2

دانلود کتاب فیزیک پزشکی

(دیدگاه کاربر 1)
شناسه محصول: 330 دسته: تاریخ انتشار: 3 مرداد 1401تعداد فروش: 8تعداد بازدید: 306
قیمت محصول

5,000 تومان

جزئیات بیشتر

زبان

فارسی

مولف

علی کرمی مولائی، رضا خدائی

قوانین استفاده

خرید محصول توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود محصول در اختیار شما قرار خواهد گرفت و هر گونه فروش در سایت های دیگر قابل پیگیری خواهد بود.

  • دسترسی به فایل محصول به صورت مادام‌العمر
  • ۶ ماه پشتیبانی کاملا رایگان و تضمین شده
  • پرداخت از طریق کلیه کارت های بانکی عضو شتاب
توضیحات مختصر محصول
دانلود کتاب فیزیک پزشکی

دانلود رایگان کتاب فیزیک پزشکی

کتاب فیزیک پزشکی برای مطالعه دانشجویان رشته پزشکی، پیراپزشکی، پرستاری و مامایی می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. هر یک از رشته های ذکر شده موظف به گذراندن واحد فیزیک پزشکی می باشد.

از انجایی که ممکن است برای بعضی از افراد فیزیک پزشکی و فهم آن دشوار به نظر اید در اینجا مطالعه کتاب فیزیک پزشکی به شدت پیشنهاد می شود چون تمامی دانشجویان با هر سطحی به خوبی می توانند از نکات آن بهره مند شده و مطالب را بیاموزند همچنین در نتیجه این کار نمره ی خوبی نیز از درس فیزیک پزشکی حاصل خواهد شد. در واقع فیزیک پزشکی را می توان جز اولین دروس و واحد های تخصصی دانست که دانشجویان رشته های مختلف علوم پزشکی را با کاربرد اصول پایه فیزیک در مطالعه زیستی و تجهیزات پزشکی آشنا می کند.

کتاب فیزیک پزشکی

کتاب سیب سبز پزشکی فیزیک پزشکی تالیف محمد علی کرمی مولائی، رضا خدائی

اهمیت درس فیزیک پزشکی به حدی زیاد است که به عنوان یکی از منابع امتحانی در ازمون های علوم پایه پزشکی و دندان پزشکی محسوب می شود. پس مطالعه کتاب فیزیک پزشکی برای دانشجویان این رشته ها بسیار مناسب است و همواره انتخاب دانشجویان برای ازمون های علوم پایه کتاب سیب سبز فیزیک پزشکی بوده است. فیزیک پزشکی را می توان شاخه ای از فیزیک کاربردی دانست که مفاهیم علم فیزیک را در راستای تشخیص و درمان پزشکی قرار داده است.

از نظر رشته فیزیک پزشکی رشته پرتو درمانی و پرتو شناسی تشخیصی را در بر می گیرد. از همان زمان تاسیس دانشگاه تهران تدریسی فیزیک پزشکی نیز توسط اساتید آغاز شد. تربیت کسی که بتواند متخصص فیزیک دان پزشکی باشد از کارشناسی فراتر می رود و نیاز به تحصیل در مقاطع بالا تر وجود دارد. همچنین دانشجویان اکثر رشته های علوم پزشکی با مطالعه فیزیک پزشکی در حین کار در بیمارستان ها و مراکز بالینی نکات ایمنی را رعایت کرده و می توانند خود را در برابر تشعشعات محافظت نمایند.

خرید و دانلود PDFکتاب فیزیک پزشکی

در کتاب فیزیک پزشکی مباحث مختلف در قالب چند فصل برای دانشجویان گرامی ارائه شده است. در ابتدای کتاب از نور صحبت شده است و خواص فیزیکی نور در این بخش مورد بررسی می باشد. بخش بعدی کتاب به سیستم بینایی اختصاص دارد. همچنین در همین بخش وسایل مورد نیاز در چشم پزشکی نیز ذکر شده است. در بخش چهارم پزشکی هسته ای را مطالعه می کنیم. بخش پنجم اطلاعات ارزشمندی را راجع به سونوگرافی به ما می‌آموزد و بخش دیگر به جریان های الکتریسیته مربوط می شود.

 سر فصل های کتاب سیب سبز فیزیک پزشکی +دانلود رایگان

کتاب فیزیک پزشکی در ۴۴ صفحه و در قالب فایل پی دی اف قابل دانلود می باشد. در ادامه سر فصل های کتاب سیب سبز پزشکی را برایتان شرح می دهیم.

طیف الکترو مغناطیس

شکست نور و عدسی

لیزر

تعاریف امواج صوتی

تولید و آشکار سازی فرا صوت

بر هم کنشامواج فرا صوت با بافت

روش های تک موج، داپلر و دستگاه ها،

دیاترمی

تولید اشعه ایکس و رادیولوژی

جذب افتراقی اشعه ایکس در بدن

جذ و پراکندگی اشعه ایکس در بافت

هسته ها و فرایند های پرتو زا

رادیواکتیویته

رادیو داروها

زیست شناسی پرتوی و حفاظت در برابر پرتو

پرتو درمانی

نمایش بیشتر
دیدگاه های کاربران
دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید
تعداد دیدگاه : 1 امتیاز کلی : 5.0 توصیه خرید : 0 نفر
بر اساس 1 خرید
1
0
0
0
0
  1. در تاریخ پاسخ

    عالی مثل همیشه

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت محصول

5,000 تومان