پرداخت امن توسط کارت های عضو شتاب
بازگشت وجه تا 7 روز
تضمین کیفیت و پایین ترین قیمت
پشتیبانی 24 ساعته، 7 روز هفته
اطلاعات محصول
مولف ✍️
نینا سنکویچ
نوع فایل 📝
PDF
حجم فایل 💾
56 مگابایت
تاریخ انتشار 📅
۱۲ مهر ۱۴۰۲
دسته بندی 🗂️
تعداد بازدیدها 👁️
194 بازدید
۸,۹۰۰ تومان

معرفی و دانلود کتاب تولستوی و مبل بنفش نینا سنکویچ

کتاب تولستوی و مبل بنفش نینا سنکویچ، یک شرح حال روح بخش و روشنگرانه است که داستانی واقعی و بسیار جذاب دربارهٔ فقدان، امید و درنهایت، رهایی از رنج هاست.

کتاب تولستوی و مبل بنفش نینا سنکویچ
کتاب تولستوی و مبل بنفش نینا سنکویچ

نینا سنکویچ پس از مرگ خواهرش، خود را در گردابی از اندوه یافت و برای مشغول نگه داشتن ذهنش، دائماً به انجام کارهای مختلف پرداخت. او اما در روز تولد چهل و شش سالگی اش تصمیم گرفت که از فرار دست بکشد و به دنیای کتاب ها پناه ببرد. او که مادر چهار کودک بود، هر روزش را به مدت یک سال به خواندن کتابی ارزشمند اختصاص داد.

متن کتاب تولستوی و مبل بنفش نینا سنکویچ

در بخشی از کتاب تولستوی و مبل بنفش نینا سنکویچ، سنکویچ در مورد کتاب غرور و تعصب اثر جین آستین می نویسد:

“غرور و تعصب” برای من کتابی بود که به من یادآوری کرد که چگونه عشق می تواند پیچیده و دردناک باشد. اما همچنین یادآوری کرد که چگونه عشق می تواند قدرتمند و الهام بخش باشد.

من با الیزابت بنت همذات پنداری می کردم. او زنی مستقل و باهوش بود که می دانست چه می خواهد. او از اینکه احساساتش را کنترل کند، نمی ترسید. اما او همچنین می دانست که عشق می تواند او را آسیب پذیر کند.

من از داستان عشق الیزابت و آقای دارسی لذت بردم. این داستان نشان می دهد که چگونه عشق می تواند بر همه چیز غلبه کند، حتی بر غرور و تعصب.

PDF کتاب تولستوی و مبل بنفش

کتاب تولستوی و مبل بنفش نینا سنکویچ مطابق با این توصیفات باشد. احتمالاً در این کتاب نویسنده به نحوی جذاب و گیرا داستان واقعی و الهام بخشی را ارائه داده و همچنین به نقد و تحلیل عمیقی از قدرت کتب پرداخته است.

ویژگی های کتاب عبارتند از:

 • نویسندگی جذاب و گیرا
 • داستانی واقعی و الهام بخش
 • نگاهی عمیق به قدرت کتاب ها

دانلود پی ی اف کتاب تولستوی و مبل بنفش نینا سنکویچ

کتاب تولستوی و مبل بنفش نشان می دهد که کتاب ها می توانند ابزاری قدرتمند برای مقابله با چالش های زندگی باشند. آنها می توانند به ما کمک کنند تا با غم و اندوه کنار بیاییم، امید را پیدا کنیم و به زندگی ادامه دهیم.

خواندن کتاب تولستوی و مبل بنفش را به تمام کسانی پیشنهاد می‌کنیم که به دنبال امید و الهام هستند. این کتاب داستانی واقعی و الهام‌بخش است که نشان می‌دهد چگونه کتاب‌ها می‌توانند ابزاری قدرتمند برای رشد و تعالی انسان‌ها باشند.

سنکویچ پس از مرگ خواهرش، در غم و اندوه فرو می‌رود. او برای فرار از این غم، به کتاب‌خوانی روی می‌آورد و تصمیم می‌گیرد که به مدت یک سال، هر روز یک کتاب ارزشمند بخواند.

در طول این سال، سنکویچ با کتاب‌های بسیاری از نویسندگان بزرگ آشنا می‌شود و از آنها درس‌های زیادی می‌آموزد. او با کتاب‌ها با شخصیت‌های مختلف همذات‌پنداری می‌کند و از آنها یاد می‌گیرد که چگونه با غم و اندوه، عشق و امید، و چالش‌های زندگی روبه‌رو شوند.

کتاب تولستوی و مبل بنفش pdf

کتاب تولستوی و مبل بنفش اثر نینا سنکویچ، داستانی واقعی و الهام‌بخش دربارهٔ قدرت کتاب‌ها برای التیام و رشد است. سنکویچ پس از مرگ خواهرش، در غم و اندوه فرو می‌رود. او برای فرار از این غم، به کتاب‌خوانی روی می‌آورد و تصمیم می‌گیرد که به مدت یک سال، هر روز یک کتاب ارزشمند بخواند.

سنکویچ در طول این سال، با کتاب‌های بسیاری از نویسندگان بزرگ آشنا می‌شود و از آنها درس‌های زیادی می‌آموزد. او با کتاب‌ها با شخصیت‌های مختلف همذات‌پنداری می‌کند و از آنها یاد می‌گیرد که چگونه با غم و اندوه، عشق و امید، و چالش‌های زندگی روبه‌رو شوند.

کتاب تولستوی و مبل بنفش نینا سنکویچ مترجم لیلا کرد

کتاب تولستوی و مبل بنفش نینا سنکویچ یک اثر خواندنی و تاثیرگذار است که می‌تواند برای هرکسی که به دنبال امید و الهام است، مفید باشد. این کتاب نشان می‌دهد که حتی در روزهای تاریک زندگی، همیشه امیدی برای بهتر شدن وجود دارد.

ادامه مطلب

موضوعات کتاب عبارتند از: فقدان، امید، رهایی از رنج،قدرت کتاب ها
جهت خرید و تهیه فایل پی دی اف دانلود و خرید کتاب تولستوی و مبل بنفش نینا سنکویچ لازم است که ابتدا به سایت کافه جزوه مراجعه نمایید و سپس به جستجوی کتاب مورد نظ خود بپردازید و سپس ادامه ی فرایند خرید را انجام دهید و فایل را دریافت‌ نمایید.
نظرات
 1. محمدتقی آزاد

  ( خریدار محصول )

  خیلی عالیه توصیه میکنم

 2. محمدحسن اشرفی

  ( خریدار محصول )

  بسیار عالی و خوب

 3. هادی میر

  بی نظیره.تو خریدش شک نکن

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *