پرداخت امن توسط کارت های عضو شتاب
بازگشت وجه تا 7 روز
تضمین کیفیت و پایین ترین قیمت
پشتیبانی 24 ساعته، 7 روز هفته
اطلاعات محصول
مولف ✍️
توماس
نوع فایل 📝
RAR
حجم فایل 💾
16 مگابایت
تاریخ انتشار 📅
۶ خرداد ۱۴۰۰
تعداد بازدیدها 👁️
445 بازدید
۸,۰۰۰ تومان

دانلود رایگان کتاب ریاضیات توماس زبان اصلی ویرایش 13

کتاب ریاضیات توماس زبان اصلی شامل دانش و مطالعه کیفیت ، ساختار ، فضا و تغییر است. ریاضیدانان با استنباط دقیق از بدیهیات و تعاریف انتخاب شده، الگوها را جستجو می کنند، حدس های جدیدی می زنند و حقیقت را اثبات می کنند.

این بحث وجود دارد که آیا اشیا ریاضی مانند اعداد و نقاط به طور طبیعی وجود دارند یا آفریده های بشری هستند.

ریاضیدان بنجامین پیرس ریاضیات را “علمی که نتایج لازم را می گیرد” خواند.

از سوی دیگر آلبرت انیشتین اظهار داشت که تا آنجا که قوانین ریاضیات به واقعیت اشاره دارند، آن ها یقین نیستند و تا آنجا که یقین هستند به واقعیت اشاره نمی کنند.

کتاب ریاضیات توماس زبان اصلی

دانلود کتاب حساب و دیفرانسیل توماس زبان اصلی

کتاب ریاضیات توماس زبان اصلی از طریق انتزاع و استدلال منطقی ، ریاضیات از شمارش ، محاسبه ، اندازه گیری و مطالعه سیستماتیک اشکال و حرکات اجسام فیزیکی تکامل یافت.

ریاضیات عملی تا زمانی که سوابق مکتوب وجود دارد، یک فعالیت انسانی بوده است. استدلال های دقیق برای اولین بار در ریاضیات یونان به ویژه در اقلیدس “عناصر” ظاهر شد.

رشد ریاضیات با انفجارهای مناسب تا زمان رنسانس (زمانی که نوآوری های ریاضی با اکتشافات علمی جدید در تعامل بودند) ادامه یافت و منجر به شتاب در تحقیقات شد که تا به امروز ادامه دارد.

امروزه از ریاضیات در سراسر جهان به عنوان ابزاری اساسی در بسیاری از زمینه ها از جمله علوم طبیعی ، مهندسی ، پزشکی و علوم اجتماعی استفاده می شود.

ریاضیات کاربردی ، شاخه ای از ریاضیات که به کارگیری دانش ریاضی در زمینه های دیگر مربوط می شود ، از اکتشافات جدید ریاضی الهام گرفته و استفاده می کند و گاهی منجر به توسعه رشته های کاملاً جدید می شود.

ریاضیدانان نیز ریاضیات خالص یا ریاضیات را به خاطر خودشان درگیر می کنند ، بدون اینکه هیچ کاربردی در ذهن داشته باشند ، اگرچه کاربردهای عملی برای آنچه به عنوان ریاضیات خالص آغاز شده است ، اغلب بعداً کشف می شود.

دانلود کتاب دیفرانسیل توماس

کتاب ریاضیات توماس زبان اصلی سرگرم کننده است و می تواند شما را برای انواع مشاغل عالی آماده کند. اگر دوست دارید معماها را حل کنید و مسائل را بفهمید، یک رشته ریاضی ممکن است شما را علاقه مند کند.

علاوه بر این کاربردهای ریاضیات در همه جا وجود دارد و زمینه ای قوی در ریاضیات می تواند به شما در مشاغل مختلف کمک کند.

همچنین ریاضیات یکی از مهمترین دروس است. ریاضیات موضوعی از اعداد ، اشکال ، داده ها ، اندازه گیری ها و همچنین فعالیت های منطقی است. دامنه وسیعی در همه زمینه های زندگی ما مانند پزشکی ، مهندسی ، مالی ، علوم طبیعی ، اقتصاد و … دارد و همه ما توسط یک دنیای ریاضی احاطه شده ایم.

مفاهیم ، نظریه ها و فرمول هایی که ما در کتاب های ریاضیات می آموزیم در زندگی واقعی کاربردهای زیادی دارند. برای یافتن راه حل برای مشکلات مختلف ، باید فرمول ها و مفاهیم را بیاموزیم. بنابراین یادگیری این موضوع برای درک کاربردهای مختلف و اهمیت آن بسیار مهم است.

دانلود کتاب ریاضیات Thomas زبان اصلی

ریاضیات صرفاً به معنای یادگیری یا مطالعه یا کسب دانش است. نظریه ها و مفاهیم ارائه شده در ریاضیات به ما کمک می کند تا انواع مختلف مسائل را در دانشگاه و همچنین در موقعیت های واقعی زندگی درک و حل کنیم.

ریاضیات موضوع منطق است و یادگیری ریاضیات به دانش آموزان کمک می کند تا مهارت حل مسئله و استدلال منطقی خود را افزایش دهند. حل مسائل ریاضی یکی از بهترین تمرینات مغزی است.

مبانی کتاب ریاضیات توماس زبان اصلی با عملیات حسابی مانند جمع ، تفریق ، ضرب و تقسیم آغاز می شود. این موارد اساسی است که هر دانش آموز در دوره ابتدایی خود می آموزد. در اینجا مختصری از این عملیات آورده شده است.

جمع: جمع اعداد (به عنوان مثال 1 + 2 = 3)

تفریق: تفاوت بین دو یا چند عدد (به عنوان مثال 5 – 4 = 1)

ضرب: حاصل تولید دو یا چند عدد (به عنوان مثال 3 9 9 = 27)

تقسیم: تقسیم یک عدد به قطعات مساوی (به عنوان مثال 10 ÷ 2 = 5 ، 10 به 2 قسمت مساوی تقسیم می شود)

دانلود رایگان کتاب ریاضیات توماس زبان اصلی دانشگاه فنی مهندسی

یکی از مراجع بسیار کامل و جامعی که برای درس ریاضیات عمومی یک و دو موجود می باشد کتاب ریاضیات توماس زبان اصلی می باشد. دانشجویان برای مطالعه واحد های درسی ریاضی عمومی ۱ و ۲ می توانند از مطالعه این مرجع اصلی بهره مند شوند.

کلیه سر فصل هایی را که دانشجویان باید در طول ترم تحصیلی فرا بگیرند در این کتاب به صورت کامل و بسیار کاربردی مطرح شده است فقط کافی است که دانشجویان زمان کافی بگذارند و کلیه مطالب این کتاب را با دقت فراوان مطالعه نمایند.

دانشجویانی که در رشته های مهندسی تحصیل می کنند یا می خواهند پیش زمینه ریاضی خود را تقویت کنند بهترین کتابی که می توانند مطالعه نمایند همین کتاب ریاضیات توماس می باشد.

که کلیه مطالب را به صورت کاربردی و به همراه مثال ها و شکل های رنگی برای دانشجویان شرح داده است تا کلیه دانشجویان به راحتی بتوانند مطالب را فرا بگیرند.

کتاب ریاضیات توماس زبان اصلی پی دی اف

کتاب ریاصیات توماس زبان اصلی به صورت فایل پی دی اف و به زبان انگلیسی برای دانشجویان رشته های فنی مهندسی و دانشجویان سایر رشته های مرتبط در سایت کافه جزوه قرار داده شده است.

دانشجویان می توانند فایل پی دی اف کتاب توماس را به صورت رایگان از سایت دریافت نمایند. این کتاب زبان اصلی مرجع برای درس ریاصیات عمومی در ۱۲۱۱ صفحه به نگارش در امده است به گونه ای که در پایان هر فصل از این کتاب ریاصیات تمرین هایی را مشاهده خواهید کرد که جهت درک بهتر مسائل طراحی شده است.

دانشجو می تواند پس از پایان مطالعه ی هر فصل با حل این تمرین ها مسائل مختلف مطرح شده در کتاب ریاصیات توماس را در ذهن خود ثبت نماید.

ادامه مطلب

کتاب توماس در بخش اول به طور جامع به مبحث مشتق می‌پردازد.
کتاب توماس با ارائه مطالب به زبانی دقیق و علمی، اثبات‌های دقیق، مثال‌ها و مسائل متعدد و تمرینات تکمیلی به دانشجویان در یادگیری مفاهیم عمیق‌تر ریاضیات کمک می‌کند.
نظرات
  1. مازیار

    خیلی عالی بود

  2. غلام علیزاده

    خرید امن و مطمئن

  3. غلامحسین انتظامی

    خیلی خوبه. حتما بخرید

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *