1

دانلود نمونه سوال نظریه زبان ها و ماشین ها

(دیدگاه کاربر 1)
شناسه محصول: 275 دسته: تاریخ انتشار: 18 خرداد 1401تعداد فروش: 9تعداد بازدید: 539
قیمت محصول

8,000 تومان

جزئیات بیشتر

زبان

فارسی

مولف

حکیمه فدائی

توضیحات مختصر محصول
دانلود نمونه سوال نظریه زبان ها و ماشین ها

نمونه سوالات درس نظریه زبانها و ماشینها

نمونه سوال نظریه زبان ها و ماشین ها در واقع سوالات مربوط به امتحان نهایی یا پایان ترم درس نظریه زبان ها و ماشین ها است که توسط حکیمه فدائی، استاد درس مربوطه برای دانشجویان دانشگاه تهران طراحی شده است.

حکیمه فدائی، طراح سوالات موجود در فایل نمونه سوال نظریه زبان ها و ماشین ها، از اساتید رشته ی مهندسی کامپیوتر در دانشکده ی مهندس برق و کامپیوتر و از اعضای هیئت علمی این دانشکده در دانشگاه تهران است.

نمونه سوال نظریه زبان ها و ماشین ها

دانلود نمونه سوال نظریه زبان ها و ماشین ها استاد فدائی

مطالعه ی نمونه سوالات برای فهم بهتر مباحث درسی و نکات کلیدی هر درسی همواره توسط اساتید به دانشجویان توصیه می شود.

از همین رو مطالعه ی نمونه سوال نظریه زبان ها و ماشین ها نیز به دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته ی کامپیوتر به منظور تسلط بییشر بر روی مباحث درس نظریه زبان ها و ماشین ها توصیه می شود.

دانلود نمونه سوالات نظریه زبان ها و ماشین ها مهندسی کامپیوتر

نمونه سوال نظریه زبان ها و ماشین ها شامل ده عدد سوال امتحانی در دو صفحه می باشد که برای برگزاری امتحان درس نظریه زبان ها و ماشین ها در تاریخ خرداد ماه سال ۱۳۹۵ طراحی شده است و برای پاسخ دهی به این ده سوال زمان ۱۲۰ دقیقه در نظر گرفته شده است.

کلاس درس مربوط به این امتحان در نیم سال دوم سال تحصیلی ۱۳۹۵-۱۳۹۴ تشکیل شده بوده است.

دانلود نمونه سوال نظریه زبان ها و ماشین ها

هدف از گردآوری نمونه سوالات درسی همچون نمونه سوال نظریه زبان ها و ماشین ها، عرضه ی آن ها به دانشجویانی است که به اساتید سرشناس از دانشگاه های مطرح و نمونه سوالات امتحانی خوب و مناسب دسترسی ندارند.

استفاده از نمونه سوال نظریه زبان ها و ماشین ها به دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته ی مهندسی کامپیوتر کمک می کند تا با سوالات امتحانی درس نظریه زبان ها و ماشین ها آشنا شده و برای امتحان نهایی این درس آماده شوند.

دانلود نمونه سوالات نظریه زبان ها و ماشین ها دانشگاه تهران

مطالعه ی نمونه سوال نظریه زبان ها و ماشین ها قطعاً باعث خواهد شد تا دانشجویان از درس نظریه زبان ها و ماشین ها که یک درس اصلی تعریف شده برای رشته ی مهندسی کامپیوتر است یک نمره ی عالی و مناسبی دریافت کنند.

نمونه سوال نظریه زبان ها و ماشین ها برای دانشجویان دانشگاه تهران که درس نظریه زبان ها و ماشین های خود را با استاد حکیمه فدائی می گذرانند از ارزش و اهمیت بیشتری برخوردار خواهد بود.

سوالات امتحان درس نظریه زبان ها و ماشین ها مهندسی کامپیوتر دانشگاه تهران

در درس نظریه زبان ها و ماشین ها که به ارزش سه واحد در مقطع کارشناسی رشته ی مهندسی کامپیوتر ارائه می شود هدف آشناسازی دانشجویان با جنبه های نظری این رشته و ارتباط بین مسائل و زبان ها است.

نمونه سوال نظریه زبان ها و ماشین ها در تحقق این هدف راهگشای دانشجویان و اساتید خواهد بود.

امتحان نهایی درس نظریه زبان ها و ماشین ها استاد فدائی دانشگاه تهران

زبان های منظم، زبان های مستقل از متن، زبان های حساس به متن، ماشین کراندار خطی و گرامرهای حساس به متن، زبان های بدون محدودیت، ماشین تورینگ و انواع آن و گرامرهای بدون محدودیت از جمله سرفصل های تعریف شده برای درس نظریه های زبان ها و ماشین ها هستند که با مطالعه ی نمونه سوال نظریه زبان ها و ماشین ها طراحی شده توسط استاد حکیمه فدائی به درک درست و عمیق تری از آن ها خواهید رسید.

نمونه سوال نظریه زبان ها و ماشین ها را می توانید به صورت فایل پی دی اف دو صفحه ای با پرداخت مبلغ ناچیزی از طریق کلیک بر روی خرید محصول تهیه نمایید.

نمایش بیشتر
قوانین استفاده

خرید محصول توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود محصول در اختیار شما قرار خواهد گرفت و هر گونه فروش در سایت های دیگر قابل پیگیری خواهد بود.

  • دسترسی به فایل محصول به صورت مادام‌العمر
  • ۶ ماه پشتیبانی کاملا رایگان و تضمین شده
  • پرداخت از طریق کلیه کارت های بانکی عضو شتاب
دیدگاه های کاربران
دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید
تعداد دیدگاه : 1 امتیاز کلی : 5.0 توصیه خرید : 0 نفر
بر اساس 1 خرید
1
0
0
0
0
  1. در تاریخ پاسخ

    سوالاتش خوب بود

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت محصول

8,000 تومان