2

دانلود کتاب نظریه های یادگیری و آموزش

(دیدگاه کاربر 1)
شناسه محصول: 177 دسته: تاریخ انتشار: 18 فروردین 1401تعداد فروش: 1تعداد بازدید: 578
قیمت محصول

8,000 تومان

جزئیات بیشتر

زبان

فارسی

مولف

حسن ملکی

توضیحات مختصر محصول
دانلود کتاب نظریه های یادگیری و آموزش

دانلود کتاب نظریه های یادگیری و آموزش حسن ملکی

کتاب نظریه های یادگیری و آموزش نوشته ی دکتر حسن ملکی (قاسم) استاد حوزه برنامه ریزی درسی دانشگاه علامه طباطبایی تهران و عضو هیئت علمی معین پژوهشگاه فرهنگ و معارف اسلامی است که توسط انتشارات آییژ به چاپ رسیده و روانه ی بازار شده است.

موارد نام برده شده در زیر از سایر کتاب هایی هستند که توسط دکتر حسن ملکی در حوزه ی برنامه ریزی درسی به رشته ی تحریر درآمده اند.

هویت دینی برنامه درسی؛ منابع یادگیری در تعلیم و تربیت؛ اصول، مهارت ها و روش های تدریس؛ تحلیل محتوای کتاب های درسی (ابتدایی، متوسطه)؛ تکنیک های ارزشیابی پیشرفت تحصیلی؛ الگوی تدوین برنامه درسی با ریکرد فطرت گرایی توحیدی؛

کتاب نظریه های یادگیری و آموزش

دانلود رایگان کتاب نظریه های یادگیری و آموزش

نظریه ی فطرت گرایی توحیدی در برنامه درسی؛ برنامه درسی کارآفرینانه در دانشگاه های هزاره؛ برنامه درسی و چهارچوب استاندارد ها؛ رویکرد تلفیقی به برنامه ی درسی.

یادگیری از مهم ترین کارهایی است که انسان در زندگی خود انجام می دهد. یادگیری می تواند تغییرات شناختی، نگرشی، مهارتی یا ترکیبی از این حوزه را در انسان ایجاد کند.

تدریس به عنوان ابزاری در ایجاد ایجاد تغییرات در انسان، نقش مهمی در فرآیند یادگیری به خصوص یادگیری کودکان و نوجوانان دارد.

حسن ملکی در کتاب نظریه های یادگیری و آموزش اشاره می کند که پیشرفت علم روانشناسی و استفاده از آن در برنامه ریزی های آموزشی و تدریسی تحولی سودمند را در آموزش و پرورش ایجاد کرد.

کتاب نظریه های یادگیری و آموزش pdf

به طوری که روش های جدید تدریس، تحت عناوین تدریس فراگیر مدار و تدریس فعال جایگزین روش های قدیمی خشک و خسته کننده ی مربی مدار و موضوع مدار شدند.

در این روش جدیدی که برای تدریس اتخاذ شده است جنبه های روانشناسی تربیتی و یادگیری مورد توجه قرار گرفته اند. با کمک اصول علم روانشناسی، ویژگی های شخصیتی، توانایی ها و روش مؤثر یادگیری در کودکان و نوجوانان کشف می شود. و به این صورت فرآیند آموزش بهینه و باکیفیت خواهد بود و دانش آموزان را در جهت رشد و کشف استعدادهایشان هدایت خواهد کرد.

در روش تدریس فعال به جای این که عمده ی مسئولیت به عهده ی مربی باشد سعی می شود دانش آموزان نقش فعالی را به عهده خواهند گرفت، بحث کنند، با کمک مدرس تجربه کنند، تمرین حل کنند و آزمایش کنند تا هم مهارت و دانش در ذهن دانش آموزان ماندگارتر باشد و هم فرآیند یادگیری برای آن ها هیجان انگیز و جالب باشد.

کتاب نظریه های یادگیری و آموزش حسن ملکی (قاسم)

کتاب نظریه های یادگیری و آموزش در دسته بندی موضوعی کتاب های علوم تربیتی و روانشناسی قرار می گیرد.

در هفت فصل ارائه شده درون کتاب نظریه های یادگیری و آموزش، حسن ملکی نظریات مختلفی که در باب یادگیری و تدریس مطرح شده اند را فصل به فصل توضیح می دهد.

فصل اول: معنا و مفهوم تدریس

فصل دوم: تاریخچه کوتاه نظریه‌های یادگیری

فصل سوم: نظریه رفتارگرایی و تدریس

فصل چهارم: نظریه ساختارگرایی و تدریس

فصل پنجم: نظریه شناخت‌گرایی و تدریس

فصل ششم: نظریه فراشناخت و تدریس

فصل هفتم: نظریه یادگیری نوروفیزیولوژی و تدریس ( آموزش)

خرید کتاب نظریه های یادگیری و آموزش حسن ملکی

از طریق محتوای کتاب نظریه های یادگیری و آموزش، افرادی که با نسل جدید در ارتباط هستند می توانند برنامه ی درسی و آموزشی آن ها را به گونه ای طرح ریزی کنند که نسل جدید جامعه از سنین پایین با مهارت آموزی و دانش اندوزی آماده ی ورود به بازار کار باشند.

از همین رو مطالعه ی این کتاب را به تمامی والدین، مدیران، مربیان، معلمین، مسئولین آموزشی و تمامی کسانی که در برنامه ریزی درسی و آموزشی کودکان و نوجوانان جامعه به نحوی دستی در کار دارند، توصیه می کنیم.

شما می توانید هم اکنون کتاب نظریه های یادگیری و آموزش را از سایت فروشگاه کتاب کافه جزوه دانلود نمایید.

برای فعال شدن لینک دانلود کافی است بر روی خرید محصول کلیک نمایید.

امیدواریم استفاده از این محصول برای شما مفید و ارزشمند واقع گردد.

نمایش بیشتر
قوانین استفاده

خرید محصول توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود محصول در اختیار شما قرار خواهد گرفت و هر گونه فروش در سایت های دیگر قابل پیگیری خواهد بود.

  • دسترسی به فایل محصول به صورت مادام‌العمر
  • ۶ ماه پشتیبانی کاملا رایگان و تضمین شده
  • پرداخت از طریق کلیه کارت های بانکی عضو شتاب
دیدگاه های کاربران
دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید
تعداد دیدگاه : 1 امتیاز کلی : 5.0 توصیه خرید : 0 نفر
بر اساس 1 خرید
1
0
0
0
0
  1. در تاریخ پاسخ

    عالی بود

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت محصول

8,000 تومان