دانلود کتاب Inside Reading Intro

(دیدگاه کاربر 1)
شناسه محصول: 13 دسته: , , , برچسب: تاریخ انتشار: 6 خرداد 1400تعداد فروش: 16تعداد بازدید: 1120
قیمت محصول

5,000 تومان

جزئیات بیشتر

رمز فایل

cafejozve.ir

زبان

انگلیسی

مولف

Arline Burgmeier

قوانین استفاده

خرید محصول توسط کلیه کارت های شتاب امکان پذیر است و بلافاصله پس از خرید، لینک دانلود محصول در اختیار شما قرار خواهد گرفت و هر گونه فروش در سایت های دیگر قابل پیگیری خواهد بود.

  • دسترسی به فایل محصول به صورت مادام‌العمر
  • ۶ ماه پشتیبانی کاملا رایگان و تضمین شده
  • پرداخت از طریق کلیه کارت های بانکی عضو شتاب
توضیحات مختصر محصول
دانلود کتاب Inside Reading Intro

دانلود رایگان کتاب Inside Reading Intro ویرایش ۲

کتاب Inside Reading Intro یک مجموعه خواندنی آکادمیک در پنج سطح است که مهارت های خواندن دانش آموزان را توسعه می دهد و واژگان کلیدی آکادمیک را از فهرست کلمات آکادمیک آموزش می دهد.

دانلود کتاب Inside Reading Intro ویرایش ۲ ترکیبی از مهارت های خواندن و واژگان کلیدی از فهرست کلمات علمی است تا دانش آموزان ابزارهای لازم برای درک متون دانشگاهی را به آن ها ارائه دهد.

کتاب Inside Reading Intro

دانلود رایگان پاسخنامه کتاب Inside Reading Intro

هر واحد دارای دو قرائت با علاقه بالا است. موضوعات شامل جامعه شناسی ، تغذیه ، معماری و تجارت و موارد دیگر است. در سطوح بالاتر Inside Reading ، متون خواندن از منابع معتبر و شناخته شده ای مانند وال استریت ژورنال ، Popular Science و نیویورک تایمز و از نویسندگان تحسین شده ای مانند مالکوم گلادول ، جیمز سوروویکی و جارد دیاموند اقتباس شده است. . قرائت های معتبر دانش آموزان را در معرض دنیای واقعی ، محتوای با علاقه زیاد و زبان اصیل قرار می دهد.

جواب تمارین کتاب Inside Reading Intro

آموزش صریح مهارت خواندن، زمینه را برای خواندن انتقادی موثر فراهم می کند. در همه سطوح ، Inside Reading مهارت های خواندن را که برای موفقیت دانش آموزان در کلاس علمی بسیار مهم است مانند پیش نمایش و پیش بینی ، یافتن ایده اصلی ، اسکن و ارزیابی را پوشش می دهد.

کتاب Inside Reading Intro آموزش سیستماتیک کل لیست کلمات علمی را در ۵ سطح آموزش می دهد. دانش آموزان ابتدا در تمرین خودارزیابی پیش واحدی با واژگان واژگان واحد روبرو می شوند و به آن ها این امکان را می دهد که میزان آشنایی آن ها را با واژگانی که در آن واحد مواجه می شوند بررسی کنند. این کلمات در متن خواندن برجسته شده اند، به این معنی که دانش آموزان می توانند آن ها را در متن یاد بگیرند.

جملات نمونه ای از Oxford English Corpus ، انگلیسی را در زندگی واقعی و براساس متون معتبر آموزش می دهد.

مهارت های صریح خواندن از جمله استنتاج ، کار با نمودار و جدول ، حاشیه نویسی و برجسته سازی ، و شناختن سرنخ های زمینه ، زمینه را برای خواندن موثر و انتقادی فراهم می کند.

متون با علاقه بالا از حوزه های محتوای دانشگاهی ، مانند روانشناسی ، مهندسی ، هنر ، فناوری و تجارت ، دانشجویان را برمی انگیزد.

اکتساب سیستماتیک کل لیست آکادمیک ورد از طریق فعالیتهای پذیرنده و تولیدی هدفمند ، فراگیران مستقل کلمات را ایجاد می کند.

نمونه هایی از Oxford English Corpus انگلیسی واقعی را آموزش می دهد.

نمایش بیشتر
دیدگاه های کاربران
دیدگاهتان را با ما درمیان بگذارید
تعداد دیدگاه : 1 امتیاز کلی : 5.0 توصیه خرید : 0 نفر
بر اساس 1 خرید
1
0
0
0
0
  1. در تاریخ پاسخ

    ممنون
    خیلی مفید بود

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

قیمت محصول

5,000 تومان