2

دانلود سوالات تستی اقتصاد عمومی ۲

(دیدگاه کاربر 1)
شناسه محصول: 237 دسته: تاریخ انتشار: 23 اردیبهشت 1401تعداد فروش: 1تعداد بازدید: 278
قیمت محصول

5,000 تومان

جزئیات بیشتر

زبان

فارسی

قوانین استفاده

خرید محصول توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود محصول در اختیار شما قرار خواهد گرفت و هر گونه فروش در سایت های دیگر قابل پیگیری خواهد بود.

  • دسترسی به فایل محصول به صورت مادام‌العمر
  • ۶ ماه پشتیبانی کاملا رایگان و تضمین شده
  • پرداخت از طریق کلیه کارت های بانکی عضو شتاب
توضیحات مختصر محصول
دانلود سوالات تستی اقتصاد عمومی ۲

مجموعه نمونه سوالات تستی اقتصاد عمومی ۲

سوالات تستی اقتصاد عمومی ۲ مجموعه ای متشکل از ۲۹ سوال تستی از درس اقتصاد بخش عمومی ۲ به همراه پاسخ آن ها می باشد.

هدف از گردآوری این مجموعه سوالات تستی اقتصاد عمومی ۲ کمک به دانشجویانی بوده است که در شب امتحان به غیر از کتاب و جزوه ی خود از هیچ نمونه سوالی برای آشنایی با نکات کلیدی و سوالات امتحانی ندارند. تا از طریق سوالات تستی اقتصاد عمومی ۲ بتوانند یک پیش فرضی از امتحان نهایی درس اقتصاد عمومی ۲ داشته باشند.

به خصوص آن دسته از دانشجویان اقتصاد که استاد درس مربوطه قصد داد تا امتحان نهایی را به شکل تستی برگذار کند.

سوالات تستی اقتصاد عمومی 2

سوالات تستی اقتصاد عمومی ۲

از نظر کیفیت سوالات تستی اقتصاد عمومی ۲ شامل سوالات تستی به صورت تایپ شده است که همه در قالب یک فایل پی دی اف به صورت منظم و مرتب، هر سوال در یک صفحه قرار گرفته اند.

درس اقتصاد بخش عمومی ۲ یا Public Sector Economics (2) به عنوان یکی از دروس تخصصی و اجباری رشته ی اقتصاد در مقطع کارشناسی است.

درس اقتصاد بخش عمومی ۲ به منظور تدریس به دانشجویان مقطع کارشناسی رشته ی اقتصاد و به ارزش دو واحد برای تدریس در ۳۲ ساعت نظری در یک نیم سال تحصیلی تعریف شده است.

دانشجویان اقتصاد قطعاً به منظور پاس نمودن این درس دو واحدی که از دروس مهم، کلیدی و تأثیرگذار در رشته ی اقتصاد می باشد به سوالات تستی اقتصاد عمومی ۲ نیاز پیدا خواهند کرد.

دانلود رایگان پی دی اف نمونه سوالات تستی اقتصاد عمومی ۲

اقتصاد کلان ۲، اقتصاد خرد ۲ و اقتصاد بخش عمومی ۱ از دروس پیشنیاز درس اقتصاد بخش عمومی ۲ هر کدام به ارزش سه واحد برای تدریس در ۴۸ ساعت نظری در یک نیم سال تحصیلی می باشند که لزوم گذراندن آن ها از قبل به منظور درک و فهم مباحث درسی اقتصاد بخش عمومی ۲ احساس می شود.

درس اقتصاد بخش عمومی ۲  یک درس پایه ای و مبانی است که درک عمیق آن توسط دانشجویان برای اساتید بسیار مهم است زیرا به مفاهیم این درس در دروس آتی مربوط به ترم های بعدی نیاز خواهند داشت.

از همین رو دانشجویان کارشناسی رشته ی اقتصاد می توانند به کمک سوالات تستی اقتصاد عمومی ۲ خود را آماده ی امتحان کنند تا درس اقتصاد بخش عمومی ۲  را با یک نمره ی خوب پاس کنند.

دانلود نمونه سوالات تستی اقتصاد عمومی ۲

نظام های اقتصادی از جمله ی این دروسی است که درس اقتصاد بخش عمومی ۲ به عنوان پیش نیاز آن تعریق شده است.

درس اقتصاد بخش عمومی ۲ با هدف شناخت مفاهیم عدالت اجتماعی و اقدامات دولت جهت بازتوزیع درآمد توسط دانشجویان و استدلات لزوم وجود دولت و نقش کاالهای عمومی در اقتصاد برای آن ها تدریس می شود و دانشجویان می توانند از طریق حل سوالات اقتصاد عمومی ۲ نکات کلیدی این مباحث را بهتر درک کنند.

شناخت اقتصاد سیاسی دولت از منظر انتخاب عمومی و آشنایی با فرایند خصوصی سازی در ایران از سایر اهداف تدریس درس اقتصاد بخش عمومی ۲ برای دانشجویان کارشناسی اقتصاد است که مطالعه ی مجموعه سوالات اقتصاد عمومی ۲ در این زمینه کمک کننده خواهد بود.

فایل پی دی اف ۲۹ صفحه ای مربوط به سوالات تستی اقتصاد عمومی ۲ را می توانید از این صفحه با کلیک بر روی خرید محصول دانلود نمایید.

نمایش بیشتر
دیدگاه های کاربران
دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید
تعداد دیدگاه : 1 امتیاز کلی : 5.0 توصیه خرید : 0 نفر
بر اساس 1 خرید
1
0
0
0
0
  1. در تاریخ پاسخ

    عالی بود
    ممنون از سایت خوبتون

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت محصول

5,000 تومان