دانلود کتاب شیمی تجزیه اسکوگ جلد 1

(دیدگاه 8 کاربر)
شناسه محصول: 8 دسته: , , برچسب: تاریخ انتشار: 4 خرداد 1400تعداد فروش: 488تعداد بازدید: 2132
قیمت محصول

9,900 تومان

جزئیات بیشتر

رمز فایل 🔐

cafejozve.ir

زبان ❤️

فارسی

مولف ✍️

اسکوگ, هالر, وست

توضیحات مختصر محصول
دانلود کتاب شیمی تجزیه اسکوگ جلد 1

دانلود کتاب مبانی شیمی تجزیه اسکوگ وست ترجمه فارسی

کتاب شیمی تجزیه اسکوگ جلد 1 یک گروه گسترده و چشمگیر از قدرتمندان وجود دارد و ابزارهای ظریف برای به دست آوردن کیفیت و اطلاعات کمی در مورد ترکیب و ساختار ماده دانشجویان شیمی ، بیوشیمی ، فیزیک ، زمین شناسی ، علوم زندگی ، پزشکی قانونی و علوم محیطی باید توسعه یابد.

درک این ابزارهای ابزاری و آنها برنامه های کاربردی برای حل مشکلات مهم تحلیلی در این زمینه ها این کتاب برای دیدار با نیازهای این دانشجویان و سایر کاربران تحلیلی است.

کتاب شیمی تجزیه اسکوگ جلد اول

دانلود کتاب شیمی تجزیه اسکوگ وست

هنگامی که کاربران ابزار با موارد اساسی آشنا می شوند، اصول عملکرد تحلیلی مدرن ابزار دقیق، سپس آنها را مناسب گزینه ها و استفاده کارآمد از این ابزارهای اندازه گیری.

اغلب گزینه های گیج کننده ای وجود دارد و روش هایی برای حل هر مسئله تحلیلی مشخص، اما با درک مزایا و محدودیت های ابزارهای مختلف، کاربران می توانند مناسب ترین را انتخاب کنند.

دانلود کتاب شیمی تجزیه اسکوگ ویرایش 8

روش ابزاری و با محدودیت های آن سازگار باشد و در حساسیت ، دقت و دقت علاوه بر این، دانش اصول اندازه گیری برای کالیبراسیون ، استاندارد سازی. و اعتبار سنجی مواد و روش ها.

بنابراین هدف ما این است که بدهیم خوانندگان مقدمه ای کامل بر اصول ابزار تحلیل و بررسی. از جمله طیف سنجی. الکتروشیمیایی کروماتوگرافی ، رادیوشیمیایی ، حرارتی و روش های تحلیلی سطح. با مطالعه دقیق این متن ، خوانندگان انواع سازها را کشف می کنند.

دانلود کتاب مبانی شیمی تجزیه اسکوگ زبان فارسی

کتاب شیمی تجزیه اسکوگ جلد 1 در بخش هایی مشابه ویرایش پنجم تنظیم شده است. این کتاب به شش بخش تقسیم شده است.

بخش 1 شامل چهار فصل در مورد الکتریکی اساسی است. مدارها ، تقویت کننده های عملیاتی ، الکترونیک دیجیتال و رایانه ها ، سیگنال ها ، نویز و سیگنال به نویز

بخش 2 شامل هفت فصل است که به موارد مختلف اختصاص داده شده است. روش های طیف سنجی اتمی، از جمله مقدمه به طیف سنجی و ابزار دقیق طیف سنجی ، جذب اتمی ، انتشار اتمی ، طیف سنجی جرمی اتمی و طیف سنجی اشعه X.

بخش 3 طیف سنجی مولکولی را در 9 مورد حل می کند. فصلی که جذب، انتشار، لومینسانس را توصیف می کند. مادون قرمز، رامان، تشدید مغناطیسی هسته ای، طیف سنجی جرمی و تحلیلی سطح مواد و روش ها.

شیمی تجزیه اسکوگ جلد اول pdf

بخش 4 از چهار فصل تشکیل شده است که به روش الکتروآنالیز می پردازد. شیمی از جمله پتانسیومتری، کولومتری و ولتامتری

بخش 5 شامل پنج فصل است که در مورد چنین تحلیلی بحث می کند. روش های جداسازی به عنوان کروماتوگرافی گازی و مایع ، کروماتوگرافی مایع فوق بحرانی، الکتروفورز و تقسیم جریان میدان.

بخش 6 شامل چهار فصل است که به موارد مختلف اختصاص داده شده است. روش های ابزاری با تأکید بر روش های حرارتی ، رادیوشیمیایی و خودکار.

فصل 9 در مورد تجزیه و تحلیل اندازه ذرات نیز در گنجانده شده است.

دانلود کتاب شیمی تجزیه اسکوگ جلد 1 وست به زبان فارسی

کتاب شیمی تجزیه اسوک جلد 1 فصل جدیدی را در تعیین اندازه ذرات قرار داده است. خواص بسیاری از مواد تحقیقاتی و محصولات مصرفی و صنعتی با هم ارتباط تنگاتنگی دارند به توزیع اندازه ذرات آن ها. در نتیجه، تجزیه و تحلیل اندازه ذرات به یک تکنیک مهم تبدیل شده است.

در بسیاری از آزمایشگاه های تحقیقاتی و صنعتی تجزیه و تحلیل ابزار جدید جدید جالب در ویژگی های عمل در پایان هر یک از شش مورد اضافه شده است. بخش های مختلف کتاب شیمی تجزیه اسکوگ جلد 1 این مطالعات موردی را توصیف می کند که چگونه روش های معرفی شده در هر بخش را می توان استفاده کرد.

شیمی تجزیه pdf

در کتاب شیمی تجزیه اسکوگ جلد 1 سر فصل های مختلفی ارائه شده است که دانشجویان در طول طرم تحصیلی خود بر حسب اعلام وزارت خانه باید تعدادی از این سر فصل ها را به صورت کامل مطالعه نمایند.

اگر به دنبال کتابی جامع و کامل هستید که به عنوان رفرنس اصلی این درس انخاب نمایید کتاب شیمی تجزیه اسکوگ جلد اول به شما پیشنهاد می شود.

زیرا تمامی مباحث در این کتاب به صورت کامل و قابل فهم برای دانشجویان شرح داده شده است. مثال ها و نکاتی را نیز جهت فهم بهتر مطالب شیمی تجزیه در این کتاب مشاهده خواهید کرد که به فهم بهتر مطالب کمک می کند.

کتاب شیمی تجزیه اسکوگ جلد اول

بسیاری اساتید در دانشگاه های مختلف این کتاب را برای تدریس به دانشجویان خود معرفی می نمایند. دانشجویان نیز می توانند با هزینه ای کمتر فایل پی دی اف کتاب شیمی تجزیه را از سایت کافه جزوه دانلود نمایند.

تمامی سر فصل های اموزشی در این جزوه بیان شده است و دانشجویان می توانند از ترجمه این کتاب نیز استفاده نمایند. تمامی رشته های مرتبط با شیمی باید درس شیمی تجزیه را پاس کنند بهترین کتاب معرفی شده برای این درس کتاب شیمی تجزیه اسکوگ جاد اول می باشد.

مبانی شیمی تجزیه اسکوگ

جهت دانلود اخرین ویرایش از کتاب شیمی تجزیه اسکوگ جلد 1 به سایت کافه جزوه مراجعه نمایید و فایل پی دی اف این کتاب را به سبد خرید خود بیفزایید.

با مطالعه ی دقیق و کامل این کتاب می توانید در درس شیمی تجزیه نمره ی بسیار خوبی را کسب نمایی و این گونه معدل خود را بهبود بخشید. یکی از مباحثی که در این کتاب مطرح شده است ماهیت شیمی تجزیه می باشد.

از مباحث دیگر مطرح شده در کتاب شیمی تجزیه اسکوگ می توان به ابزار های موجود در شیمی تجزیه، ارزیابی کردن داده ها و اطلاعات اماری، روش های وزنی جهت تجزیه و … اشاره داشت.

نمایش بیشتر
قوانین استفاده

خرید محصول توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود محصول در اختیار شما قرار خواهد گرفت و هر گونه فروش در سایت های دیگر قابل پیگیری خواهد بود.

 • دسترسی به فایل محصول به صورت مادام‌العمر
 • ۶ ماه پشتیبانی کاملا رایگان و تضمین شده
 • پرداخت از طریق کلیه کارت های بانکی عضو شتاب
دیدگاه های کاربران
دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید
تعداد دیدگاه : 8 امتیاز کلی : 3.8 توصیه خرید : 0 نفر
بر اساس 8 خرید
5
0
2
1
1
 1. در تاریخ پاسخ

  very good

  • در تاریخ پاسخ

   سلام من دوتا کتاب خریدم ولی باز نمیشن ک بخام رمز بزنم، کسی میدونه باید چطور بازش کنم🥺

   • کافه جزوه

    مدیر

    در تاریخ پاسخ

    سلام
    به پشتیبانی تلگرام پیام بدید تا راهنماییتون کنند.

 2. در تاریخ پاسخ

  خدايي دمت گرم

 3. آ.علیخانی

  در تاریخ پاسخ

  سپاسگزارم .

 4. مهران بنی بیات

  در تاریخ پاسخ

  بسیار عالی تشکر میکنم از بابت اجازه دانلود رایگان که در این برهه از زمان و تورم و گرانی به دانشجویان خدمات ارزنده ای می دهید.انشالله خداوند خیرتون دهد در دنیا وآخرت و عاقبت بخیر باشد.

 5. در تاریخ پاسخ

  درجه 1

 6. در تاریخ پاسخ

  سلام متاسفانه نمیشه 2000 تومان رو پرداخت کرد .بانک اجازه پرداخت مبالغ پایین رو نمیده چیکار کنم

 7. زهرا سلطانی

  در تاریخ پاسخ

  عالی بود

 8. در تاریخ پاسخ

  سلام وقت بخیر اسکن شده هست یا تایپی(قابل کپی)؟!

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت محصول

9,900 تومان