دانلود جزوه استاتیک

(دیدگاه 3 کاربر)
شناسه محصول: 98دسته: , , برچسب: تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۴۰۰تعداد فروش: 53تعداد بازدید: 1812
قیمت محصول

۹,۹۰۰ تومان

جزئیات بیشتر

رمز فایل 🔐

cafejozve.ir

زبان ❤️

فارسی

مولف ✍️

مهندس پیدایش

راهنمای خرید محصول

 • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
 • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
 • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه هرزنامه یا spam ایمیل شما ارسال شده باشد.
 • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

 • دسترسی به فایل محصول به صورت مادام‌العمر
 • ۶ ماه پشتیبانی کاملا رایگان و تضمین شده
 • پرداخت از طریق کلیه کارت های بانکی عضو شتاب
توضیحات مختصر محصول
دانلود جزوه استاتیک

دانلود جزوه استاتیک عمران

جزوه استاتیک شاخه ای از مکانیک و مهندسی است که در مورد سیستم یا سیستم تعادل و تعادل ایستا بحث و مطالعه می کند. تعادل ایستا حالتی است که در آن اجسام یا ساختارهای تحت تأثیر نیروهای خارجی موقعیت نسبی خود را تغییر نمی دهند و در حالت رکود و استراحت باقی می مانند. سیستم مورد بحث یا ساکن است یا می توان آن را از نظر علمی به عنوان مرکز ثقل در یک دستگاه نسبی نسبی ثابت تعریف کرد که با سرعت ثابت حرکت می کند و بنابراین شتاب صفر است.

جزوه استاتیک

دانلود جزوه استاتیک پیام نور

تعریف استاتیک بر اساس مکانیک نیوتنی: برای هر نیرویی که به یک جزء یا جزء یک سیستم ساختاری ثابت اعمال می شود، نیروی متقابل یکسانی در جهت مخالف به آن جزء اعمال می شود. این واقعیت که نیروی خالص اعمال شده به سیستم سازه ای برابر با صفر است ، “شرط اول” است و لنگر یا گشتاور خالص اعمال شده به سیستم برابر صفر است، دومین شرط تعادل است.

علم استاتیک یکی از موضوعاتی است که به طور گسترده در تجزیه و تحلیل سازه ها استفاده می شود ، به عنوان مثال در مهندسی سازه و همچنین هنگام مطالعه سیالات در حالت استراحت، مانند پایداری سدها تحت فشارهای هیدرواستاتیک عظیم.

جزوه استاتیک عمران pdf

در جزوه استاتیک با استفاده از قانون دوم نیوتن نتیجه می گیریم که در یک سیستم قدرت ممکن است در حالت تعادل و ثابت، مجموع جبری گشتاور چرخش (ریاضیات) یا لنگرها (لحظه) و همه نیروها بر مراکز گرانش (گرانشی) باشد: سختی جرم – اینرسی صفر (اصل مجموع یا اجماع نیروها در آمار مهندسی سازه) ؛ یا بر اساس مکانیک نیوتنی ، این تعریف را نیز می توان ارائه کرد:

برای هر نیرویی که به یک جزء یا جزء یک سیستم ساختاری ثابت اعمال می شود، نیرویی به همان قسمت اما در جهت مخالف اعمال می شود. این واقعیت که نیروی خالص اعمال شده به سیستم سازه ای صفر است ، “شرط اول” و لنگر خالص یا گشتاور اعمال شده به سیستم برابر صفر است و شرط دوم تعادل در نظر گرفته می شود.

دانلود جزوه کامل استاتیک

علم استاتیک یکی از موضوعات مورد استفاده در تجزیه و تحلیل سازه ها است ، به عنوان مثال در مهندسی سازه و همچنین مطالعه سیالات در حالت استراحت ، مانند پایداری سدها تحت فشارهای هیدرواستاتیک بالا (نیروها و لنگرهای حجم زیادی از آب دریا یا پشت سد).

جزوه استاتیک دانشگاه امیرکبیر

علوم مواد مواد و جامد شاخه های مربوط به مکانیک مهندسی هستند که دانشجویان مهندسی باید قبل از انتخاب و مطالعه به عنوان یک دوره پیش فرض و اصلی با موفقیت مداوم و مداوم گذرانده باشند.

دانلود رایگان جزوه استاتیک

علوم مواد و استحکام مواد شاخه های مربوط به مکانیک مهندسی هستند که دانشجویان مهندسی باید قبل از انتخاب و مطالعه به عنوان یک دوره پیش فرض و اصلی با موفقیت مداوم و مداوم گذرانده باشند. استحکام ثابت و فیزیکی در زمینه های مهندسی مکانیک، مهندسی عمران، مهندسی برق و صنعت واحدهای اصلی دوره های ترم هستند. بنابراین به طور خلاصه دانشجویان رشته های برق، مکانیک، مهندسی عمران، صنعت و معدن موظفند قبل از ورود به کلاس درس دروس مربوطه، این دوره ها را با موفقیت گذرانده باشند.

جزوه استاتیک مکانیک pdf

استاتیک یکی از مباحث درس فیزیک می باشد که دانشجویان رشته های مرتبط باید در مقطع کارشناسی واحد درسی استاتیک را پاس نمایند. کلیه مباحثی را که لازم است در درس استاتیک فرا بگیرید به صورت کامل در جزوه خلاصه استاتیک ذکر شده است. تمامی مباحث موجود در جزوا استاتیک به همراه ذکر نمونه سکالات و مثال هایی می باشد تا دانشجویان به راحتی بتوانند مطالب موجود در این جزوه را فرا بگیرند.

بسیاری از اساتید برای تدریس درس استاتیک مطالعه ی جزوه را ترجیح می دهند. زیرا زبان شرح مطالب ساده تر می باشد و به همین دلیل دانشجویان سریع تر می توانند مطالب موجود را فرا بگیرند. اگر استاد مربوطه مطالعه ی جزوه ی استاتیک را به شما معرفی کردید می توانید این جزوه خلاصه برای درس استاتیک را از سایت کافه جزوه دریافت نماببد.

کلیه سر فصل های کتاب درسی در این خلاصه جزوه به صورت کامل پوشش داده شده است. از این رو لازم نیست دانشجویان نگران باشند که این جزوه اطلاعات ناقصی را در اختیار ان ها قرار دهد. این جزوه بسیار کامل بوده و تمامی مطالب را شامل می شود پس با خیال می توانید این جزوه را برای درس استاتیک مطالعه نمایید.

جزوه استاتیک عمران pdf

فایل پی دی اف جزوه استاتیک در سایت کافه جزوه بار گذاری شده است و دانشجویان رشته های فیزیک یا سایر رشته های مشابه می توانند این فایل پی دی اف را از سایت کافه جزوه دریافت نمایند.

اگه مطالعه ی این جزوه را برلی درس استاتیک انتخاب کردید می توانید به صورت رایگان فایل پی دی اف جزوه خلاصه استاتیک را از سایت کافه جزوه دانلود نموده و به مطالعه ی کامل و دقیق تمامی مباحث موجود در این جزوه بپردازید.

نمایش بیشتر
دیدگاه های کاربران
دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید
تعداد دیدگاه : 3امتیاز کلی : 5.0توصیه خرید : 0 نفر
بر اساس 3 خرید
2
1
0
0
0
 1. در تاریخ پاسخ

  بسیار عالی

 2. در تاریخ پاسخ

  عجب فایلی بود
  3 تا جزوه مختلف استاتیک داخلش بود
  واقعا تشکر

 3. شهرام حبیبی

  در تاریخ پاسخ

  خیلی خوب است

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت محصول

۹,۹۰۰ تومان