2

دانلود کتاب نگرشی بر طیف سنجی پاویا

(دیدگاه کاربر 1)
شناسه محصول: 332 دسته: تاریخ انتشار: 4 مرداد 1401تعداد فروش: 38تعداد بازدید: 314
قیمت محصول

5,000 تومان

جزئیات بیشتر

زبان

فارسی

مولف

پاویا. لمپمن. کریز. ویویان

قوانین استفاده

خرید محصول توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود محصول در اختیار شما قرار خواهد گرفت و هر گونه فروش در سایت های دیگر قابل پیگیری خواهد بود.

  • دسترسی به فایل محصول به صورت مادام‌العمر
  • ۶ ماه پشتیبانی کاملا رایگان و تضمین شده
  • پرداخت از طریق کلیه کارت های بانکی عضو شتاب
توضیحات مختصر محصول
دانلود کتاب نگرشی بر طیف سنجی پاویا

دانلود رایگان کتاب نگرشی بر طیف سنجی پاویا

کتاب نگرشی بر طیف سنجی پاویا برای دانشجویان مهندسی شیمی مناسب می باشد. این دانشجویان واحد تحت عنوان طیف سنجیی را در دانشگاه دارند که برای یادگیری بهتر این درس و کسب نمره ی بالا می توانند کتاب نگرشی بر طیف سنجی پاویا را مطالعه کنند.

این کتاب کتابی جامع و کامل است که در بسیاری از دانشگاه ها منبع تدریس نیز قرار گرفته است. چون تمامی سر فصل های آموزشی را پوشش می دهد. و با مطالعه این کتاب هر انچه که برای یادگیری ضروری است را بدست خواهید اورد. و دانشجو با مطالعه این کتاب کامل دیگر نیازی ندارد که وقت خود را به مطالعه چند منبع صرف کند و در نهایت نیز دچار سردرگمی شود.

کتاب نگرشی بر طیف سنجی پاویا

 

  بهترین ترجمه کتاب نگرشی بر طیف سنجی پاویا +PDF

کتاب نگرشی بر طیف سنجی پاویا شامل ده بخش می باشد و تمامی مباحث را در همین ده بخش ارائه کرده است. با مطالعه فصل اول کتاب نگرشی بر طیف سنجی پاویا چگونگی تعیین کردن فرمول مولکولی یک ترکیب را یاد خواهید گرفت برای یادگیری بهتر مسائلی در پایان هر مبحث آورده شده است که با حل آن ها می توانید  دانش خود را به تثبیت برسانید. همچنین بعد از اینکه توانستید فرمول مولکولی یک ترکیب را بنویسید در ادامه با مطالعه کتاب خاهید توانست که اطلاعات هر یک از ان ها را نیز استخراج کنید.

در این فصل شما با روش های تجزیه قدیم و جدید نیز آشنا خواهید شد. طیف سنجی مادون قرمز در تومین فصل از این کتاب بیان شده است که فرایند جذب مادون قرمز و دستگاه آن به طور کامل شرح داده شده است. یکی دیگر از روش های طیف سنجی که نزد دانشمندان بسیار جائز اهمیت می باشد طیف سنجی رزونانس مغناطیس هسته ای می باشد که به طور کامل این روش پر اهمیت در کتاب اورده شده است.

  خرید و دانلود PDFکتاب نگرشی بر طیف سنجی پاویا اثر پاویا، لمپمن، کریز، ویویان

مفاهیم اولیه و پایه رزونانس مغناطیس هسته ای در فصل سوم کتاب نگرشی بر طیف سنجی پاویا بیان شده است. در فصل های بعدی کوپلاز نا هم هسته مورد بحث و بررسی قرار می گیرد. کوپلاژ اسپین-اسپین هم از جمله این مباحث می باشد. در فصل ششم به یک سری موضوعات اضافی مانند تغییر پذیری و جا به جایی شیمیایی و غیره می پردازد. در فصل نهم نیز کلیه روش ها به صورت مشترک اورده شده است که همین فصل دارای ۴۵ مسئله می باشد.

فهرست کتاب نگرشی بر طیف سنجی پاویا ویرایش چهارم +دانلود رایگان

کتاب نگرشی بر طیف سنجی پاویا به طور رکامل در قالب فایل پی دی اف برای دانجویان گرامی رشته های مرتبط ارائه شده است و قابل دانلود می باشد. در ادامه فهرست مطالب کتاب طیف سنجی پاویا را ذکر می کنیم. فرمولهای مولکولی  و کاربرد آن ها

طیف سنجی مادون قرمز

طیف سنجی رزونانس مغناطیسی هسته ای بخش اول: مفهوم اولیه

طیف سنجی رزونانس مغناطیس هسته ای بخش دوم: طیف های کربن۱۳ شامل کوپلاژ ناهم هسته با هسته های دیگر

طیف سنجی رزونانس مغناطیسی هسته ای بخش سوم: کوپلاژ اسپین- اسپین

طیف سنجی رزونانس مغناطیس هسته ای بخش چهارم: سایرموضوعات مرتبط با NMR یک بعدی

طیف سنجی ماوراء بنفش

طیف سنجی جرمی

تمرین های تعیین ساختمان و حله مسئله

نمایش بیشتر
دیدگاه های کاربران
دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید
تعداد دیدگاه : 1 امتیاز کلی : 5.0 توصیه خرید : 0 نفر
بر اساس 1 خرید
1
0
0
0
0
  1. در تاریخ پاسخ

    ترجمه دکتر موثق عالیه

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت محصول

5,000 تومان