پرداخت امن توسط کارت های عضو شتاب
بازگشت وجه تا 7 روز
تضمین کیفیت و پایین ترین قیمت
پشتیبانی 24 ساعته، 7 روز هفته
اطلاعات محصول
مولف ✍️
اروین د یالوم
نوع فایل 📝
PDF
حجم فایل 💾
44 مگابایت
تاریخ انتشار 📅
۶ آذر ۱۴۰۲
دسته بندی 🗂️
تعداد بازدیدها 👁️
230 بازدید
۸,۹۰۰ تومان

دانلود کتاب دروغگویی روی مبل pdf رایگان

کتاب دروغگویی روی مبل اروین د یالوم، مجموعه‌ای از ۲۹ داستان است که به مبحث پیچیده رابطه روانکاو با بیمار می‌پردازد. این کتاب مانند سایر رمان‌های این نویسنده دارای درون مایه روانشناسی، فلسفی است که شاید تا حدی نشات گرفته از تجربیات شخصی این نویسنده و روانشناس توانا باشد.

کتاب دروغگویی روی مبل اروین د یالوم
دانلود رایگان کتاب دروغگویی روی مبل اروین د یالوم

کتاب دروغگویی روی مبل اروین د یالوم با داستان روان‌ درمانی به نام دکتر تراتر شروع می‌شود که با یکی از بیماران خانم خود که ۴۰ سال از اون جوان‌تر است، روابطی خارج از محدود معمول پزشک و بیمار پیدا می‌کند. کمیته اخلاق متوجه مسئله می‌شود و پزشکی به نام ارنست لش را مسئول پیگیری قضیه می‌کند.

خلاصه کتاب دروغگویی روی مبل

داستان‌های بعدی کتاب دروغگویی روی مبل اروین د یالوم نیز به موضوعاتی مشابه می‌پردازند، از جمله:

 • رابطه عاشقانه بین درمانگر و بیمار
 • درمانگرهایی که خود بیمار هستند
 • درمانگرانی که از بیماران خود سوء استفاده می‌کنند

یالوم در این کتاب به خوبی پیچیدگی‌های رابطه روانکاو با بیمار را به تصویر می‌کشد. او نشان می‌دهد که این رابطه می‌تواند بسیار حساس و آسیب‌پذیر باشد و اشتباهات کوچک می‌تواند عواقب جبران‌ناپذیری داشته باشد.

کتاب دروغگویی روی مبل برای روانشناسان، دانشجویان روانشناسی و علاقه‌مندان به روانشناسی یک کتاب ارزشمند است. این کتاب به خوانندگان کمک می‌کند تا درک بهتری از رابطه روانکاو با بیمار داشته باشند و از اشتباهات احتمالی در این رابطه اجتناب کنند. 

دانلود کتاب دروغگویی روی مبل رایگان

برخی از نکات مهم کتاب دروغگویی روی مبل اروین د یالوم عبارتند از:

 • رابطه روانکاو با بیمار یک رابطه قدرتمند است. درمانگر در این رابطه نقش مرشد و راهنما را دارد و بیمار به او اعتماد می‌کند.
 • این رابطه می‌تواند عاشقانه شود. درمانگر و بیمار ممکن است به یکدیگر علاقه بورزند و این علاقه می‌تواند منجر به روابط خارج از چهارچوب حرفه‌ای شود.
 • **درمانگران نیز انسان هستند و خود بیمار هستند. آنها نیز ممکن است مشکلات روانی داشته باشند و این مشکلات می‌تواند بر کار آنها تأثیر بگذارد.
 • **درمانگران ممکن است از بیماران خود سوء استفاده کنند. آنها ممکن است از موقعیت خود سوء استفاده کنند و از بیمار بهره‌برداری کنند.

کتاب دروغگویی روی مبل اروین د یالوم یک کتاب آموزنده و تأمل‌برانگیز است که به خوانندگان کمک می‌کند تا درک بهتری از رابطه روانکاو با بیمار داشته باشند.

