2

دانلود جزوه شناسایی مخمرها

(دیدگاه کاربر 1)
شناسه محصول: 311 دسته: تاریخ انتشار: 23 تیر 1401تعداد بازدید: 305
قیمت محصول

5,000 تومان

جزئیات بیشتر

زبان

فارسی

قوانین استفاده

خرید محصول توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود محصول در اختیار شما قرار خواهد گرفت و هر گونه فروش در سایت های دیگر قابل پیگیری خواهد بود.

  • دسترسی به فایل محصول به صورت مادام‌العمر
  • ۶ ماه پشتیبانی کاملا رایگان و تضمین شده
  • پرداخت از طریق کلیه کارت های بانکی عضو شتاب
توضیحات مختصر محصول
دانلود جزوه شناسایی مخمرها

دانلود رایگان جزوه شناسایی مخمرها

جزوه شناسایی مخمرها یک جزوه با نکات بسیار کامل می باشد که برای دانشجویان گرد آوری شده است و آن ها می توانند از مطالعه آن بهره مند شوند. بعد از مطالعه این جزوه دانشجویان گرامی اطلاعات کاملی از شناسایی مخمر ها و بررسی مورفولوژیک و ویژگی های هر یک از آن ها را به دست می آورند که هم در حوزه ی علمی موثر است هم در حوزه ی عملی و محیط کار. اهمیت مطالعه جزوه شناسایی مخمرها در ذکر نکات مهمی است که شما به آن نیاز دارید و دیگر لازم نیست وقت خود را صرف مطالعه ی رفرنس های طولانی نمایند.

جزوه شناسایی مخمرها

دانلود جزوه های کمک آموزشی شناسایی مخمرها pdf

در جزوه شناسایی مخمرها مطالب با ذکر تاریخچه ای از مخمر ها شروع می شود که مخمر کلمه ای است با ریشه ی هندی و اروپایی، که به معنای جوش و حباب می باشد. تحقیقات پاستور نماینگر افزایش رشد سلولی بود که بعد از اضافه شدن حباب اکسیژن اتفاق می افتاد که بعد ها به عنوان اثر پاستور نامیده شد. منبع انرژی مخمر ها ترکیبات ارگانیک می باشد. برای رشد آن ها به انرژی خورشید هم نیازی نیست. گونه هایی از مخمر ها موجود می باشد که قادر به متابولیز کردن قندها و الکل ها و اسید های ارگانیک هستند. تمامی این مفاهیم به طور کاربردی در جزوه بیان شده است.

خرید جزوه شناسایی مخمرها و تحقیق در مورد آن ها

در جزوه شناسایی مخمرها شناسایی هر یک از مخمر ها، بر اساس استاندار هایی صورت می گیرد که این استاندارد ها در چاپ پنجم کتاب آمده است. بررسی های مورفولیزیک توضیح داده شده در این جزوه شامل بررسی رنگ و شکل کلنی، بافت و حاشیه آن و تغییرات طیف رنگی آن ها که در بازه های زمانی مختلف ثبت و گزارش می شود. بررسی دیگر مخمر ها در این جزوه در حیطه  میکرومورفولوژی است که در این بررسی اندازه و شکل سلول، نحوه تولید جوانه و شگل گیری آرایش آن، همچنین تولید اسپور های جنسی نیز ذکر شده است.

کامل ترین و بهترین جزوه شناسایی مخمرها+دانلود

دانشجویان با مطالعه جزوه شناسایی مخمرها مهارت لازم برای شناسایی بیوشیمیایی قابلیت مصرف بیست منبع کربن را به صورت هوازی، دوازده منبع را از نظر قابلیت تخمیر و هشت منبع نیتروژن را به دست خواهند آورد. تمامی آزمون های ذکر شده در جزوه شناسایی مخمرها مربوط می شود به بخش شناسایی فنوتیپی، که شناسایی فنوتیپی خود شامل بررسی توانایی تولید آنزیم اوره آز، شکسته شدن اربوتین، توانایی تولید ترکیبات امیلوئید خارج سلولی، قابلیت رشد در شرایط دمایی گوناگون، تحمل کردن فشار اسمزی بالا و مقاومت در مقابل تراکم های مختلف می باشد.

فهرست مطالب و طبقه بندی مخمرها در جزوه شناسایی مخمرها

جزوه شناسایی مخمرها شامل مفاهیمی می باشد که به صورت تیتر وار ان ها را بیان می کنیم جهت مطالعه کامل جزوه را دانلود نمایید و از نکات طلایی آن بهره مند شوید.

این مفاهیم شامل، فیزیولوژی و بیوشیمی مخمر، تغذیه ی مخمر، منابع کربنی مورد استفاده، تخمیر در مخمر، جذب هوازی در مخمر، منابع نیتروژنی استفاده شده در مخمر، مراحل شناسایی مخمر، بررسی ماکروسکوپی مخمرها، مورفولوژی و میکرومورفولوژی، بررسی میکروسکپی مخمر ها، خصوصیات زیست شناسی برخی از مخمرها و ویژگی های زیستگاهی و مسخصات میکروسکوپی برخی از مخمر ها می باشد.

نمایش بیشتر
دیدگاه های کاربران
دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید
تعداد دیدگاه : 1 امتیاز کلی : 5.0 توصیه خرید : 0 نفر
بر اساس 1 خرید
1
0
0
0
0
  1. در تاریخ پاسخ

    به معنای واقعی کلمه بی نظیر بود

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت محصول

5,000 تومان