پرداخت امن توسط کارت های عضو شتاب
بازگشت وجه تا 7 روز
تضمین کیفیت و پایین ترین قیمت
پشتیبانی 24 ساعته، 7 روز هفته
اطلاعات محصول
مولف ✍️
کتلین‌ دسکا پاگانا
نوع فایل 📝
PDF
حجم فایل 💾
15 مگابایت
تاریخ انتشار 📅
۱۵ تیر ۱۴۰۱
دسته بندی 🗂️
تعداد بازدیدها 👁️
520 بازدید
۸,۹۰۰ تومان

کتاب مرجع تست تشخیصی و آزمایشگاهی موزبی PDF

کتاب مرجع تست تشخیصی و آزمایشگاهی موزبی یک منبع کاربردی و مناسب می باشد و اطلاعاتی را که درباره ی انواع تست های پاراکلینیکی نیاز دارد، در اختیار شما قرار می دهد. این تست های پاراکلینیکی شامل انواع روش های آزمایشگاهی، روش های موجود در سونوگرافی، ژنتیکی و اسکن هسته ای می باشد که در این کتاب به هر کدام از موارد موفق به طور کامل و جامع پرداخته شده است. همچنین گرفتن تست های آزمایشگاهی و تفسیر کردن نتایج هر یک از آن ها و در نتیجه یادداشت کردن یک برنامه مراقبت با کتاب موزبی میسر است.

کتاب مرجع تست تشخیصی و آزمایشگاهی موزبی

دانلود راهنمای تشخیصی و تست های آزمایشگاهی پاگانا 2019

کتاب مرجع تست تشخیصی و آزمایشگاهی موزبی علاوه بر این که برای دانشجویان رشته های مختلف از جمله پزشکی، پرستاری و پیراپزشکی مناسب است، بلکه مطالعه کتاب راهنمای آزمایشات تشخیصی موزبی به متخصصان و رزیدنت ها نیز توصیه می شود. کتاب مرجع تست تشخیصی و آزمایشگاهی موزبی به ارزیابی بیش از 700 تست که به طور معمول انجام میگرند می پردازد و کاملا واضح و روشن آن ها را بیان می کند، به حدی که مطالعه این کتاب برای دانشجویان بسیار کاربردی و راحت است.

پی دی اف کتاب مرجع تست تشخیصی و آزمایشگاهی پاگانا

کتاب مرجع تست تشخیصی و آزمایشگاهی موزبی یکی از کتاب های با ارزش در زمینه ی دانشگاهی و پاراکلینیکی می باشد. به دلیل طراحی رنگی و تصاویر واضح و طبقه بندی منظم این کتاب بسیار در میان دانشجویان رشته ی پزشکی و پیراپزشکی، همچنین پزشکان محبوب می باشد. همچنین کتاب موزبی جهت درک بهتر مفاهیم آزمون هایی را ارائه می کند که کمک فراوانی به فراگیران این درس می کند. این کتاب در معرفی اولویت های بالینی، پاتوفیزیولوژی روند بیماری ها و نحوه ارتباط آن با نتایج آزمایشات را به شیوه ای منحصر به فرد عمل کرده است.

کامل ترین مرجع تست های تشخیصی و آزمایشگاهی موزبی

از آنجایی که کتاب مرجع تست تشخیصی و آزمایشگاهی موزبی با بیش از 1000 نوع تست آزمایشگاهی طبقه بندی شده در موضوعات مختلف از جمله سونوگرافی، رادیوگرافی و سرولوژیکی و غیره می باشد. بنابراین کلیه دانشجویان رشته پزشکی، پرستاری، پیراپزشکی و پزشکان و رزیدنت ها و اینترن های پزشکی به راحتی می توانند از این منبع استفاده کنند. در این کتاب برای هر تست به صورت جداگانه مواردی از قبیل، حدود طبیعی و بحرانی در نظر گرفته شده برای آن تست، فیزیولوژی تست ها و تداخلات دارویی هر یک توضیح داده شده است.

فهرست کتاب مرجع تست تشخیصی و آزمایشگاهی موزبی

کتاب مرجع تست تشخیصی و آزمایشگاهی موزبی علاوه بر این که برای دانشجویان ترم 4 پزشکی بسیار ضروری تلقی می شود، حتی برای دانشجویان ترم های بالاتر که با بیماران در ارتباط هستند نیز بسیار کاربردی است. فهرست کتاب مرجع تست تشخیصی و آزمایشگاهی موزبی را می توان به صورت زیر شرح داد.

مقادیر ذکر شده برای مرجع معمول
روش های معمول برای خونگیری
روش های معمول جهت آزمایش ادرار
فهرست اشکال
راهنمای خوانندگان برای آماده کردن تست ها و فرآیندها
تست های آزمایشگاهی و تشخیصی و طبقه بندی تست ها بر اساس الفبا

دانلود رایگان کتاب مرجع تست تشخیصی و آزمایشگاهی موزبی

تست های تشخیصی و ازمایشگاهی از جمله دروسی می باشد که دانشجوبان رشته های مختلف علوم پزشکی باید ان را بگذرانند. به ویژه تست های تشخیصی و ازمایشگاهی برای دانشجویان رشته های پزشکی علوم ازمایشگاهی و پرستاری مناسب است تا با استفاده از دانش تست های تشخیصی و ازمایشگاهی بتوانند نتایج ازمایشات مختلف را مطالعه نمایند. پس برا درستست های تشخیصی و ازمایشگاهی باید کتاب مناسبی را داشته باشید. برخی از اساتید کتابی را به شما معرفی خواهند کرد اغلب اساتید کتاب مرجع تست تشخیصی و ازمایشگاهی موزبی یکی از کتاب های مطرحی می باشد که توسط اساتید مختلف به دانشجویان معرفی می شود.

شما هم اگر به دنبال مطالعه ی یک کتاب خوب هستید پیشنهاد ما به شما مطالعه ی کتاب تست های تشخیصی و ازمایشگاهی موزبی می باشد. این کتاب حجیم بوده و شما برای مطالعه ی ان باید دقت داشته باشید زیرا تمامی مباحث ان را اگر بخواهید مطالعه نمایید باید وقت کافی را اختصاص دهید. مبلغی که باید برای خرید این کتاب موزبی بپردازید مبلغ بسیار کمی می باشد زیرا این کتاب به صورت فایل پی دی اف برای شما ارائه می شود پس اقدام به تهیه این فایل پی دی اف نمایید.

خرید و دانلود کتاب مرجع تست تشخیصی و آزمایشگاهی موزبی

سایت کافه جزوه برای درس تست های تشهیثی و ازمایشگاهی کتاب مرجع تست تشخیصی و  ازمایشگاهی موزبی را به شما معرفی می کند. برای تهیه کردن فایل پی دی اف این کتاب باید به سایت کافه جزوه مراجعه نمایید و نام کتاب مرجع تست تشخیصی و ازمایشگاهی موزبی را در قسمت جستجوی سایت وارد نمایید و در صورت موجود بودن این کتاب درسی می توانید این کتاب را به صورت فایل پی دی اف از سایت کافه جزوه دانلود نمایید.

ادامه مطلب

این کتاب برای دانشجویان رشته‌های پزشکی، علوم آزمایشگاهی، پرستاری و سایر رشته‌های مرتبط با علوم پزشکی در مقاطع مختلف تحصیلی مناسب است. همچنین این کتاب می‌تواند برای داوطلبان کنکور ارشد و دکتری رشته‌های مرتبط با علوم آزمایشگاهی و پزشکی مفید باشد.
این کتاب شامل مبانی تئوری و عملی آزمایشگاه تشخیصی، شامل آزمایشات خون، ادرار، مدفوع، هورمون شناسی، سرولوژی، میکروب شناسی، و سایر آزمایشات مرتبط است.
نظرات
 1. علی محمدی

  کامل و بی نقص بود

 2. غلام قربانی

  ( خریدار محصول )

  این محصوله خوبیه خیلی عالی

 3. محمدحسین تبریزی

  بسیار عالی همه چی بیست

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *