پرداخت امن توسط کارت های عضو شتاب
بازگشت وجه تا 7 روز
تضمین کیفیت و پایین ترین قیمت
پشتیبانی 24 ساعته، 7 روز هفته
اطلاعات محصول
مولف ✍️
مصطفی مستور
نوع فایل 📝
PDF
حجم فایل 💾
615 مگابایت
تاریخ انتشار 📅
۳۰ آذر ۱۴۰۲
دسته بندی 🗂️
تعداد بازدیدها 👁️
248 بازدید
۸,۹۰۰ تومان

بررسی کتاب روی ماه خداوند را ببوس مصطفی مستور

کتاب روی ماه خداوند را ببوس مصطفی مستور اولین رمان این نویسنده هست که در سال ۲۰۰۰ منتشر شد. این رمان به زبان فارسی نوشته شده است و تاکنون به زبان‌های مختلفی از جمله انگلیسی، ایتالیایی، روسی، عربی و اندونزیایی ترجمه شده است.

کتاب روی ماه خداوند را ببوس مصطفی مستور

رمان روی ماه خداوند را ببوس داستانی درباره ی یونس، دانشجوی دکتری جامعه شناسی است که در حال نوشتن پایان نامه خود درباره ی خودکشی دکتر محسن پارسا، استاد فیزیک دانشگاه است. محسن پارسا به ظاهر یک مرد مذهبی بود که خانواده و دوستانش او را فردی معتقد و مؤمن می‌دانستند. اما یونس پس از بررسی پرونده ی خودکشی او متوجه می‌شود که پارسا در سال‌های اخیر دچار شک و تردید در مورد وجود خدا شده بود.

جملات کتاب روی ماه خداوند را ببوس مصطفی مستور

کتاب روی ماه خداوند را ببوس مصطفی مستور  pdf

کتاب روی ماه خداوند را ببوس مصطفی مستور نویسنده ایرانی است که این رمان اولین بار در سال ۲۰۰۰ منتشر شد و به سرعت به یکی از محبوب‌ترین رمان‌های ادبیات ایران تبدیل شد.

داستان رمان درباره ی یونس، دانشجوی دکتری جامعه شناسی است که در حال نوشتن پایان نامه خود درباره ی خودکشی یک استاد فیزیک به نام محسن پارسا است. یونس در حین تحقیق خود، با مهرداد، دوست دوران دبیرستان خود که برای زندگی با همسر آمریکایی خود به آمریکا رفته بود، ملاقات می کند. مهرداد به یونس می گوید که همسرش جولیا به سرطان مبتلا شده و در حال مرگ است.

دانلود رایگان کتاب روی ماه خداوند را ببوس مصطفی مستور

ملاقات یونس با مهرداد، باعث می شود که او به اعتقادات دینی خود شک کند. او با خود می اندیشد که اگر خدا وجود دارد، چرا باید چنین اتفاقات وحشتناکی در جهان رخ دهد؟

یونس در ادامه داستان، با دختری به نام یاسمین آشنا می شود. یاسمین یک دختر مذهبی است که به خدا اعتقاد راسخ دارد. آشنایی یونس با یاسمین، باعث می شود که او به دوباره به اعتقادات دینی خود فکر کند.

رمان روی ماه خداوند را ببوس، یک رمان فلسفی و هستی شناسانه است که به پرسش های مهمی درباره ی وجود خدا، معنای زندگی و مرگ می پردازد. این رمان با زبانی روان و شیوا نوشته شده است و شخصیت پردازی های آن بسیار دقیق و باورپذیر هستند.

دانلود پی دی اف روی ماه خداوند را ببوس

روی ماه خداوند را ببوس، یکی از مهم ترین رمان های ادبیات ایران در دهه ی اخیر است. این رمان به زبان های مختلفی ترجمه شده است و مورد استقبال مخاطبان ادبیات جهان قرار گرفته است.

ادامه مطلب

موضوع اصلی کتاب روی ماه خداوند را ببوس، پرسش از وجود خدا و معنای زندگی و مرگ است.
جهت خرید و تهیه فایل پی دی اف دانلود و خرید کتاب روی ماه خداوند را ببوس مصطفی مستور لازم است که ابتدا به سایت کافه جزوه مراجعه نمایید و سپس به جستجوی کتاب مورد نظر خود بپردازید و سپس ادامه ی فرایند خرید را انجام دهید و فایل را دریافت‌ نمایید.
نظرات
 1. محمدرضا شعبانی

  ( خریدار محصول )

  خیلی خوبه. حتما بخرید

 2. علیرضا فلاح

  خیلی بیشتر از پولش ارزش داره

 3. رمضان باهنر

  توی تخیف گرفتم

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *