2

دانلود خلاصه کتاب فیزیولوژی اعصاب و غدد

(دیدگاه کاربر 1)
شناسه محصول: 266 دسته: تاریخ انتشار: 11 خرداد 1401تعداد فروش: 3تعداد بازدید: 394
قیمت محصول

5,000 تومان

جزئیات بیشتر

زبان

فارسی

مولف

محمد علی ابراهیمی

قوانین استفاده

خرید محصول توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود محصول در اختیار شما قرار خواهد گرفت و هر گونه فروش در سایت های دیگر قابل پیگیری خواهد بود.

 • دسترسی به فایل محصول به صورت مادام‌العمر
 • ۶ ماه پشتیبانی کاملا رایگان و تضمین شده
 • پرداخت از طریق کلیه کارت های بانکی عضو شتاب
توضیحات مختصر محصول
دانلود خلاصه کتاب فیزیولوژی اعصاب و غدد

دانلود خلاصه کتاب فیزیولوژی اعصاب و غدد دکتر محمد علی ابراهیمی

خلاصه کتاب فیزیولوژی اعصاب و غدد یک جزوه ی تهیه شده از سرفصل های مهم و نکات کلیدی کتاب فیزیولوژی اعصاب و غدد (عمومی) نوشته ی محمد علی ابراهیمی است.

محمد علی ابراهیمی نویسنده ی کتاب فیزیولوژی اعصاب و غدد (عمومی)، خلاصه ی این کتاب خود را در قالب یک فایل پاورپوینت شامل ۳۲۸ اسلاید تحت عنوان خلاصه کتاب فیزیولوژی اعصاب و غدد برای ارائه در کلاس درس فیزیولوژی اعصاب و غدد دانشجویان روانشناسی طراحی نموده است.

خلاصه کتاب فیزیولوژی اعصاب و غدد

جزوه فیزیولوژی اعصاب و غدد

کتاب فیزیولوژی اعصاب و غدد (عمومی) از جمله کتاب های درسی و دانشگاهی چاپ شده ی انتشارات پیام نور است که ویژه ی دانشجویان دانشگاه های پیام نور تهیه شده است.

این کتاب دربردارنده ی ۱۶ فصل است که در جهت آشناسازی روانشناسان آینده با مبانی فیزیولوژیک رفتار برای شناخت عمیق و علمی روانشناسی به رشته ی تحریر درآمده است.

فایل پاورپوینت خلاصه کتاب فیزیولوژی اعصاب و غدد

هدف از گردآوری خلاصه کتاب فیزیولوژی اعصاب و غدد آشنایی با ساختار و کنش دستگاه اعصاب و غدد درون ریز، یاخته، بافت، عضو و دستگاه های بدن انسان، وظایف عمومی دستگاه غدد ترشحی داخلی Endozin و ساختمان شیمیایی هورمون ها، مکانیسم تولید و عمل هورمون های مختلف در بدن انسان بوده است.

از آن جایی که خلاصه کتاب فیزیولوژی اعصاب و غدد خلاصه ی یکی از کتاب های چاپ شده ی انتشارات پیام نور می باشد به گونه ای طراحی و ساختار بندی شده است تا دانشجویان از حضور استاد بی نیاز باشند.

جزوه فیزیولوژی اعصاب و غدد ابراهیمی پیام نور

از همین رو تهیه ی خلاصه کتاب فیزیولوژی اعصاب و غدد را به تمامی دانشجویان به خصوص  دانشجویان دانشگاه های پیام نور پیشنهاد می کنیم.

تغییرات ناشی از تحریک سلول عصبی از جمله (پتانسیل آرامش، پتانسیل فعالیت، انتشار پتانسیل فعالیت، انتقال جریان عصبی، سیناپس های تحریکی و پازداری) یکی از مباحث مهم درسی در فیزیولوژی اعصاب و غدد می باشد که مطالعه ی خلاصه کتاب فیزیولوژی اعصاب و غدد در فهم بهتر این مبحث کمک کننده خواهد بود.

پاورپوینت فیزیولوژی اعصاب و غدد پیام نور

با توجه به اینکه اکثر دانشجویان رشته های روانشناسی از گروه علوم انسانی هستند و اطلاعات کافی از زیست شناسی و شناخت بدن انسان ندارند، سعی شده است تا مطالب خلاصه کتاب فیزیولوژی اعصاب و غدد به زبان ساده با توضیح کافی و تکرارهای مفید برای درک بهتر مفاهیم فیزیولوژی اعصاب و غدد ارائه شود.

فیزیولوژی اعصاب و غدد ppt

همانطور که از نام خلاصه کتاب فیزیولوژی اعصاب و غدد نیز مشخص است محتوای آن باید تنها در زمنیه ی فیزیولوژی این دو دستگاه باشد اما با توجه به ارتباط نزدیکی که بین فیزیولوژی و آناتومی وجود دارد قسمت هایی از متن خلاصه کتاب فیزیولوژی اعصاب و غدد به شرح ساختار یا آناتومی دو دستگاه اعصاب و غدد اختصاص داده شده است.

غده ی تیروئید و چگونگی تولید و تنظیم ترشح هورمون های آن، اختلال های ناشی از کم کاری و پرکاری تیروئید و علت های آن از جمله سرفصل های تعریف شده برای درس فیزیولوژی اعصاب و غدد هستند که در خلاصه کتاب فیزیولوژی اعصاب و غدد نیز به آن ها پرداخته شده است.

جزوه فیزیولوژی اعصاب و غدد دانشگاه پیام نور

از همین رو دانشجویان مقطع کارشناسی رشته ی روانشناسی که در حال گذراندن درس فیزیولوژی اعصاب و غدد هستند به خصوص آن دسته از دانشجویانی که کتاب فیزیولوژی اعصاب و غدد پیام نور اثر محمد علی ابراهیمی به عنوان منبع امتحانی آن ها معرفی شده است می توانند از محتوای خلاصه کتاب فیزیولوژی اعصاب و غدد نهایت بهره را ببرند.

نسخه ی الکترونیکی خلاصه کتاب فیزیولوژی اعصاب و غدد در ۳۲۸ صفحه را همراه شمار بسیاری جزوه ی دیگر می توانید از سایت کافه جزوه تهیه نمایید.

نمایش بیشتر
دیدگاه های کاربران
دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید
تعداد دیدگاه : 1 امتیاز کلی : 5.0 توصیه خرید : 0 نفر
بر اساس 1 خرید
1
0
0
0
0
 1. در تاریخ پاسخ

  سلام. لطفا کتاب فیزیولوژی اعصاب و غدد را هم برای دانلود قرار بدید

  • کافه جزوه

   مدیر

   در تاریخ پاسخ

   سلام
   چشم در اولین فرصت قرار خواهد گرفت

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت محصول

5,000 تومان