پرداخت امن توسط کارت های عضو شتاب
بازگشت وجه تا 7 روز
تضمین کیفیت و پایین ترین قیمت
پشتیبانی 24 ساعته، 7 روز هفته
اطلاعات محصول
مولف ✍️
کافه جزوه
نوع فایل 📝
PDF
حجم فایل 💾
4 مگابایت
تاریخ انتشار 📅
۲۳ تیر ۱۴۰۱
دسته بندی 🗂️
تعداد بازدیدها 👁️
201 بازدید
۸,۹۰۰ تومان

دانلود رایگان جزوه شناسایی مخمرها

جزوه شناسایی مخمرها یک جزوه با نکات بسیار کامل می باشد که برای دانشجویان گرد آوری شده است و آن ها می توانند از مطالعه آن بهره مند شوند. بعد از مطالعه این جزوه دانشجویان گرامی اطلاعات کاملی از شناسایی مخمر ها و بررسی مورفولوژیک و ویژگی های هر یک از آن ها را به دست می آورند که هم در حوزه ی علمی موثر است هم در حوزه ی عملی و محیط کار. اهمیت مطالعه جزوه شناسایی مخمرها در ذکر نکات مهمی است که شما به آن نیاز دارید و دیگر لازم نیست وقت خود را صرف مطالعه ی رفرنس های طولانی نمایند.

جزوه شناسایی مخمرها

دانلود جزوه های کمک آموزشی شناسایی مخمرها pdf

در جزوه شناسایی مخمرها مطالب با ذکر تاریخچه ای از مخمر ها شروع می شود که مخمر کلمه ای است با ریشه ی هندی و اروپایی، که به معنای جوش و حباب می باشد. تحقیقات پاستور نماینگر افزایش رشد سلولی بود که بعد از اضافه شدن حباب اکسیژن اتفاق می افتاد که بعد ها به عنوان اثر پاستور نامیده شد. منبع انرژی مخمر ها ترکیبات ارگانیک می باشد. برای رشد آن ها به انرژی خورشید هم نیازی نیست. گونه هایی از مخمر ها موجود می باشد که قادر به متابولیز کردن قندها و الکل ها و اسید های ارگانیک هستند. تمامی این مفاهیم به طور کاربردی در جزوه بیان شده است.

خرید جزوه شناسایی مخمرها و تحقیق در مورد آن ها

در جزوه شناسایی مخمرها شناسایی هر یک از مخمر ها، بر اساس استاندار هایی صورت می گیرد که این استاندارد ها در چاپ پنجم کتاب آمده است. بررسی های مورفولیزیک توضیح داده شده در این جزوه شامل بررسی رنگ و شکل کلنی، بافت و حاشیه آن و تغییرات طیف رنگی آن ها که در بازه های زمانی مختلف ثبت و گزارش می شود. بررسی دیگر مخمر ها در این جزوه در حیطه  میکرومورفولوژی است که در این بررسی اندازه و شکل سلول، نحوه تولید جوانه و شگل گیری آرایش آن، همچنین تولید اسپور های جنسی نیز ذکر شده است.

کامل ترین و بهترین جزوه شناسایی مخمرها+دانلود

دانشجویان با مطالعه جزوه شناسایی مخمرها مهارت لازم برای شناسایی بیوشیمیایی قابلیت مصرف بیست منبع کربن را به صورت هوازی، دوازده منبع را از نظر قابلیت تخمیر و هشت منبع نیتروژن را به دست خواهند آورد. تمامی آزمون های ذکر شده در جزوه شناسایی مخمرها مربوط می شود به بخش شناسایی فنوتیپی، که شناسایی فنوتیپی خود شامل بررسی توانایی تولید آنزیم اوره آز، شکسته شدن اربوتین، توانایی تولید ترکیبات امیلوئید خارج سلولی، قابلیت رشد در شرایط دمایی گوناگون، تحمل کردن فشار اسمزی بالا و مقاومت در مقابل تراکم های مختلف می باشد.

فهرست مطالب و طبقه بندی مخمرها در جزوه شناسایی مخمرها

جزوه شناسایی مخمرها شامل مفاهیمی می باشد که به صورت تیتر وار ان ها را بیان می کنیم جهت مطالعه کامل جزوه را دانلود نمایید و از نکات طلایی آن بهره مند شوید.

این مفاهیم شامل، فیزیولوژی و بیوشیمی مخمر، تغذیه ی مخمر، منابع کربنی مورد استفاده، تخمیر در مخمر، جذب هوازی در مخمر، منابع نیتروژنی استفاده شده در مخمر، مراحل شناسایی مخمر، بررسی ماکروسکوپی مخمرها، مورفولوژی و میکرومورفولوژی، بررسی میکروسکپی مخمر ها، خصوصیات زیست شناسی برخی از مخمرها و ویژگی های زیستگاهی و مسخصات میکروسکوپی برخی از مخمر ها می باشد.

جزوه شناسایی مخمرها دانلود رایگان جزوه شناسایی مخمرها

شناساییخمر ها یکی از مباحث بسیار مفصلی می باشد که دانشجویان رشته های مختلف باید این واحد مربوطه را در مقطع کارشناسی بگذرانتد. برای درس شناسایی مخمر ها می توانید کتاب ها و جزوات بسیار زیادی را مشاهدا نمایبد. اما ان چیزی که اهمیت دارد این است که جزوه یا کتاب انتخابی شما دانشجویان گرامی از هر نظری کامل باشد و شما به راحتی تنها ببا مطالعع این منبع بتوانید نتیجه لازم را کسب نمایید .

یکی از این کتاب های یا جزوه های مناسب برای شما جزوه شناسایی مخمرها می باشد. سایت کافه جزوه جزوه شناسایی مخمر ها را به صورو فایل پی دی اف در اختیار شما قرار داده است تا به راحتی بتوانید این کتاب را تهیه کرده و به مطالعه ی کلیه مباحث ان بپردازید. برای تهیه این جزوه برای درس شناسایی مخمر ها اصلا نیازی به پرداخت هزینه ی بسیار زیادی نمی باشد زیرا فایل پی دی اف این جزوه ارزان می باشد و با قیمت کم تری به فروش می رسد. اگر شما مشتاق مطالعه ی یک کتاب یا جزوه ی کامل هستید بهترین انتخاب برای درس شناسایی مخمر ها در مقطع کارشناسی مطالعه ی جزکه شناسایی مخمر ها می باشد.

دانلود و خرید فایل می دی اف جزوه شناسایی مخمرها

برای هر درسی می توانید هم از مطالعه ی کتا ب ها بهره مند شوید هم از مطالعه ی جزوه های مختلف. اما باید بدانید که مطالعه جزوه های درسی برای دانشجویان راحت تر است زیرا در کنار مختصر و مفید بودن مطالب ذکر شده زبان شرح مفاهیم نیز اسان است و شما می توانید به راحتی کلیه مباحث مطالب و مفاهیم و نکات مربوط به درس شناسایی مخمر ها را در جزوه شناسایی مخمرها به راحتی و به اساتی و بدون هیچ مشکلی فرا‌بگیرید.

 

ادامه مطلب

تاریخ انتشار جزوه را بررسی کنید تا مطمئن شوید که اطلاعات آن به روز است.
جزوه "شناسایی مخمرها پیشرفته" دکتر اریک ر. کاندل و دکتر جیمز اچ. شوارتز برای مطالعه شناس
نظرات
 1. مهسا

  به معنای واقعی کلمه بی نظیر بود

 2. حسین راستاد

  ( خریدار محصول )

  عالی بود من که خیلی راضی ام

 3. امیرحسین توکلی

  پیشنهاد میکنم بخرید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *