دانلود جزوه استاتیک

(دیدگاه کاربر 2)
شناسه محصول: 98 دسته: , , برچسب: تاریخ انتشار: 26 مرداد 1400تعداد فروش: 33تعداد بازدید: 980
قیمت محصول

5,000 تومان

جزئیات بیشتر

رمز فایل

cafejozve.ir

زبان

فارسی

مولف

مهندس پیدایش

قوانین استفاده

خرید محصول توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود محصول در اختیار شما قرار خواهد گرفت و هر گونه فروش در سایت های دیگر قابل پیگیری خواهد بود.

 • دسترسی به فایل محصول به صورت مادام‌العمر
 • ۶ ماه پشتیبانی کاملا رایگان و تضمین شده
 • پرداخت از طریق کلیه کارت های بانکی عضو شتاب
توضیحات مختصر محصول
دانلود جزوه استاتیک

دانلود جزوه استاتیک عمران

جزوه استاتیک شاخه ای از مکانیک و مهندسی است که در مورد سیستم یا سیستم تعادل و تعادل ایستا بحث و مطالعه می کند. تعادل ایستا حالتی است که در آن اجسام یا ساختارهای تحت تأثیر نیروهای خارجی موقعیت نسبی خود را تغییر نمی دهند و در حالت رکود و استراحت باقی می مانند. سیستم مورد بحث یا ساکن است یا می توان آن را از نظر علمی به عنوان مرکز ثقل در یک دستگاه نسبی نسبی ثابت تعریف کرد که با سرعت ثابت حرکت می کند و بنابراین شتاب صفر است.

جزوه استاتیک

دانلود جزوه استاتیک پیام نور

تعریف استاتیک بر اساس مکانیک نیوتنی: برای هر نیرویی که به یک جزء یا جزء یک سیستم ساختاری ثابت اعمال می شود، نیروی متقابل یکسانی در جهت مخالف به آن جزء اعمال می شود. این واقعیت که نیروی خالص اعمال شده به سیستم سازه ای برابر با صفر است ، “شرط اول” است و لنگر یا گشتاور خالص اعمال شده به سیستم برابر صفر است، دومین شرط تعادل است.

علم استاتیک یکی از موضوعاتی است که به طور گسترده در تجزیه و تحلیل سازه ها استفاده می شود ، به عنوان مثال در مهندسی سازه و همچنین هنگام مطالعه سیالات در حالت استراحت، مانند پایداری سدها تحت فشارهای هیدرواستاتیک عظیم.

جزوه استاتیک عمران pdf

در جزوه استاتیک با استفاده از قانون دوم نیوتن نتیجه می گیریم که در یک سیستم قدرت ممکن است در حالت تعادل و ثابت، مجموع جبری گشتاور چرخش (ریاضیات) یا لنگرها (لحظه) و همه نیروها بر مراکز گرانش (گرانشی) باشد: سختی جرم – اینرسی صفر (اصل مجموع یا اجماع نیروها در آمار مهندسی سازه) ؛ یا بر اساس مکانیک نیوتنی ، این تعریف را نیز می توان ارائه کرد:

برای هر نیرویی که به یک جزء یا جزء یک سیستم ساختاری ثابت اعمال می شود، نیرویی به همان قسمت اما در جهت مخالف اعمال می شود. این واقعیت که نیروی خالص اعمال شده به سیستم سازه ای صفر است ، “شرط اول” و لنگر خالص یا گشتاور اعمال شده به سیستم برابر صفر است و شرط دوم تعادل در نظر گرفته می شود.

دانلود جزوه کامل استاتیک

علم استاتیک یکی از موضوعات مورد استفاده در تجزیه و تحلیل سازه ها است ، به عنوان مثال در مهندسی سازه و همچنین مطالعه سیالات در حالت استراحت ، مانند پایداری سدها تحت فشارهای هیدرواستاتیک بالا (نیروها و لنگرهای حجم زیادی از آب دریا یا پشت سد).

جزوه استاتیک دانشگاه امیرکبیر

علوم مواد مواد و جامد شاخه های مربوط به مکانیک مهندسی هستند که دانشجویان مهندسی باید قبل از انتخاب و مطالعه به عنوان یک دوره پیش فرض و اصلی با موفقیت مداوم و مداوم گذرانده باشند.

دانلود رایگان جزوه استاتیک

علوم مواد و استحکام مواد شاخه های مربوط به مکانیک مهندسی هستند که دانشجویان مهندسی باید قبل از انتخاب و مطالعه به عنوان یک دوره پیش فرض و اصلی با موفقیت مداوم و مداوم گذرانده باشند. استحکام ثابت و فیزیکی در زمینه های مهندسی مکانیک، مهندسی عمران، مهندسی برق و صنعت واحدهای اصلی دوره های ترم هستند. بنابراین به طور خلاصه دانشجویان رشته های برق، مکانیک، مهندسی عمران، صنعت و معدن موظفند قبل از ورود به کلاس درس دروس مربوطه، این دوره ها را با موفقیت گذرانده باشند.

نمایش بیشتر
دیدگاه های کاربران
دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید
تعداد دیدگاه : 2 امتیاز کلی : 5.0 توصیه خرید : 0 نفر
بر اساس 2 خرید
2
0
0
0
0
 1. در تاریخ پاسخ

  بسیار عالی

 2. در تاریخ پاسخ

  عجب فایلی بود
  ۳ تا جزوه مختلف استاتیک داخلش بود
  واقعا تشکر

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت محصول

5,000 تومان