پرداخت امن توسط کارت های عضو شتاب
بازگشت وجه تا 7 روز
تضمین کیفیت و پایین ترین قیمت
پشتیبانی 24 ساعته، 7 روز هفته
اطلاعات محصول
مولف ✍️
رومن گاری
نوع فایل 📝
PDF
حجم فایل 💾
6 مگابایت
تاریخ انتشار 📅
۱۰ مرداد ۱۴۰۲
دسته بندی 🗂️
تعداد بازدیدها 👁️
109 بازدید
۸,۹۰۰ تومان

معرفی و دانلود کتاب سگ سفید رومن گاری

کتاب سگ سفید رومن گاری، رومن گاری به شیوه‌ی شخصی و شوخ‌طبعانه، با روایتی از زندگی خود و تجربیات شخصی خود، به بررسی مسائل مختلفی مانند سیاست، جنگ، فرهنگ و اجتماع می‌پردازد. او در این کتاب، با شوخی و تردید، به بررسی مسائلی مانند جریان‌های شورشی دهه‌ی ۶۰ در آمریکا و درگیری‌های دانشجویی می ۱۹۶۸ در فرانسه می‌پردازد.

کتاب سگ سفید رومن گاری
کتاب سگ سفید رومن گاری

کتاب سگ سفید نوشته‌ی رومن گاری، به صورت یک رمان شخصی است که در آن، نویسنده با شوخی و تردید به بررسی مسائلی مانند سیاست، جنگ، فرهنگ و اجتماع می‌پردازد. او در این کتاب، با روایتی از زندگی خود و تجربیات شخصی خود، به بررسی مسائل مختلفی می‌پردازد.

متن کتاب سگ سفید

بهترین روش برای نمونه‌گیری از کتاب “سگ سفید”، نقل قولی از بخشی از آن است. در ادامه، یک نقل قول از این کتاب را برای شما ارائه می‌دهم:

“فردا صبح یک بار دیگر به خیابان خواهم رفت. من به دنبال چیزی می‌گردم، یک جایی که هیجان‌انگیز، شگفت‌انگیز و در عین حال کاملاً بی‌معنی باشد. من به دنبال چیزی هستم که زندگی را جذاب کند و در عین حال از هیچ ارزشی برخوردار نباشد. چیزی که من را به خود جذب کند و باعث شود به خودم بپرسم: «این چه چیزی است؟».

من احساس می‌کنم که در راهی هستم که در آن هیچ چیز از دست نخواهم داد، اما همزمان هیچ چیزی را نیز به دست نخواهم آورد. من به دنبال چیزی هستم که به نوعی بیش از خودم باشد، چیزی که نمی‌توانم درکش کنم، اما باعث شود که نسبت به زندگی احساس خودم را بهبود بخشم. من به دنبال احساسی هستم که باعث شود نفس بکشم، اما نفهمم چرا

دانلود pdf کتاب سگ سفید اثر رومن گاری

کتاب سگ سفید رومن گاری به خاطر موضوعات متنوعی که در آن مطرح می‌شود، می‌تواند برای گروه‌های مختلفی از خوانندگان مفید باشد. این کتاب، برای علاقه‌مندان به ادبیات شخصی و آثاری با مضامین فلسفی و اجتماعی، جذاب است.

همچنین، این کتاب می‌تواند برای دانشجویان رشته‌های ادبیات، فرهنگ، جامعه‌شناسی و علوم انسانی، به عنوان منبعی برای بررسی مسائل اجتماعی و فرهنگی، مفید باشد.

به طور کلی، این کتاب برای کسانی که به دنبال یک کتاب با مضامین فلسفی، اجتماعی و شخصی هستند، توصیه می‌شود. به علاوه، دوستداران ادبیات فرانسه و آثار رومن گاری نیز می‌توانند از خواندن این کتاب لذت ببرند.

 کتاب سگ سفید اثر رومن گاری مترجم سروش حبیبی

کتاب سگ سفید رومن گاری، یک رمان شخصی است که به شیوه‌ی شخصی و شوخ‌طبعانه، به بررسی مسائل فلسفی، اجتماعی و فرهنگی می‌پردازد. برخی از ویژگی‌های این کتاب عبارتند از:

  1. شیوه‌ی نوشتاری شخصی: رومن گاری در این کتاب، از شیوه‌ی نوشتاری شخصی و بیان تجربیات شخصی خود استفاده می‌کند. این شیوه‌ی نوشتاری، به خواننده کمک می‌کند تا با نگاهی عمیقتر به مسائلی که در کتاب مطرح می‌شوند، نگاه کند.
  2. موضوعات فلسفی و اجتماعی: در این کتاب، موضوعات فلسفی، اجتماعی و فرهنگی متنوعی مطرح می‌شوند. نویسنده به بررسی مسائلی مانند جنگ، سیاست، انسانیت و خشونت می‌پردازد.
  3. حضور سگی به نام “سفید”: در این کتاب، سگی به نام “سفید” به عنوان همراه نویسنده در طول کتاب حضور دارد. این سگ، در ابتدا به عنوان سگی آموزش دیده برای حمله به سیاه‌پوست‌ها تربیت شده است، اما پس از آشنایی با نویسنده، تبدیل به یک سگ خانگی و مهربان می‌شود.
  4. شوخی و تردید: رومن گاری در این کتاب، با شوخی و تردید، به بررسی مسائلی مانند جریان‌های شورشی دهه‌ی ۶۰ در آمریکا و درگیری‌های دانشجویی می ۱۹۶۸ در فرانسه می‌پردازد.
  5. محتوای دست‌نویس: در بسیاری از نسخه‌های این کتاب، متن آن به صورت دست‌نویس نوشته شده است که به کتاب ارزش تاریخی و هنری بیشتری می‌بخشد.

قیمت و خرید دانلود کتاب سگ سفید رومن گاری

کتاب سگ سفید رومن گاری همچنین یکی از اثرات معروف اوست. این کتاب در واقع به صورت یک روایت از زندگی نویسنده‌ی خودش، رمان‌نویسی و روزنامه‌نگاری به همراه سگی به نام “سفید” است که او را همراهی می‌کند.

جهت خرید و تهیه فایل پی دی اف دانلود و خریدکتاب سگ سفید رومن گاری لازم است که ابتدا به سایت کافه کتاب مراجعه نمایید و سپس به جستجوی جزوه مورد نظ خود بپردازید و سپس ادامه ی فرایند خرید را انجام دهید و فایل را دریافت‌ نمایید.

ادامه مطلب

او در این کتاب، با روایتی از زندگی خود و تجربیات شخصی خود، به بررسی مسائل مختلفی می‌پردازد.
جهت خرید ابتدا به سایت کافه کتاب مراجعه نمایید و سپس به جستجوی جزوه مورد نظ خود بپردازید و سپس ادامه ی فرایند خرید را انجام دهید و فایل را دریافت‌ نمایید.
نظرات
 1. سیدحسین کلباسی

  من این محصول بهتر از این ندیدم و نخواهم دید

 2. مجتبی سالاری

  بسیار عالی و خوب

 3. سیدمحمد حقیقی

  ( خریدار محصول )

  بی نظیره.تو خریدش شک نکن

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *