پرداخت امن توسط کارت های عضو شتاب
بازگشت وجه تا 7 روز
تضمین کیفیت و پایین ترین قیمت
پشتیبانی 24 ساعته، 7 روز هفته
اطلاعات محصول
مولف ✍️
رابرت گرین
نوع فایل 📝
PDF
حجم فایل 💾
74
تاریخ انتشار 📅
۱۷ تیر ۱۴۰۲
تعداد بازدیدها 👁️
771 بازدید
۸,۹۰۰ تومان

کتاب ۴۸ قانون قدرت بدون سانسور

کتاب ۴۸ قانون قدرت رابرت گرین، یکی از محبوب‌ترین کتاب‌های موفقیت و مدیریت است که توسط رابرت گرین نوشته شده است. این کتاب در میان افرادی که در زندگی خود به دنبال موفقیت و برتری هستند بسیار محبوب است. در کتاب ۴۸ قانون قدرت رابرت گرین، گرین 48 قانون را برای کسب و کار و زندگی شخصی شرح می‌دهد که می تواتد تاثیر بسزایی در موفقیت شما داشته باشد. این قوانین شامل راهکارهایی برای دستیابی به قدرت و موفقیت در زندگی هستند.

فهرست کتاب 48 قانون قدرت

 دانلود رایگان ۴۸ قانون قدرت 

کتاب 48 قانون قدرت رابرت گرین هر قانون را با یک مثال تاریخی و یا داستان توضیح داده می‌شود به گونه ای که خواننده به بهترین شکل ممکن این قوانین را درک می کند و سپس نحوه اجرای آن را در زندگی روزمره توضیح می‌دهد. این قوانین شامل موضوعاتی مانند قدرت، استراتژی، زمان، رهبری، ارتباطات، مذاکره، عملکرد، قاعده‌ها و قوانین، و بسیاری دیگر هستند.

کتاب ۴۸ قانون قدرت رابرت گرین می‌تواند برای هر کسی که به دنبال راهکارهایی برای دستیابی به موفقیت و قدرت در زندگی خود است، مفید باشد. با خواندن کتاب ۴۸ قانون قدرت، شما می‌توانید ایده‌های جدیدی برای دستیابی به هدف‌های خود پیدا کنید و راهکارهایی برای موفقیت در زندگی شخصی و حرفه‌ای خود به دست آورید.

خلاصه کتاب 48 قانون قدرت pdf

بخشی از کتاب ۴۸ قانون قدرت رابرت گرین را می‌توانید در زیر مطالعه کنید:

 • “قانون شماره 1 کتاب ۴۸ قانون قدرت رابرت گرین: به هیچ عنوان با رئیس خود وارد رقابت نشوید”

هرگز با رئیس خود رقابت نکنید، مگر اینکه مطمئن باشید که می‌توانید رئیستان را شکست دهید. در غیر این صورت، این کار باعث شکست شما می‌شود و شما را در موقعیت نامطلوبی قرار می‌دهد. به جای اینکه با رئیس خود رقابت کنید، سعی کنید به او کمک کنید و به او نشان دهید که شما به او احترام می‌گذارید و مایلید به او کمک کنید. این روش باعث می شود احترام رئیس خود را برای خود جلب کنید و به شما کمک می‌کند تا در موقعیتی که هستید رشد کنید و در نهایت به اهداف خود دست پیدا کنید

بهترین ترجمه کتاب 48 قانون قدرت

 • قانون شماره 2 کتاب  قانون قدرت رابرت گرین: هیچ چیز را شخصی نگیرید

هیچ چیز را شخصی نگیرید، حتی اگر طرف مقابل شما، شما را مورد حمله قرار داده باشد و باعث شده باشد که شما اذیت شوید. اگر شما به راحتی به این نوع از اعتراضات واکنش نشان دهید، از دید دیگران به عنوان یک شخص ضعیف و دارای اعتماد به نفس کمتری نگاه هستید. به جای اینکه به این نوع از اعتراضات واکنش نشان دهید، سعی کنید بر روی موضوعات مهم تری تمرکز کنید و به راحتی از کنار این نوع اعتراضات رد شوید. این روش به شما کمک می‌کند که به چشم دیگران به عنوان یک شخص با اعتماد به نفس و متمرکز به نظر برسید.

 • قانون شماره 3 کتاب ۴۸ قانون قدرت رابرت گرین: هرگز به کمک دیگران اعتماد کامل نکنید

هرگز به کمک دیگران اعتماد کامل نکنید، مگر اینکه مطمئن باشید که آنها به شما ارزش قائل هستند و قلبا مایل هستند به شما کمک کنند. در غیر این صورت، این کار ممکن است باعث ایجاد مشکلاتی برای شما شود. به جای اینکه به کمک دیگران اعتماد کامل کنید، سعی کنید به تنهایی به هدف‌های خود برسید و به دنبال راه‌های دیگری برای کمک در رسیدن به اهدافتان باشید. این روش به شما کمک می‌کند تا به چشم دیگران به عنوان یک شخص مستقل و قدرتمند به نظر برسید.”

دانلود pdf کتاب ۴۸ قانون قدرت اثر رابرت گرین

کتاب ۴۸ قانون قدرت رابرت گرین برای هر کسی که به دنبال افزایش مهارت‌های رهبری، مدیریت، استراتژیک، ارتباطات و مذاکره است، مناسب است. این کتاب به خصوص برای مدیران، کارآفرینان، دانشجویان، فعالان اجتماعی، و هر کسی که به دنبال بهبود خود و دستیابی به هدف‌های خود است، بسیار مهم می باشد.

اگر شما به دنبال افزایش مهارت‌های رهبری، مدیریت و ارتباطات هستید و می‌خواهید به دنبال راهکارهایی برای دستیابی به موفقیت و قدرت در زندگی خود باشید، کتاب 48 قانون قدرت رابرت گرین می‌تواند برای شما مفید باشد. 

متن کتاب 48 قانون قدرت

کتاب “۴۸ قانون قدرت رابرت گرین” تاثیر گذاری قابل توجهی بر زندگی افراد داشته است. این کتاب با ارائه قوانین و اصول قدرت و تاثیرگذاری، به خوانندگان کمک می‌کند تا:
درک عمیق‌تری از روابط اجتماعی و قدرت به دست آورند.
مهارت‌های جدیدی را در زمینه مذاکره، تعامل با دیگران، و مدیریت زمان و انرژی به دست آورند.
خودشناسی بیشتری داشته باشند و بهبود در زمینه مهارت‌های فردی و حرفه‌ای خود را تجربه کنند.                                                               
نگاهی عمیق‌تر به رویدادها و افراد داشته باشند و الگوهای موفقیت را درک کنند

دانلود رایگان فایل صوتی کتاب 48 قانون قدرت 

یکی از ویژگی‌های بارز کتاب “۴۸ قانون قدرت” نوشته رابرت گرین، این است که هر قانون با یک مثال تاریخی و یا داستان توضیح داده می‌شود و سپس نحوه اجرای آن در زندگی روزمره توضیح داده می‌شود. این روش نوشتاری، به خواننده کمک می‌کند تا مفاهیم پیچیده‌تر را به راحتی درک کند و به راحتی به آنها عمل کند.

یکی دیگر از ویژگی‌های بارز این کتاب، تمرکز بر روی مهارت‌های رفتاری و روان‌شناختی است که برای دستیابی به موفقیت و قدرت در زندگی شخصی و حرفه‌ای ضروری هستند. کتاب ۴۸ قانون قدرت رابرت گرین نه تنها به خواننده کمک می‌کند تا مهارت‌های رهبری و مدیریت خود را بهبود دهد، بلکه به او کمک می‌کند تا بهبود مهارت‌های ارتباطی خود و مهارت‌های در مذاکره و اجتماعی داشته باشد.

همچنین، یکی دیگر از ویژگی‌های بارز کتاب ۴۸ قانون قدرت رابرت گرین، بیان موضوعات با شیوه ساده و روان است. نوشته گرین به گونه‌ای است که هر فردی با هر سطح دانشی می‌تواند آن را درک کند و از آن بهره‌مند شود.

کتاب ۴۸ قانون قدرت بدون سانسور pdf

کتاب ۴۸ قانون قدرت رابرت گرین به طور گسترده مطالعه شده و توسط بسیاری از افراد در زمینه‌های مختلف به عنوان یک راهنمای کارآمد برای دستیابی به قدرت و تاثیرگذاری مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما باید توجه داشت که استفاده از این قوانین باید همواره با اخلاق و احترام به دیگران صورت گیرد تا به نتایج مثبتی منجر شود.

“کتاب ۴۸ قانون قدرت رابرت گرین” به شما راهنمایی می‌کند تا از طریق آموزش و درک قوانین موثر و تکنیک‌های استفاده از قدرت، در زندگی شخصی و حرفه‌ای خود به موفقیت بیشتری دست یابیدبه طور کلی، ویژگی‌های کتاب “۴۸ قانون قدرت رابرت گرین” شامل بیان ساده و روان، تمرکز بر روی مهارت‌های رفتاری و روان‌شناختی، ارائه مثال‌های تاریخی و داستان‌های جذاب و کاربردی است.

جهت خرید و تهیه کتاب ۴۸ قانون قدرت رابرت گرین لطفا به وب سایت کافه جزوه مراجعه نمایید و سپس به جستجوی کتاب مورد نظر خود بپردازید، برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کتاب های داستان و رمان، مانند کتاب سگ سفید رومن گاری به کافه جزوه مراجعه کنید.

ادامه مطلب

 به بررسی موضوعاتی مانند رهبری، مدیریت، استراتژیک، ارتباطات، مذاکره و مهارت‌های روان‌شناختی پرداخته است.
جهت خرید ابتدا به سایت کافه جزوه مراجعه نمایید و سپس به جستجوی کتاب مورد نظر خود بپردازید و در ادامه فرایند خرید را انجام دهید و فایل را دریافت‌ نمایید.
نظرات
 1. اسماعیل امینی

  این محصوله خییلی خوبیه.

 2. وحید خمسه

  عالی عالی حرف نداره حتما پیشنهاد می کنم

 3. سعید بزرگ نیا

  ( خریدار محصول )

  بنده راضی بودم

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *