2

دانلود جزوه ترمودینامیک ۲

(دیدگاه کاربر 1)
شناسه محصول: 210 دسته: تاریخ انتشار: 8 اردیبهشت 1401تعداد فروش: 2تعداد بازدید: 347
قیمت محصول

5,000 تومان

جزئیات بیشتر

زبان

فارسی

قوانین استفاده

خرید محصول توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود محصول در اختیار شما قرار خواهد گرفت و هر گونه فروش در سایت های دیگر قابل پیگیری خواهد بود.

  • دسترسی به فایل محصول به صورت مادام‌العمر
  • ۶ ماه پشتیبانی کاملا رایگان و تضمین شده
  • پرداخت از طریق کلیه کارت های بانکی عضو شتاب
توضیحات مختصر محصول
دانلود جزوه ترمودینامیک ۲

جزوه درس ترمودینامیک ۲

جزوه ترمودینامیک ۲ عرضه شده در این صفحه به صورت یک فایل فشرده شامل دو عدد جزوه ترمودینامیک ۲ می باشد که یکی از آن ها جزوه ترمودینامیک ۲ دست نویس نوشته شده توسط دانشجویان حاضر در کلاس درس ترمودینامیک ۲ دانشگاه صنعتی شریف در پاییز ۱۴۰۰ و جزوه ی دیگر جزوه ترمودینامیک ۲ نگاشته شده توسط دانشجویان دکتر خاتمی می باشد.

در جزوه ترمودینامیک ۲ تمامی مثال های کاربردی که استاد درس مربوطه در طول تدریس درس ترمودینامیک ۲ برای دانشجویان مطرح نموده است با زبانی ساده نگاشته شده اند.

همانطور که در تصاویر درج شده از صفحات جزوه ترمودینامیک ۲ مشاهده می کنید تمامی نمودارها و شکل هایی که در طول تدریس درس ترمودینامیک ۲ توسط استاد خاتمی برای دانشجویان کشیده شده است در این جزوه نیز با دقت کشیده شده اند.

جزوه ترمودینامیک 2

جزوه ترمودینامیک pdf

درس ترمودینامیک ۲ درس هدف در جزوه ترمودینامیک ۲ یکی از کلیدی ترین دروس رشته ی مهندسی مکانیک است که با توجه به فرار بودن این درس فهم مباحث آن برای دانشجویان دشوار است.

با توجه به اهمیتی که درس ترمودینامیک ۲ در این رشته دارد به عنوان یکی از دروس کنکور کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک تعریف شده است که داوطلبان کنکور باید به آن تسلط داشته باشند. بسیاری از داوطلبان کنکور مطالعه ی جزوه ترمودینامیک ۲ را به مطالعه ی کتاب ترجیح می دهند.

درس ترمودینامیک ۱ به عنوان پیش نیازی برای درس ترمودینامیک ۲ می باشد که دانشجویان حتماً باید از قبل آن را گذرانده باشند تا با اصول ترمودینامیک آشنا شوند.

درس ترمودینامیک ۲ در ادامه ی درس ترمودینامیک ۱ سعی می کند تا مفاهیم، اصول و دانش پایه ی تدریس شده در ترمودینامیک ۱ را به صورت کاربردی در حل مسائل مختلف ترمودینامیکی موجود در زمنیه های مختلف علم به کار گیرد.

یک جزوه خوب برای ترمودینامیک ۲

از این طریق مطالبی که دانشجویان در کلاس های درس می آموزند صرفاً جنبه ی آکادمیک نداشته و در صنعت به صورت واقعی از این علوم استفاده خواهد شد.

پس از گذراندن درس ترمودینامیک ۱، بلافاصله در ترم بعدی درس ترمودینامیک ۲ به دانشجویان ارائه می شود تا مطالب ترم قبل در زمینه ی ترمودینامیک را عمیقاً درک کرده و بتوانند در آینده از آن استفاده کنند.

درس ترمودینامیک ۲ مقدمه ای برای سایر دروس رشته ی مهندسی مکانیک می باشد از همین رو دانشجویان این رشته باید درک عمیقی از مباحث درس ترمودینامیک ۲ داشته باشند تا برای دروس بعدی در ترم های آتی آماده شوند.

هر چند منبع اصلی درس ترمودینامیک معمولاً کتاب ترمودینامیک ون وایلن است که توسط اساتید به دانشجویان برای مطالعه ی بیشتر معرفی می شود بسیاری از دانشجویان از جزوه ترمودینامیک ۲ در کنار این کتاب برای مرور استفاده می کنند.

دانلود رایگان جزوه ترمودینامیک ۲

ترمودینامیک در زمینه های متعدد دیگری از جمله متالوژی، مهندسی شیمی، فیزیک، مهندسی نفت، مهندسی پزشکی، مهندسی هوا و فضا، دانش مواد، زیست شناسی یاخته و اقتصاد نیز کاربردی است و به عنوان یکی از دروس مهم در این رشته ها نیز تدرسیس می شود.

از همین رو مطالعه ی جزوه ترموینامیک ۲ برای دانشجویان این رشته ها نیز بسیار سودمند و مفید خواهد بود.

جزوه ترمودینامیک ۲ مناسب دانشجویان به منظور آمادگی برای امتحانات است که به صورت دست نویس با خطی خوش، خوانا و واضح نگاشته شده است.

با توجه به این که بسیاری از دانشجوایان درخواست قرار گرفتن جزوه ترمودینامیک ۲ را دارند دو نسخه از جزوه ترمودینامیک ۲ را در ۹۳ و ۷۳ صفحه به صورت فایل فشرده برای دانلود قرار می دهیم.

نمایش بیشتر
دیدگاه های کاربران
دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید
تعداد دیدگاه : 1 امتیاز کلی : 5.0 توصیه خرید : 0 نفر
بر اساس 1 خرید
1
0
0
0
0
  1. در تاریخ پاسخ

    پرفکت

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت محصول

5,000 تومان