پرداخت امن توسط کارت های عضو شتاب
بازگشت وجه تا 7 روز
تضمین کیفیت و پایین ترین قیمت
پشتیبانی 24 ساعته، 7 روز هفته
اطلاعات محصول
مولف ✍️
راین اسپلیت‌ گربر
نوع فایل 📝
RAR
حجم فایل 💾
257 مگابایت
تاریخ انتشار 📅
۱۸ تیر ۱۴۰۱
دسته بندی 🗂️
تعداد بازدیدها 👁️
720 بازدید
۸,۹۰۰ تومان

کتاب نوروآناتومی بالینی اسنل فارسی PDF

کتاب نوروآناتومی بالینی اسنل زبان فارسی برای دانشجویان رشته پزشکی، پیراپزشکی و بهداشت جهت فهم بهتر مطالب بالینی حول محور نوروآناتومی مورد نیاز است. دانشجویان هم از این کتاب استقبال ویژه ای دارند چون زبان ساده و قابل فهمی دارد. کتاب نوروآناتومی بالینی اسنل زبان فارسی دانش پایه و نوروآناتومی را به   خوانندگان کتاب آموزش می دهد. این کتاب در بر گیرنده ی اساسی ترین مفاهیم نوروآناتومی می باشد که حرفه پزشکی به آن نیاز دارد.

فهرست نوروآناتومی بالینی اسنل

بهترین ترجمه کتاب نوروآناتومی بالینی اسنل

کتاب نوروآناتومی بالینی اسنل زبان فارسی ترجمه جلد هشت از رفرنس اصلی نوروآناتومی بالینی اسنل می باشد که تغییراتی نسبت به ترجمه ی جلد های قبل دارد، از جمله تصاویر رنگی و جدید به روز شده، همچنین تصاویر ام ار ای و بافت شناسی ها با کیفیت تر و گویا تر شده اند. به این صورت با مطالعه این کتاب اطلاعات بصری بهتری را کسب خواهید کرد. علاوه بر موارد که پیش تر ذکر شد سوالاتی نیز در پایان فصل های کتاب اضافه شده است که برای مرور مفاهیم موثر است.

دانلود PDF کتاب نوروآناتومی بالینی اسنل زبان فارسی انتشارت ارجمند

کتاب نوروآناتومی بالینی اسنل سال ها است که به عنوان منبع اصلی این درس در رشته های مرتبط پزشکی و بهداشت از طرف وزارت بهداشت آموزش و پزشکی معرفی می شود. اساتید دانشگاه هم جهت تدریس نوروآناتومی از این کتاب بهره می برند.

 کتاب نوروآناتومی بالینی اسنل ترجمه دکتر غلامرضا حسن زاده 

کتاب نوروآناتومی بالینی اسنل زبان فارسی در 14 بخش به توضیح مفاهیم مرتبط با نوروآناتومی می پردازد. در بخش اول سازمان دهی دستگاه عصبی ذکر می شود، بخش دوم به توضیح نوروبیولوژی نروگلی ها می پردازد. در بخش سوم دژنراسیون و رژنراسیوم و بخش چهارم به اعصاب محیطی اختصاص دارد. بخش پنجم و ششم پایانه های عصب محیطی و طناب نخاعی می باشند. از بخش 7 تا 14 به ترتیب به توضیح راه های صعودی و نزولی و فعالیت های رفلکسی، تنه ی مغز، مخچه، تشکیل های مشبک، دیانسفال، هسته های قاعده ای و در نهایت قشر مغز می پردازد.

فهرست کتاب نوروآناتومی بالینی اسنل زبان فارسی

کتاب نوروآناتومی بالینی اسنل زبان فارسی 2019 که ترجمه جلد هشتم از تکست اصلی می باشد در هجده فصل گرد آوری، تهیه و تنظیم شده است. هر فصل از کتاب نوروآناتومی بالینی شامل مثال های بالینی مربوط به آن فصل، اهداف فصل، اصول پایه نوروآناتومی، نکات بالینی حائز اهمیت، راه حل ها ارائه شده برای حل مسائل بالینی، سوالات مروری انتهای هر فصل و تصاویر رنگی، با کیفیت و واضح می باشد.

