پرداخت امن توسط کارت های عضو شتاب
بازگشت وجه تا 7 روز
تضمین کیفیت و پایین ترین قیمت
پشتیبانی 24 ساعته، 7 روز هفته
اطلاعات محصول
مولف ✍️
ایران جزوه
نوع فایل 📝
PDF
حجم فایل 💾
3 مگابایت
تاریخ انتشار 📅
۱۲ دی ۱۴۰۲
دسته بندی 🗂️
تعداد بازدیدها 👁️
569 بازدید
۸,۹۰۰ تومان

دانلود کتاب مبانی نظری تحول بنیادین در نظام تعلیم و تربیت رسمی عمومی جمهموری اسلامی ایران

کتاب مبانی نظری تحول بنیادین در نظام تعلیم و تربیت رسمی عمومی جمهموری اسلامی ایران در سال 1389 توسط وزارت آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران منتشر شد. این کتاب در شش فصل تدوین شده است که به ترتیب به موضوعات زیر می‌پردازند:

کتاب مبانی نظری تحول بنیادین در نظام تعلیم و تربیت رسمی عمومی جمهموری اسلامی ایران
کتاب مبانی نظری تحول بنیادین در نظام تعلیم و تربیت رسمی عمومی جمهموری اسلامی ایران

کتاب مبانی نظری تحول بنیادین در نظام تعلیم و تربیت رسمی عمومی جمهموری اسلامی ایران با هدف تدوین چارچوب نظری برای تحول بنیادین در نظام تعلیم و تربیت رسمی عمومی جمهوری اسلامی ایران تهیه شده است. در این کتاب، اهداف و آرمان‌های تعلیم و تربیت، رویکردها و اصول تعلیم و تربیت، ساختار و محتوای تعلیم و تربیت، فرایند و روش‌های تعلیم و تربیت، و ارزشیابی در تعلیم و تربیت با توجه به ارزش‌های اسلامی و انقلابی مورد بررسی قرار گرفته‌اند.

خلاصه کتاب مبانی نظری تحول بنیادین در نظام تعلیم و تربیت رسمی عمومی جمهوری اسلامی ایران

کتاب مبانی نظری تحول بنیادین در نظام تعلیم و تربیت رسمی عمومی جمهموری اسلامی ایران به عنوان یکی از منابع اصلی برای تدوین سند تحول بنیادین در نظام تعلیم و تربیت رسمی عمومی جمهوری اسلامی ایران مورد استفاده قرار گرفته است.

فصل اول: کلیات و مقدمات

فصل دوم: اهداف و آرمان‌های تعلیم و تربیت

فصل سوم: رویکردها و اصول تعلیم و تربیت

فصل چهارم: ساختار و محتوای تعلیم و تربیت

فصل پنجم: فرایند و روش‌های تعلیم و تربیت

فصل ششم: ارزشیابی در تعلیم و تربیت   

کتاب مبانی نظری تحول بنیادین در نظام تعلیم و تربیت رسمی عمومی جمهوری اسلامی ایران

کتاب مبانی نظری تحول بنیادین در نظام تعلیم و تربیت رسمی عمومی جمهموری اسلامی ایران در 13 فصل تنظیم شده است. فصل‌های اول و دوم، به تعریف تعلیم و تربیت و جایگاه آن در نظام اجتماعی و سیاسی ایران می‌پردازند. فصل‌های سوم تا پنجم، به اصول و اهداف تعلیم و تربیت در جمهوری اسلامی ایران می‌پردازند. فصل‌های ششم تا هشتم، به ساختار و محتوای نظام تعلیم و تربیت رسمی عمومی می‌پردازند. فصل‌های نهم تا دوازدهم، به نقش‌آفرینان نظام تعلیم و تربیت رسمی عمومی می‌پردازند. فصل سیزدهم، به ارزشیابی نظام تعلیم و تربیت رسمی عمومی می‌پردازد.

