2

دانلود جزوه تحلیل رگرسیون

(دیدگاه کاربر 1)
شناسه محصول: 209 دسته: تاریخ انتشار: 7 اردیبهشت 1401تعداد فروش: 3تعداد بازدید: 356
قیمت محصول

5,000 تومان

جزئیات بیشتر

زبان

فارسی

قوانین استفاده

خرید محصول توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود محصول در اختیار شما قرار خواهد گرفت و هر گونه فروش در سایت های دیگر قابل پیگیری خواهد بود.

  • دسترسی به فایل محصول به صورت مادام‌العمر
  • ۶ ماه پشتیبانی کاملا رایگان و تضمین شده
  • پرداخت از طریق کلیه کارت های بانکی عضو شتاب
توضیحات مختصر محصول
دانلود جزوه تحلیل رگرسیون

دانلود رایگان جزوه تحلیل رگرسیون پرفسور سید تقی اخوان نیاکی

جزوه تحلیل رگرسیون یک جزوه ی خلاصه از درس تحلیل رگرسیون تدریس شده توسط پرفسور سید تقی اخوان نیاکی در دانشگاه صنعتی شریف می باشد که توسط دانشجویان حاضر در کلاس نگاشته شده است.

پرفسور سید تقی اخوان نیاکی کتاب تجزیه و تحلیل رگرسیون خود را به منظور بررسی و تحلیل مبحث رگرسیون و کاربردهای آن به رشته ی تحریر درآورده است.

رگرسیون به عنوان یکی از مهم ترین مباحث آمای است که از آن به عنوان یک ابزاری به منظور پیدا کردن رابطه ی بین چندین متغیر موجود در مسئله ی مورد نظر استفاده می شود.

هدف از پیدا کردن رابطه ی بین متغیرهای دخیل در مسئله استفاده از این رابطه به منظور پیش بینی متغیر نهایی یا خروجی مسئله از روی مقدار متغیرهای مؤثر در مسئله می باشد.

جزوه تحلیل رگرسیون

جزوه تحلیل رگرسیون نیاکی صنعتی شریف

در جهان پیرامون ما مسائل و وقایع متعددی وجود دارند که پیش بینی و واقف شدن بر آن ها برای ما بسیار مهم می باشد.

به همین منظور ابتدا باید درک عمیقی از این مسائل به صورت علمی داشته باشیم و متغیرهای دخیل در هر کدام از آن ها را کشف کنیم.

زیرا بین متغیرهای دخیل در مسئله و متغیر خروجی مسئله رابطه ای وجود دارد. از همین رو این متغیرهای دخیل یا مؤثر هستند که مقدار نهایی متغیر خروجی مربوط به مسئله را تعیین می کنند.

ما نیز برای اشراف بر آن مسئله یا واقعه باید بتوانیم این رابطه را شناسایی کرده تا بتوانیم مقدار خروجی مربوط به مسئله را پیش بینی کنیم.

جزوه تحلیل رگرسیون نیاکی

به همین منظور علم آمار در پیدا کردن این رابطه ما را یاری می کند تا از این طریق مبحث رگرسیون خطی بتوان مدل های آماری را توسعه داد که با دریافت متغیرهای دخیل در مسئله به عنوان متغیرهای ورودی می توانند متغیر نهایی مسئله یا متغیر خروجی را پیش بینی کنند.

 مدل های رگرسیون خطی در زمینه های مختلفی کاربرد دارند. زیرا از این دسته مسائل و وقایع در علوم مختلف نیز وجود دارند که نیاز به پیش بینی آن ها داریم. علومی همچون علوم اقتصادی، اجتماعی، مهندسی، پزشکی و غیزه نیز از این زمینه ی آماری برای طراحی و ایجاد مدل ها استفاده می کنند.

درس تحلیل رگرسیون به عنوان درس هدف در جزوه تحلیل رگرسیون یکی از واحد های درسی مهم برخی از رشته های دانشگاهی به خصوص رشته ی مهندسی صنایع می باشد.

دانلود رایگان جزوه تحلیل رگرسیون نیاکی صنعتی شریف

دانشجویان سایر رشته ها از جمله آمار، اقتصاد، پزشکی، مدیریت، مهندسی و علوم اجتماعی نیز می توانند از محتوای جزوه تحلیل رگرسیون سود ببرند.

جزوه تحلیل رگرسیون یک جزونی دست نویس با خطی خوش، خوانا، واضح، مرتب و تمیز تمامی مباحث مورد نیاز دانشجویان در زمینه ی رگرسیون خطی، تحلیل و کابردهای آن را به دانشجویان منتقل می کند.

جزوه تحلیل رگرسیون در قالب پی دی اف ۱۲۲ صفحه ای می باشد که دانشجویان مقاطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته های مختلف می توانند از آن برای مروری کلی بر درس تحلیل رگرسیون استفاده کنند.

دانلود جزوه تحلیل رگرسیون دکتر اخوان نیاکی

سایت کافه جزوه تحلیل رگرسیون تدریس شده توسط پرفسور سید تقی اخوان نیاکی دانشگاه صنعتی شریف را آماده و در سایت برای خرید عرضه کرده است.

قیمت نسخه الکترونیکی جزوه تحلیل رگرسیون در مقابل هزینه ای که برای پرینت آن پرداخت می کنید بسیار ناچیز است. این موضوع یک خرید آسان و به صرفه را برای دانشجویان رقم زده است.

برای تهیه ی فایل جزوه تحلیل رگرسیون کافی است همین حالا بر روی خرید محصول کلیک کنید.

امیدواریم که محصول جزوه تحلیل رگرسیون بتواند سهم کوچکی در برآوردن گوشه ای از نیازهای علمی دانشجویان و محققان داشته باشد.

نمایش بیشتر
دیدگاه های کاربران
دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید
تعداد دیدگاه : 1 امتیاز کلی : 5.0 توصیه خرید : 0 نفر
بر اساس 1 خرید
1
0
0
0
0
  1. در تاریخ پاسخ

    جزوش بی نظیر بود

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت محصول

5,000 تومان