فصل 1: معرفی و سازمان دهی دستگاه عصبی

فصل 2: سلول های عصبی و نوروگلیا

فصل 3: الیاف عصبی و عصب دهی محیطی

فصل 4: نخاع و نوارهای صعودی، نزولی و بین سگمانی

فصل 5: ساقه مغز

فصل 6: مخچه و ارتباطات آن

فصل 7: مخ

فصل 8: ساختمان و عملکرد قشر مخ

فصل 9: تشکیلات مشبک و سیستم لیمبیک

فصل 10: هسته های قاعده ای

فصل 11: هسته های اعصاب مغزی

فصل 12: تالاموس

فصل 13: هیپوتالاموس

فصل 14: دستگاه عصبی خودکار

فصل 15: مننژهای مغز و نخاع

فصل 16: سیستم بطنی و مایع مغزی-نخاعی

فصل 17: خون رسانی مغز و نخاع

فصل 18: تکامل دستگاه عصبی مرکزی

دانلود رایگان کتاب نوروآناتومی بالینی اسنل ترجمه فارسی

نورواناتومی بالینی اسنل هم به صورت زبان فارسی هم به صورت زبان اصلی برای شما ارائه خواهد شد. اگر مهارت کافی در خواندن و فهمیدن متون انگلیسی دارید و در فهمیدن ان مشکلی نخواهید داشت پس بخترین گزینه برای شما مطالعه ی کتاب نورواناتومی اسنل به زبان اصلی می باشد. اما از ان جایی که تمامی دانشجویان از یک مهارت در زبان اگگلیسی برخوردار نیستند پس ترجمه هایی از این کتاب نیز موجود است. که شما می توانید برای درس نورواناتومی بالینی کتاب نورواناتومی بالینی اسنل زبان فارسی را دانلود نمایید.

ترجمه این کااب بسیار روان و ساده می باشد به گونه ای که ترجمه را به راحتی می توانید یاد بگیرید. پس برای دانلود کتاب ترجمعه شده نورواناتومی بالینی اسنل به زبان فارسی به سایت کافه جزکه مراجعه داشته باشید تا بتوانید فایل پی دی اف این کتاب تخصصی را دانلود نمایید. این کتاب برای دانشجویلن رشته های پزشکی بسیار مناسب است پس دانشجویان پزشکی برای درس نورواناتومی می توانند کتاب اسنل را مطالعه نمایند. این کتاب به دو صورت زبان اصلی و زبان فارسی به شما دانشجویان گرامی رشته های پزشکی و دیگر رشته های مرتبط ارائه شده است تا از مطالعه ان لذت ببرید.

خرید و دانلود کتاب نوروآناتومی بالینی اسنل زبان فارسی

در سایت کافه جزوه فایل پی دی اف کتاب نورواناتومی بالینی اسنل به صورت کامل قرار داده شده است. این کتاب بسیار بردی دانشجویان پزشکی مورد نیاز می باشد. مباحث این کتاب بسیار کامل می باشد و شما با مطالعه ی کلیه مباحث ذکر شده در کتاب نورواناتونی بالینی اسنل زبان فارسی و کتاب نورواناتونی بالینی اسنل زبان اصلی می توانید دانش خود را در درس نورواناتومی به شکل قابل توجهی افزایش داده و نمره بگیرید.

ادامه مطلب

نظرات
 1. محمدرضا

  تشکر فراوان بابت قرار دادن زبان فارسی این کتاب

 2. میم

  ( خریدار محصول )

  پرداخت کردم ولی لینکی مبنی بر دانلود ندیدم

  • کافه جزوهمدیر سایت

   سلام
   لینک دانلود به ایمیلتان ارسال شده است (لطفا پوشه spam ایمیل خود را نیز چک کنید)
   اگر باز هم ایمیلی دریافت نکرده بودید به پشتیبانی آنلاین تلگرام پیام دهید تا فایل برایتان ارسال شود

 3. فاطمه

  ( خریدار محصول )

  ببخشید تو دانلود مشکل پیدا کردم ،ممکنه لینک رو چک کنید

  • کافه جزوهمدیر سایت

   سلام
   لینک دانلود بررسی شد و مشکلی نداشت.
   در ضمن لینک مجددا برایتان در تلگرام که به پشتیبانی پیام داده بودید ارسال شد.

 4. سینا تابعی

  ( خریدار محصول )

  سلام.پرداخت کردم ولی لینک مشکل داره.ممکنه لینک رو چک کنید؟

  • کافه جزوهمدیر سایت

   سلام
   لینک دانلود بررسی شد و مشکلی نداشت.
   لینک دانلود به ایمیلتان نیز ارسال شده است. همچنین برای دریافت لینک دانلود می توانید به پشتیبانی تلگرام نیز مراجعه نمایید تا لینک دانلود مجدد برایتان ارسال شود.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *