پرداخت امن توسط کارت های عضو شتاب
بازگشت وجه تا 7 روز
تضمین کیفیت و پایین ترین قیمت
پشتیبانی 24 ساعته، 7 روز هفته
اطلاعات محصول
مولف ✍️
رولف دوبلی
نوع فایل 📝
PDF
حجم فایل 💾
54 مگابایت
تاریخ انتشار 📅
۱۲ مرداد ۱۴۰۲
تعداد بازدیدها 👁️
362 بازدید
۸,۹۰۰ تومان

معرفی و دانلود کتاب هنر شفاف اندیشیدن رولف دوبلی

کتاب هنر شفاف اندیشیدن رولف دوبلی یکی از کتاب‌های معروف است که در آن به بررسی مفهوم شفافیت در اندیشه و تصمیم‌گیری می‌پردازد. این کتاب در واقع راهنمایی برای فرآیند تصمیم‌گیری شفاف است.

کتاب هنر شفاف اندیشیدن رولف دوبلی
کتاب هنر شفاف اندیشیدن رولف دوبلی

در این کتاب، رولف دوبلی به بررسی روش‌هایی که می‌توان برای شفاف سازی فرآیند تصمیم‌گیری استفاده کرد، می‌پردازد. برای مثال، او به اهمیت تعریف هدف‌های واضح و شفاف و همچنین ارائه مستندات و داده‌های قابل اطمینان در فرآیند تصمیم‌گیری اشاره می‌کند.

خلاصه کتاب هنر شفاف اندیشیدن اثر رولف دوبلی

“شفافیت از جمله مفاهیمی است که هرگز کاملاً به صورت مطلق و کامل حاصل نمی‌شود، اما این نکته مهم است که همیشه می‌توان به سمتی هدفگرا برای رسیدن به شفافیت حرکت کرد. برای رسیدن به این هدف، باید به این سوالات پاسخ دهیم:

 • چه اطلاعاتی باید در فرآیند تصمیم‌گیری مورد استفاده قرار گیرند؟
 • این اطلاعات چگونه جمع‌آوری شوند و به چه صورت مورد استفاده قرار گیرند؟
 • آیا تمام افرادی که در فرآیند تصمیم‌گیری شرکت می‌کنند، به این اطلاعات دسترسی دارند؟
 • آیا این اطلاعات برای همه قابل درک هستند؟
 • آیا هدف‌های تصمیم‌گیری به صورت شفاف و قابل فهمی بیان شده‌اند؟”

این قطعه نشان می‌دهد که رولف دوبلی در کتاب “هنر شفاف اندیشیدن” به بررسی سوالات مهمی که باید در فرآیند تصمیم‌گیری با توجه به شفافیت پاسخ داده شود، می‌پردازد. او نشان می‌دهد که شفافیت در فرآیند تصمیم‌گیری باید از چندین جنبه مورد بررسی قرار گیرد و برای رسیدن به شفافیت کامل، باید به این جنبه‌ها توجه شود.

کتاب هنر شفاف اندیشیدن pdf

کتاب “هنر شفاف اندیشیدن” برای هر فردی که در فرآیند تصمیم‌گیری شرکت می‌کند، مهم است. این کتاب به ویژه برای مدیران، مشاوران، کارشناسان و تحلیل‌گران مفید است که در زمینه تصمیم‌گیری و مدیریت فرآیندهای کسب و کار فعالیت می‌کنند.

همچنین، این کتاب برای دانشجویان رشته‌های مدیریت، روانشناسی، اقتصاد و مهندسی نیز مفید است. در واقع، هر فردی که در فرآیند تصمیم‌گیری شرکت می‌کند و به دنبال بهبود کیفیت تصمیم‌گیری خود است، می‌تواند از این کتاب بهره ببرد.

همچنین، با توجه به اینکه شفافیت در فرآیند تصمیم‌گیری به شکل مستقیم با اعتمادسازی در سازمان‌ها و جامعه مرتبط است، این کتاب برای هر کسی که به ارتقای سطح شفافیت در سازمان‌ها و جامعه علاقه‌مند است، مفید است.

pdf کتاب هنر شفاف اندیشیدن رولف دوبلی

کتاب هنر شفاف اندیشیدن رولف دوبلی دارای ویژگی‌های مهمی است که به شرح زیر می‌باشد:

 1. رویکرد عملی: این کتاب تلاش دارد به صورت عملی و با تاکید بر رویکرد شفافیت در فرآیند تصمیم‌گیری، به بهبود کیفیت تصمیم‌گیری کمک کند.
 2. پویایی: این کتاب با توجه به اینکه شفافیت در فرآیند تصمیم‌گیری مفهومی پویا است، برای بهبود و توسعه آن، به دائمی بودن این فرآیند تاکید می‌کند.
 3. تأکید بر ارزش‌های شفافیت: این کتاب بر این اصل تأکید دارد که شفافیت در فرآیند تصمیم‌گیری ارزشی برتر است و کاربرد آن در جامعه و سازمان‌ها بسیار مهم است.
 4. متمرکز بر داده‌ها: در این کتاب، بر داده‌های موجود در فرآیند تصمیم‌گیری تأکید شده و به شیوه‌های جمع‌آوری و استفاده از داده‌ها برای بهبود شفافیت پرداخته می‌شود.
 5. قابل فهم: این کتاب به شیوه‌ای قابل فهم و با استفاده از زبان ساده، مفاهیم و اصول شفافیت در فرآیند تصمیم‌گیری را توضیح می‌دهد.
 6. کاربردی: این کتاب با ارائه مثال‌های کاربردی و تمرینات عملی، به فردی که می‌خواهد از شفافیت در تصمیم‌گیری استفاده کند، کمک می‌کند تا مفاهیم را به راحتی درک کند و از آن‌ها در عمل استفاده کند.

دانلود کتاب هنر شفاف اندیشیدن رولف دوبلی

این کتاب به شیوه‌ای قابل فهم و با استفاده از زبان ساده، مفاهیم و اصول شفافیت در فرآیند تصمیم‌گیری را توضیح می‌دهد. همچنین، با ارائه مثال‌های کاربردی و تمرینات عملی، به فردی که می‌خواهد از شفافیت در تصمیم‌گیری استفاده کند، کمک می‌کند تا مفاهیم را به راحتی درک کند و از آن‌ها در عمل استفاده کند.

جهت خرید و تهیه فایل پی دی اف دانلود و خرید کتاب ناطور دشت سلینجر لازم است که ابتدا به سایت کافه کتاب مراجعه نمایید و سپس به جستجوی جزوه مورد نظ خود بپردازید و سپس ادامه ی فرایند خرید را انجام دهید و فایل را دریافت‌ نمایید.

سوالات متداول

1.کتاب هنر شفاف اندیشیدن رولف دوبلی چه موضوعی را به تصویر می‌کشد؟
کتاب هنر شفاف اندیشیدن رولف دوبلی به موضوعات مختلفی مرتبط با شفافیت در فرآیند تصمیم‌گیری پرداخته است

2. آیا کتاب هنر شفاف اندیشیدن رولف دوبلی به تمامی خوانندگان پیشنهاد می‌شود؟
 این کتاب به نظر مناسب‌تر برای افرادی است که در زمینه تصمیم‌گیری و مدیریت فرآیندهای کسب و کار فعالیت دارند یا به عنوان دانشجویان رشته‌های مدیریت، بازرگانی، اقتصاد و حقوق به تحصیل این حوزه‌ها علاقه‌مند هستند. به طور کلی، این کتاب برای همه‌ی افرادی که به دنبال بهبود تصمیم‌گیری خود هستند، مفید است.

ادامه مطلب

نظرات
 1. حسینعلی نادری

  ( خریدار محصول )

  حرف نداره این محصول

 2. سیدحسین شمس

  خیلی خوبه از هر نظر راضیم

 3. امیر شمس

  پیشنهاد میکنم بخرید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *