان است و به خوانندگان کمک می‌کند تا به راحتی مفاهیم زبان بدن را درک کنند و آنها را در زندگی روزمره خود به کار بگیرند.

در کل، کتاب زبان بدن جو ناوارو با ارائه مفاهیم پایه، مطالعات موردی، روش‌های تمرینی و سبک نوشتاری قابل فهم، به خوانندگان کمک می‌کند تا مهارت‌های خود در زمینه زبان بدن را بهبود بخشند و در ارتباط با دیگران موثرتر عمل کنند.

قیمت و خرید دانلود کتاب زبان بدن جو ناوارو

کتاب زبان بدن جو ناوارو یکی از مشهورترین کتاب‌هایی است که درباره زبان بدن و ارتباطات غیر کلامی بین افراد نوشته شده است. نویسنده این کتاب جو ناورو است که با استفاده از تجربیات خود و تحلیل‌های علمی به بررسی این موضوع پرداخته است.

در این کتاب، نویسنده به بررسی رفتارها و نشانه‌هایی که در ارتباطات بدنی بین افراد بروز می‌دهند، می‌پردازد. از جمله موضوعاتی که در این کتاب مورد بررسی قرار می‌گیرد عبارتند از:

 • نحوه قرار گرفتن در جمع و نشانه‌هایی که این قرارگیری در جمع به ما می‌دهد
 • نحوه استفاده از دستان، چشمان و اعضای دیگر بدن در ارتباط با دیگران
 • نحوه تشخیص دروغ گفتن بر اساس نشانه‌های بدنی
 • نحوه خواندن عواطف و احساسات افراد از طریق زبان بدن

این کتاب به عنوان یکی از کتاب‌های مفید در حوزه مهارت‌های ارتباطی توصیه می‌شود

ادامه مطلب

نحوه قرار گرفتن در جمع و نشانه‌هایی که این قرارگیری در جمع به ما می‌دهد نحوه استفاده از دستان، چشمان و اعضای دیگر بدن در ارتباط با دیگران نحوه تشخیص دروغ گفتن بر اساس نشانه‌های بدنی نحوه خواندن عواطف و احساسات افراد از طریق زبان بدن
جهت خرید ابتدا به سایت کافه کتاب مراجعه نمایید و سپس به جستجوی جزوه مورد نظ خود بپردازید و سپس ادامه ی فرایند خرید را انجام دهید و فایل را دریافت‌ نمایید.
نظرات
 1. بهنام مرادی

  در کل خوب

 2. حسینعلی ایزدی

  ( خریدار محصول )

  عالی و مورد تحسین

 3. علیرضا شریفیان

  این محصول بی نظیره

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *