2

دانلود کتاب راهنمای مسائل انتقال گرما

(دیدگاه کاربر 1)
شناسه محصول: 231 دسته: تاریخ انتشار: 18 اردیبهشت 1401تعداد بازدید: 314
قیمت محصول

5,000 تومان

جزئیات بیشتر

زبان

فارسی

قوانین استفاده

خرید محصول توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود محصول در اختیار شما قرار خواهد گرفت و هر گونه فروش در سایت های دیگر قابل پیگیری خواهد بود.

  • دسترسی به فایل محصول به صورت مادام‌العمر
  • ۶ ماه پشتیبانی کاملا رایگان و تضمین شده
  • پرداخت از طریق کلیه کارت های بانکی عضو شتاب
توضیحات مختصر محصول
دانلود کتاب راهنمای مسائل انتقال گرما

دانلود کتاب راهنمای مسائل انتقال گرما

کتاب راهنمای مسائل انتقال گرما اثر جک فیلیپ هولمن است که توسط محمد سمیع پورگیری به زبان فارسی برگردانده شده است.

در این صفحه از سایت کافه جزوه ویرایش هفتم مربوط به کتاب راهنمای مسائل انتقال گرما موجود می باشد که انتشارات کتاب دانشگاهی در تاریخ اسفند سال ۱۳۹۷ نسبت به چاپ و انتشار آن در بازار کتاب اقدام کرده است.

کتاب راهنمای مسائل انتقال گرما یک حل المسائل فارسی است که در آن جک فیلیپ هولمن به تشریح و پاسخ دهی مسائل و تمارین کتاب انتقال گرما یا حرارت خود پرداخته است.

کتاب انتقال حرارت یک کتاب درسی و دانشگاهی در دسته بندی کتاب های با مضمون فیزیکی قرار دارد که معمولاً توسط اساتید درس انتقال حرارت به عنوان یک کتاب مرجع به دانشجویان برای مطالعه و امتحان معرفی می شود.

کتاب راهنمای مسائل انتقال گرما

دانلود رایگان کتاب راهنمای مسائل انتقال گرما مهندسی شیمی

از آن جایی که درون کتاب راهنمای مسائل انتقال گرما مسائل بسیار زیادی وجود دارد که دانشجویان ملزم هستند تا به آن ها اشراف داشته باشند از همین رو جک فیلیپ هولمن کتاب راهنمای مسائل انتقال گرما را به منظور کمک به این دانشجویان نگاشته است.

درس انتقال حرارت یکی از دروس مهم، اصلی و تأثیر گذار در رشته ی مهندسی شیمی است که در دو نیم سال تحصیلی تحت عناوین انتقال حرارت ۱ و انتقال حرارت ۲ هر کدام به ارزش سه واحد ارائه می شود.

این درس باری تدریس به دانشجویان مقطع کارشناسی رشته ی مهندسی شیمی در ۴۸ ساعت نظری در طول یک نیم سال تحصیلی تعریف شده است.

برداشتن درس انتقال حرارت نیازمند این است که دروس شیمی مهندسی عمومی، موازنه مواد و انرژی و مکانیک سیالات ۱ از قبل گذرانده باشید.

دانلود حل المسائل انتقال گرما هولمن

هر کدام از این دروس به ارزش سه واحد هستند که به عنوان پیشنیازهای درس انتقال حرارت تعیین شده اند.

درک درست و عمیق انتقال حرارت برای دانشجویان رشته مهندسی شیمی لازم و ضروری است زیرا تسلط بر نکات و مباحث این درس در سایر دروس ترم های آتی نیازمند است.

دروسی همچون فرآیندهای پلیمری، آزمایشگاه انتقال حرارت و روش های اندازه گیری کمیت های مهندسی به عنوان یکی از پیشنیازهای اصلی آن ها است.

کتاب راهنمای مسائل انتقال گرما اثر جک فیلیپ هولمن دربردارنده ی پنج فصل به شرح و ترتیب زیر می باشد.

مقدمه

دانلود پاسخنامه کتاب انتقال حرارت هولمن

فصل اول: هدایت حالت پایدار – یک بعدی

فصل دوم: هدایت حالت پایدار – چند بعدی

فصل سوم: اصول جا به جایی

فصل چهارم: روابط تجربی در انتقال گرمای جا به جایی اجباری

فصل پنجم: سیستم های جا به جایی طبیعی

از آنجایی که درس انتقال حرارت در رشته ی مهندسی شیمی بسیار کلیدی و مهم است به عنوان یکی از دروس کنکور کارشناسی ارشد نیز تعریف شده است.

از همین رو مطالعه ی کتاب انتقال گرما و کتاب راهنمای مسائل انتقال گرما را به تمامی دانشجویان رشته ی مهندس شیمی توصیه می کنیم.

خرید کتاب حل المسائل انتقال حرارت هولمن

به خصوص دانشجویانی که قصد دارند تا در مقطع کارشناسی ارشد در گرایش مهندسی فرآیند (انتقال حرارت پیشرفته) ادامه ی تحصیل دهند.

هر چند که کتاب راهنمای مسائل انتقال گرما از نظر مخاطب تنها به دانشجویان مقطع کارشناسی رشته ی مهندسی شیمی محدود نمی شود. بلکه دانشجویان رشته ی مهندسی مکانیک نیز با توجه به اینکه درس انتقال حرارت برای آن ها نیز تعریف شده است می توانند از کتاب راهنمای مسائل انتقال گرما بهره ببرند.

فایل پی دی اف ۱۷۶ صفحه ای مربوط به کتاب راهنمای مسائل انتقال گرما را می توانید در این صفحه از سایت کافه جزوه با کلیک بر روی خرید محصول دانلود نمایید.

نمایش بیشتر
دیدگاه های کاربران
دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید
تعداد دیدگاه : 1 امتیاز کلی : 5.0 توصیه خرید : 0 نفر
بر اساس 1 خرید
1
0
0
0
0
  1. در تاریخ پاسخ

    خیلی دنبال این کتاب بودم
    تنکس

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت محصول

5,000 تومان