کتاب مبانی نظری تحول بنیادین در نظام تعلیم و تربیت رسمی عمومی جمهموری اسلامی ایران، منبع مهمی برای سیاست‌گذاران، برنامه‌ریزان، و دست‌اندرکاران نظام تعلیم و تربیت ایران است. این کتاب، همچنین برای دانشجویان و پژوهشگران علوم تربیتی و آموزش و پرورش نیز مفید است.

 کتاب مبانی نظری تحول بنیادین در نظام تعلیم و تربیت رسمی عمومی جمهوری اسلامی ایران pdf

در ادامه، به برخی از مهم‌ترین مفاهیم و نظریات مطرح شده در این کتاب اشاره می‌کنیم:

 • تعلیم و تربیت، یک فرایند تربیتی و پرورشی است که هدف آن، رشد و شکوفایی همه‌جانبه‌ی انسان است.
 • نظام تعلیم و تربیت رسمی عمومی، یکی از ارکان مهم نظام اجتماعی و سیاسی ایران است.
 • اصول و اهداف تعلیم و تربیت در جمهوری اسلامی ایران، بر اساس آموزه‌های دینی، مکتب اسلام، و اندیشه‌های امام خمینی (ره) شکل گرفته است.
 • ساختار و محتوای نظام تعلیم و تربیت رسمی عمومی، باید با توجه به نیازهای جامعه و مقتضیات زمان و مکان، بازنگری و اصلاح شود.
 • نقش‌آفرینان نظام تعلیم و تربیت رسمی عمومی، باید با مسئولیت‌های خود آشنا باشند و برای ایفای نقش خود، توانمندسازی شوند.
 • ارزشیابی نظام تعلیم و تربیت رسمی عمومی، باید به‌گونه‌ای انجام شود که امکان بهبود مستمر آن را فراهم کند.
دانلود پی دی اف کتاب مبانی نظری تحول بنیادین در نظام تعلیم و تربیت رسمی عمومی جمهوری اسلامی ایران

کتاب مبانی نظری تحول بنیادین در نظام تعلیم و تربیت رسمی عمومی جمهموری اسلامی ایران، یک اثر ارزشمند و تأثیرگذار است که می‌تواند نقش مهمی در تحول نظام تعلیم و تربیت ایران داشته باشد.

اگر می خواهید از وقت و انرژی خود به بهترین شکل ممکن استفاده کنید، خواندن کتاب مبانی نظری تحول بنیادین در نظام تعلیم و تربیت رسمی عمومی جمهوری اسلامی ایران را به شما توصیه می کنیم. برای اطلاعات بیشتر در مورد کتاب های ادبیات مانند کتاب عروض فارسی عباس ماهیار را در وب سایت کافه جزوه مشاهده کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر از محتوا و کیفیت فایل، به تصاویر مجود در وب سایت که برای علاقه‌مندان قرار داده‌ایم، مراجعه نمایید. برای ادامه مطالب، با وب سایت کافه جزوه همراه باشید.

ادامه مطلب

این کتاب، برای افرادی که می‌خواهند در مورد اهداف، اصول، ساختار، محتوا، و نقش‌آفرینان نظام تعلیم و تربیت ایران اطلاعات کسب کنند، مفید است.
جهت خرید و تهیه فایل پی دی اف کتاب مبانی نظری تحول بنیادین در نظام تعلیم و تربیت رسمی عمومی جمهموری اسلامی ایران لازم است که ابتدا به سایت کافه جزوه مراجعه نمایید و سپس به جستجوی کتاب مورد نظر خود بپردازید و سپس ادامه ی فرایند خرید را انجام دهید و فایل را دریافت‌ نمایید.
نظرات
 1. مسلم ایمانی

  ( خریدار محصول )

  خیلی خوبه از هر نظر راضیم

 2. مهدی بیات

  از هر نظر عالی

 3. خلیل رنجبر

  همه جوری عالی خیلی خوبه

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *