2

دانلود کتاب پول ارز و بانکداری یوسف فرجی

(دیدگاه 3 کاربر)
شناسه محصول: 336دسته: , تاریخ انتشار: ۲۸ فروردین ۱۴۰۲تعداد فروش: 54تعداد بازدید: 475
قیمت محصول

۹,۹۰۰ تومان

جزئیات بیشتر

زبان ❤️

فارسی

مولف ✍️

یوسف فرجی

راهنمای خرید محصول

 • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
 • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
 • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه هرزنامه یا spam ایمیل شما ارسال شده باشد.
 • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.

 • دسترسی به فایل محصول به صورت مادام‌العمر
 • ۶ ماه پشتیبانی کاملا رایگان و تضمین شده
 • پرداخت از طریق کلیه کارت های بانکی عضو شتاب
توضیحات مختصر محصول
دانلود کتاب پول ارز و بانکداری یوسف فرجی

پول و ارز و بانکداری pdf یوسف فرجی

کتاب پول ارز و بانکداری یوسف فرجی، از انتشارات چاپ و نشر بازرگانی، یک کتاب تخصصی در زمینه اقتصاد و مالی است که به بررسی مفاهیم مربوط به پول، ارز و بانکداری می‌پردازد. این کتاب برای علاقه‌مندان به اقتصاد، مدیران مالی، دانشجویان رشته‌های اقتصاد، مالی، مدیریت مالی و کسانی که در زمینه بانکداری و ارز عملیات می‌کنند، مناسب است.

کتاب پول ارز و بانکداری یوسف فرجی
کتاب پول ارز و بانکداری یوسف فرجی

در کتاب پول ارز و بانکداری یوسف فرجی، نویسنده به طور جامع و کامل به تفصیل به بررسی اصول ارزش پول، نقش بانک‌ها در اقتصاد، عملکرد بازارهای ارز و ابزارهای مالی، تأثیر ارزش پول و نرخ ارز بر تجارت بین‌المللی، سیاست‌های پولی و تأثیر آنها بر اقتصاد و بسیاری از موضوعات دیگر مورد بحث قرار گرفته است.

متن کتاب پول ارز و بانکداری یوسف فرجی

شاید مهم ترین ویژگی پول، وابستگی متقابل باشد. پول هیچ ارزشی ندارد مگر اینکه توسط دیگران شناسایی و پذیرفته شود. پول یک قرارداد اجتماعی است. شاید مهمترین قرارداد اجتماعی امروز در جامعه، تقسیم کار و سیستم پیچیده مالی و تجاری و یک رابطه کامل بین مردم باشد. بستگی به پول داره این با تأثیر بر بهره وری ما را از شکست محافظت می کند.

در سرتاسر تکامل سازمان اجتماعی، از قبایل خانواده محور شکارچی-گردآورنده خانواده‌دار گرفته تا دموکراسی‌های بازار، مراقبت از دیگران در حال حاضر به منابع بیشتری نیاز دارد. عمل تقسیم و مراقبت از منابع، انسان‌شناسی پول و اعتبار است.

دانلود کتاب پول و ارز و بانکداری pdf

کتاب پول ارز و بانکداری یوسف فرجی، برای افراد زیر مناسب است:

 1. علاقه‌مندان به اقتصاد: این کتاب برای افرادی که به مفاهیم اقتصادی علاقه‌مندند و می‌خواهند درک عمیق‌تری از مباحث پول، ارز و بانکداری پیدا کنند، مناسب است. این شامل دانشجویان رشته‌های اقتصاد، مالی، مدیریت مالی و افرادی است که در زمینه اقتصاد و مالی فعالیت می‌کنند.
 2. مدیران مالی و کارآفرینان: این کتاب می‌تواند برای مدیران مالی، کارآفرینان و صاحبان کسب‌وکارها که نیاز به درک مفاهیم مالی و بانکداری دارند، مفید باشد. این کتاب مفاهیم پایه و اصول ارز، پول و بانکداری را به زبان ساده تشریح کرده و می‌تواند به بهبود تصمیم‌گیری‌های مالی و بانکی آن‌ها کمک کند.
 3. عموم مردم: این کتاب به عنوان یک منبع معرفی و آموزشی برای عموم مردم نیز مناسب است. با خواندن این کتاب، افراد می‌توانند درک بهتری از نقش پول، ارز و بانکداری در اقتصاد و زندگی روزمره خود پیدا کنند و تصمیم‌گیری‌های مالی هوشمندانه‌تری انجام دهند.

به طور کلی، کتاب پول، ارز و بانکداری برای هرکسی که به درک عمیق‌تر مفاهیم مالی و اقتصادی علاقه‌مند باشد، از جمله دانشجویان، مدیران مالی، کارآفرینان و عموم مردم، مناسب است.

سرفصل های کتاب پول و ارز و بانکداری

فهرست مطالب کتاب پول ارز و بانکداری یوسف فرجی عبارت است از:

فصل 1: ماهیت و مشکلات مبادلات پایاپای و چگونگی پیدایش پول
فصل 2: تحولات تدریجی سیستم های پولی در ایران و جهان
فصل 3: تعاریف مختلف پول و روشهای اندازه گیری عرضه پول
فصل 4: بانکهای تجاری و تحولات آن
فصل 5: بانکداری در ایران
فصل 6: موسسات مالی، بازارهای مالی و پولی و ابزارهای آن
فصل 7: عرضه پول
فصل8: بانک مرکزی و تغییرات پایه پولی
فصل 9: سیاست پولی و ابزارهای آن
فصل 10: نظریه نرخ بهره
فصل 11: نظریه های مقداری پول
فصل 12: تقاضای پول از نظر کینز و فریدمن
فصل 13: سیاست مالی و پولی در مدل IS – LM
فصل 14: سطح قیمتها و تورم
فصل 15: رابطه بین تورم و بیکاری
فصل 16: ارز
فصل 17: سیستم مالی بین الملل

دانلود کتاب پول و ارز و بانکداری

این کتاب برای افرادی که به درک عمیق‌تر از مباحث مالی و اقتصادی علاقه‌ مند هستند، مناسب است. به عنوان مثال، دانشجویان رشته‌های اقتصاد، مالی، مدیریت مالی و مرتبط با اقتصاد، که در تحصیلات خود به تدریس مباحث پول، ارز و بانکداری برخورد می‌کنند، می‌توانند از این کتاب به عنوان یک منبع مرجع استفاده کنند.

همچنین، مدیران مالی و کارآفرینان که نیاز به درک مفاهیم مالی و بانکداری دارند، می‌توانند از این کتاب بهره‌برداری کنند. این کتاب مفاهیم پول، ارز و بانکداری را به طور جامع و تشریحی توضیح داده و می‌تواند به بهبود تصمیم‌گیری‌های مالی و بانکی آن‌ها کمک کند.

علاوه بر این، این کتاب به عنوان یک منبع آموزشی برای عموم مردم نیز مناسب است. افرادی که به درک بهتر نقش پول، ارز و بانکداری در اقتصاد و زندگی روزمره خود علاقه‌مند هستند، می‌توانند از این کتاب بهره‌برداری کنند تا به عنوان یک راهنمای ساده و قابل درک برای درک اصول این مفاهیم عمل کند.

سایت کافه جزوه در زمینه ی آماده سازی و عرضه ی کتاب های پرمخاطب به صورت نسخه ی الکترونیکی فعالیت دارد.

کتاب پول ارز و بانکداری یوسف فرجی نیز همچون سایر کتاب ها توسط تیم کافه جزوه برای سهولت دسترسی شما مخاطبان عزیر عرضه شده است. برای فعال شدن لینک دانلود کافی است همین حالا بر روی خرید محصول کلیک کنید.

خرید کتاب پول ارز و بانکداری یوسف فرجی

کتاب پول ارز و بانکداری یوسف فرجی برخی از خصوصیات کلیدی زیر را دارا می‌باشد:

 1. سبک نوشتاری ساده و قابل فهم: نویسنده در این کتاب از یک زبان ساده و قابل فهم استفاده کرده است، به طوری که حتی برای خوانندگانی که در حوزه‌های مالی و بانکداری تجربه کمتری دارند، قابل درک است.
 2. پوشش جامع مباحث: این کتاب به صورت جامع به مفاهیم پول، ارز و بانکداری می‌پردازد و انواع پول، نظام ارزی، عملکرد بانک‌ها و مؤسسات مالی، ابزارهای مالی و بانکی، و دیگر مفاهیم مرتبط را به تفصیل توضیح می‌دهد.
 3. استفاده از مثال‌ها و کاربردهای عملی: نویسنده با استفاده از مثال‌ها و کاربردهای واقعی، مفاهیم پیچیده را به صورت عملی توضیح می‌دهد و به خوانندگان کمک می‌کند تا درک عملی‌تری از مباحث پول، ارز و بانکداری پیدا کنند.
 4. ارتباط با واقعیت: کتاب پول، ارز و بانکداری به طور مداوم به وضعیت و رویدادهای واقعی اقتصادی و مالی ارتباط می‌دهد و نویسنده به خوانندگان کمک می‌کند تا درک بهتری از ارتباط بین مفاهیم تئوری و عملیات واقعی داشته باشند.
 5. تطبیق با شرایط کنونی: این کتاب به تازگی و در سال‌های اخیر نوشته شده است و به شرایط اقتصادی و مالی کنونی جهان اشاره می‌کند، بنابراین به خوانندگان کمک می‌کند تا با وضعیت اشنا شوند.

جهت خرید فایل pdf کتاب پول، ارز و بانکداری می توانید به سایت کافه جزوه مراجعه نموده و با مبلغ کمی می توانید این کتاب را از کافه جزوه دانلود ‌نمایید.

سوالات متداول

برای دانلود کتاب پول ارز و بانکداری یوسف فرجی چطوری اقدام کنم؟

جهت دانلود فایل pdf کتاب پول، ارز و بانکداری می توانید به سایت کافه جزوه مراجعه نموده و با مبلغ کمی می توانید این کتاب را از کافه جزوه دانلود ‌نمایید.

کتاب پول و ارز و بانکداری به صورت pdf است؟

بله به صورت pdf ارائه می شود.

نمایش بیشتر
دیدگاه های کاربران
دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید
تعداد دیدگاه : 3امتیاز کلی : 5.0توصیه خرید : 0 نفر
بر اساس 3 خرید
2
1
0
0
0
 1. علی جوادی

  در تاریخ پاسخ

  کتاب های دکتر فرجی بی نظیرند

 2. عزیز بزرگ نیا

  در تاریخ پاسخ

  بینظیر و بی رقیب

 3. عیسی رحمانی

  در تاریخ پاسخ

  خیلی خوبه از هر نظر راضیم

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

قیمت محصول

۹,۹۰۰ تومان