کتاب دروغگویی روی مبل ترجمه سپیده حبیب

کتاب دروغگویی روی مبل اروین د یالوم از زاویه‌های مختلفی مزایا دارد. البته، ممکن است برخی از خوانندگان نظرات متفاوتی داشته باشند، اما می‌توانید به عنوان مثال موارد زیر را نیز به این لیست اضافه کنید:

 1. ترکیب درست عناصر روان‌شناختی: نویسنده، با بهره‌گیری از دانش روان‌شناختی خود، موفق به ترکیب درست عناصر و جزئیات داستان شده و این امر می‌تواند به بهترین شکل ممکن اطلاعات را به خواننده انتقال دهد.
 2. انتقاد اجتماعی: ممکن است کتاب دروغگویی روی مبل، انتقاداتی به جامعه و مسائل اجتماعی داشته باشد که می‌تواند خواننده را به فکر وا داشته و او را به تأمل درباره این مسائل دعوت کند.
 3. پیچیدگی شخصیت‌ها: شخصیت‌های داستان، احتمالاً دارای ژرفایی هستند که باعث تعامل خواننده با داستان می‌شود و این تعامل می‌تواند به درک بهتر از مسائل مطرح در کتاب کمک کند.
 4. طنز و طعنه: اگر نویسنده از طنز و طعنه بهره‌گیری کرده باشد، این موارد می‌توانند به جذابیت کتاب افزوده و خواننده را به خنده و تأمل همزمان دعوت کنند.

توجه به این نکات و افزودن آنها به توضیحات، تصویر کامل‌تری از مزایای کتاب دروغگویی روی مبل اروین د یالوم ارائه خواهد داد.

بهترین ترجمه کتاب دروغگویی روی مبل

نخستین بار کتاب دروغگویی روی مبل اروین د یالوم در سال ۱۳۷۶ توسط انتشارات کتابسرای نیک با ترجمه دکتر حسین کاظمی یزدی منتشر شد. این کتاب تاکنون توسط انتشارات قطره، نشر ثالث و نشر نیلوفر نیز منتشر شده است.

ترجمه دکتر حسین کاظمی یزدی از این کتاب، ترجمه‌ای دقیق و روان است که اصل داستان را به خوبی منتقل می‌کند. این ترجمه همچنین دارای حواشی و توضیحاتی است که به خوانندگان کمک می‌کند تا از مفاهیم روانشناسی مطرح شده در کتاب درک بهتری داشته باشند.

کتاب دروغگویی روی مبل یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های روانشناسی در ایران است و همواره مورد توجه روانشناسان، دانشجویان روانشناسی و علاقه‌مندان به روانشناسی بوده است.

کتاب دروغگویی روی مبل دیجی کالا

داستان‌های کتاب دروغگویی روی مبل اروین د یالوم خوانندگان را به تأمل در مورد موضوعات مهمی مانند عشق، مرگ، معنای زندگی و مسئولیت‌پذیری دعوت می‌کند. این کتاب یک منبع آموزنده و تأمل‌برانگیز برای روانشناسان، دانشجویان روانشناسی و علاقه‌مندان به روانشناسی است.

ادامه مطلب

مفهوم اصلی کتاب دروغگویی روی مبل، پیچیدگی و حساسیت رابطه روانکاو با بیمار است.
جهت خرید و تهیه فایل پی دی اف دانلود و خرید کتاب دروغگویی روی مبل اروین د یالوم لازم است که ابتدا به سایت کافه جزوه مراجعه نمایید و سپس به جستجوی کتاب مورد نظ خود بپردازید و سپس ادامه ی فرایند خرید را انجام دهید و فایل را دریافت‌ نمایید.
نظرات
 1. سیدعلی جنتی

  ( خریدار محصول )

  حرف نداره عالیه

 2. سعید دهقانی

  فوق العاده

 3. بهنام مجیدی

  خیلی خیلی خوب هست

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *